Oldal: 514 / 1746 ElsőElső ... 1441446450451251351451551652456461410141514 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.131 - 5.140 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #5131
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 18.
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Idézet filep2011 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A napokban többször belefutottam olyan tanácsokba, hogy a PS helyett érdemesebb más termekben kezdeni vagy akár váltani, de sehol nem láttam, h miért.

    Felvilágosítana valaki?
    szerintem micro limiten nincs akkora különbség a termek között

  2. #5132
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet filep2011 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A napokban többször belefutottam olyan tanácsokba, hogy a PS helyett érdemesebb más termekben kezdeni vagy akár váltani, de sehol nem láttam, h miért.

    Felvilágosítana valaki?
    kérdezd attól aki ezt mondta?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #5133
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Azért PS-en feszesebb a nép vmivel micrón.

  4. #5134
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás bónusz

    szevasztok,egy kérdésem lenne...Befizettem Starsra 100 eurot,kaptam érte 100 euro bonuszt Stars 600 kódot használva,majdnem kijátszottam az egészet,akartam leszedni pénzt,de kifizetésnél azt írta,hogy ha leveszek pénzt elvesztem a bonuszomat.Inkább nem vettem le,nem tudom,hogy azt a bónuszt is elveszítem amit már kijátszottam,vagy csak azt ami még hátra van belőle,tudnátok segíteni?

  5. #5135
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szevasztok,egy kérdésem lenne...Befizettem Starsra 100 eurot,kaptam érte 100 euro bonuszt Stars 600 kódot használva,majdnem kijátszottam az egészet,akartam leszedni pénzt,de kifizetésnél azt írta,hogy ha leveszek pénzt elvesztem a bonuszomat.Inkább nem vettem le,nem tudom,hogy azt a bónuszt is elveszítem amit már kijátszottam,vagy csak azt ami még hátra van belőle,tudnátok segíteni?
    Amit kijátszottál és kifizettek a számládra azt nem, csak ami még visszavan.

  6. #5136
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet Gabeqt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit kijátszottál és kifizettek a számládra azt nem, csak ami még visszavan.
    kösz szépen a választ

  7. #5137
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    lobbyban az options / social sharing részt tudja valaki mire jó?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #5138
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lobbyban az options / social sharing részt tudja valaki mire jó?
    Ha jól emlékszem(néhány napja olvastam valahol), hogy ezzel egy kattintással meg lehet osztani a handedet fb-on-twitteren. Viszont valami olyasmi is rémlik, hogy ez csak iphone-ról/ipad-ról megy, de erre nem tenném a nyakam.
    Viszont én is kérdeznék egyet tőled, hátha tudod, mert a mefelelő topicban nem kaptam választ.
    "Olyan gondom van a tn-val, hogy amikor felugrik az ablak mert cselekedni kéne, nem reagál a billentyűzetre, csak ha előtte kattintok is az asztalra. Tehát nem aktív(rózsaszín keret, kattintás után lesz piros). Ez PS-en van, FTP-n nem volt ilyen gond! Mit nem állítók be tudja valaki? Köszi előre is!"
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #5139
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    beállítások/többasztalos beállítások. Ott nézd meg szerintem. De nem vagyok benne biztos.

  10. #5140
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Gabeqt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit kijátszottál és kifizettek a számládra azt nem, csak ami még visszavan.
    Ha kifizetek és utána megint be, akkor arra jár majd bónusz? Mert elvileg háromszor lehet befizetni és mindre jár bónusz, de közben lehet kifizetni is?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •