Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (45) összesen
  1. #31
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Betfair utána Betsafe, úgy, hogy kijátszod a maximum FD -t, az nagyon jó ajánlat, kb. kihagyhatatlan. (Lett volna)

    Heypoker is jó lenne csak nem ezen az oldalon keresztül, amiről beszéltünk. (kevés a határidő, egyébként simán lehet csinálni)

    Ipokeren rohanó vakok vannak, és több asztalnál elég sűrűn összeomlik a HUD. Napközben alig van asztal, gyér az egész terem.
    770 -en a nem igazán akarják az embert kifizetni (persze megcsinálják, csak akadékoskodnak). ígérnek fűt fát, mindenféle versenybelépőket a reghez, de már régen végzel a bónusszal, mikor még meg sem kapod (cseszgetni kell a supportot, és akkor küldenek olyan belépőt, ami 2014 -ig érvényes, csak éppen verseny nem indul hozzá, egyszóval nevetségesek).

    Mybet ajánlata pl. FD terén duplanulla, nagyjából nem lenne életed, ha ki akarod játszani. Emiatt a kicsi RB miatt nem tudom egyáltalán megéri -e regelni. Végigzongoráztam már ezeket én is a számológépen, hogy mi hol lenne jó, de nekem összeségében úgy jött ki, hogy annyira kevés a profit a beletolt időhöz és energiához képest, hogy inkább neki sem álltam. Egyébként a WH és a Titan a legjobb iPoker termek, minden más iPoker csak ezeknél rosszabb lesz.

    Amit még mernék ajánlani az a Chilipoker, viszonylag könnyen kijátszható, van magyar support, de itt is 16 napot vártam a cashoutra, amialatt folyamat kaptam a maileket, hogy adnak reloadot, csak fizessek be újra. A végén már elég felemelt hangnemben kellett velük közölnöm, nagyjából a 10. nap környékén, hogy akkor küldjenek hivatalos levelet arról, milyen státuszban van a kifizetésem, mert ez röhej, hogy reklámokkal bombáznak, meg speckó reload ajánlatokkal, de pénz nincs. Ennek tetejében közölték, hogy itt - meg ott van a pézem, ilyen, meg olyan credit cégen keresztül utalnak. Felvettem mással is ezügyben a kapcsolatot, (hivatalos banki személyről van szó) kiderült, hogy fals időpontokat adtak meg, kvázi napokig csak ültek a pénzemen, arra hivatkozva, hogy hosszú az utalási idő. Vicc. Évek óta (6 - 8) utalgatok külföldre és fogadok onnan pénzt, ennyit az életben nem vártam eg ytranzakcióra. Arra is hivatkoztak, hogy közben ünnep miatt hosszúhétvége volt, így a pénzügyesek nem dolgoztak. Viszont a reload ajánlatok jöttek (nem automat mailek, ezek személyreszólüak voltak). Egyszóval szerintem egy nagyon hantázós, pénzhajhász banda, akiknek az számít, hogy a pénzed náluk legyen, ellenszolgáltatást pedig minél kevesebbet kelljen nyújtani érte. Szvsz ez a hálózat az egyik legrosszabb.
    hát az biztos, hogy most elbizonytalanítottál, hogy ezután hova menjek...

  2. #32
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Nekem csak az a furcsa, hogy azt mondtad, nem bírod a rohanó vakokat, pedig az iPoker struktúra eléggé húzós.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #33
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak az a furcsa, hogy azt mondtad, nem bírod a rohanó vakokat, pedig az iPoker struktúra eléggé húzós.
    Titanon double stack squirel-t(vagy mit) játszottam

  4. #34
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    #6 nap összefoglaló

    Azt terveztem, hogy ez lesz az első teljes nap, reggel és délután nagy mennyiségű póker. Hát nem így lett. És várhatóan holnap sem így lesz, de azt sem tudom megmondani, hogy mikor. Sajnos lebetegedtem, és ez teljesen elveszi az erőm. Délután azért játszottam 3.5 órát, este meg be akartam pótolni a délelőttöt, de nincs erőm. Megírom ezt a beszámolót, és fekszem is le.

    Egész jól indult a session, két asztalt megnyertem, aztán 4-en nem értem pénzbe. Végül 12 versenyt tudtam lejátszani $19,19 profittal.
    Azt veszem észre, hogy most már a végjátékban is jobban adja az RNG, azaz nem mákolnak le. Persze ma is voltak olyanok, hogy HU-ban KK<A5 pre oléban, de ez mindenkinél megesik, örülök, hogy egyre kisebb számban.

    A $100 bónusz megszerzésétől már csak 25 verseny választ el, ha csoda történne, és az éjszaka meggyógyulnék, még holnap befejezném. Bár ezt kétlem.

    A 6 napról beteszek egy kevés statisztikát, hogy annyira ne legyen száraz itt a sok szöveg


    Az első hely %-át ma küzdöttem fel 2,8-ról


    (klikk a nagyobb mérethez)
    Néha oly messzinek tűnik az az EV vonal...

  5. #35
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Muszáj megírnom...

    Aludtam egy jót, és kipihentem magam, de a betegség azért megvan, de tudok játszani.

    Ezért délelőtt belevágtam, és játszottam 2.3 órát. Pokerstarson az eddigi legnagyobb run-t adta, 8-ból 7 verseny ITM 84,3%os ROI-val. 6.7 buy-in plussz($47,21). Persze ez lehetett volna több is, ha jobb lapjaim kitartanak, és HU-ban nem bukom el az < (4szín a J-hoz). De elismerem én is mákoltam, szóval elégedett vagyok.

    Délután/este folytatás következik...

  6. #36
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    #7 nap összefoglaló



    Megvolt végre az első teljes "munkanapom". sikerült a tervezett időt, 6.1 órát lejátszanom. A délelőtt alakulását lejjebb leírtam, sajnos a délután nem úgy kezdődött ahogy vártam. A szokásos AK<A9, vagy JJ<K10-ek voltak, amelyek nem különösebb lemákolások, de ha egy sessionon belül 7-8 is megesik ilyen kevés verseny közben, akkor az már idegesítő tud lenni.

    Szóval a délután 6 verseny ITM nélkül indult, ami eléggé szíven ütött, azonban(ez egy titkos recept, ne mondjátok el senkinek) ezután megjött a barátnőm, és fordult a szerencsém.

    A lényeg, hogy 21 versenyt játszottam ma, $70,87-os profittal, () ami 10 beülő plusz 21 verseny alatt. Tetszetős. Elgondolkozok azon, hogy mi lenne, ha egy nap nem jönnének le az ellenfelek outja. De most nem panaszkodom

    Jah, és ma EV felett hasítottam. Remek érzés (Ezt se mondjátok el senkinek)

    Holnap még 4 versenyt lejátszom a Pokerstarson, megkapom érte a $100 bónuszt, és még az éjszaka meg kell álmodnom, hogy melyik terembe folytatom a bónusz kergetést.

  7. #37
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    #8 nap összefoglaló

    A mai nap egyéb elfoglaltságok miatt keveset játszottam. Lejátszottam a maradék 4 SNG-t, lett egy első, második, harmadik és egy negyedik hely

    Beregisztráltam a Poker770-re, szóval ezután ott folytatom. Itt kaptam olyan promóciót, hogyha elbukom a rollom, visszatöltik $30-ra Mit ad isten, pont $30-t töltöttem be, és beültem egy $21-os HU-ra, sajnos elbuktam, majd egy $5,5-os HU-ot is(gyilkos river), a maradék $3,5-ral beültem cashelni, és felmentem $26-ig, majd megint riverkill => $0 Egy próbát megért Holnap megint kevés időm lesz, maximum 2 óra, arra elég lesz, hogy leteszteljem az új termet. (Immár rendesen)

    Megszerettem a Starst. Ezért:


    79 SNG alatt 17,5 buy-in profit 25 óra alatt. Jah, és ezért még kapok $100-t, szóval elég jól megfizettek

  8. #38
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    #9 nap összefoglaló

    Kicsit megkésve, de ezt is megírom, ez a tegnapi nap.

    Miután befejeztem a Pokerstarst, új termet kellett keresnem, amely jó bónuszt ad. Végül úgy döntöttem, hogy kettő termet is kiválasztok, csak hogy legyen elég játékos.

    Az egyik a Poker770(iPoker) ahogy már írtam, a másik a Ladbrokes(microgaming).

    Ezek közül a Poker770 Maui SNG($6)-jait próbáltam ki, és nem vagyok elragadtatva. A tudásnak a legkevesebb haszna van itt, szerencse az egész. Ha 8-an ülnek egy asztalnák 5 nagyvakkal, akkor nem sokat lehet okoskodni.

    4 versenyt lejátszottam, amiből 3 kuka, 1 győzelem, így kicsi plusz. Azt hiszem még párat lejátszok, és aztán eldöntöm, hogy megéri e kijátszani itt a bónuszt.

  9. #39
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

  10. #40
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Végül is úgy döntöttem, hogy befejezem a Poker770-et, iPoker nem olyan veszélyes, és a dupla vagy semmi mezőnye bravúros $10-on(6-max)

    Összességében 7,2 óra alatt sikerült kijátszanom, a bónusz befejezésekor $20,13 profittal, amihez hozzájön a $80 bónusz. Weeee

    Ma haverokkal szórakozunk, szóval esélyes hogy csak holnap próbálom ki a Ladbrokes-t.

    Holnap délután megyek pestre, este játszunk az Univerzum Poker Clubba, lehet majd twittelek onnan

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •