Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (80) összesen
  1. #61
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    emlékezetem szerint a full tilt évi kétmilliárd dollár haszonnal működik.
    Ez szerintem nagyon valószínűtlen. Ez azt jelentené, hogy egy 15-ös, átlagosnak számító árfolyam/nyereség mutatóval beszorozva a cég mintegy 30 milliárd dollárt (kb. 5400 milliárd forintot) érhetett a botrány előtt, ami óriási szám lenne. (Összehasonlításul: ez kb. egyharmada a McDolnald's értékének, és egyötöde a Coca Coláénak).
    Utoljára módosítva: olegg által: 2011. 07. 04. 22:42

  2. #62
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 06.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    írd be google-ba, hogy "online poker income full tilt.
    income =/= profit

  3. #63
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én úgy tudom, elősorban nem akart fizetni, de tudna ha nagyon kéne.

    (azt olvastam a 2+2-n, hogy az amcsik elcsaltak 60 M dollárt, emiatt a nem csalóknak is nehezen fizetnek, plusz lefoglalt egy csomó számlát az FBI, emiatt vannak likviditási gondok)

    Legalábbis remélem, hogy ez a helyzet, és nem az, amit te vázoltál fel.
    Így van vagy nem így van. De hogy mi alapján írják itt többen is tényként, hogy elsikkasztották a pénzt, azt nem értem. Hol a forrás? Mire alapoz? Vagy az a cél, hogy ha valaki erre olvasgat, akkor tényleg elhiggye? És pontosan a vezetői kör melyik része sikkasztott? Az egész? Szépen osztozkodtak napi szinten a játékosok pénzén? Az elég szép vád, elég izgalmas neveknek.

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El sem tudom képzelni hogy valaki befektetne a cégbe.
    a legnagyobb profik akik elég sok pénzt leakasztottak a full tilt-től most közösen pert indítanak ellene,szerintem csak saját hasznukra,bármit is állítanak,mert azzal nem segítenek a kifizetsekben hogy 100milliókra perelnek.
    Ha újra is indulna majd a terem,szerintem tizede annyian se maradnak játékosok mint előtte.
    Ki fektetne egy ilyen cégbe?
    Én pontosan azért vagyok bizakodó, mert teljesen reálisnak látom a befektetést. Az FT brand tépázottsága ellenére is brutális! Mindenki ismeri a nevet, még akkor is, ha ebben a pillanatban nem vidám asszociációk tartoznak hozzá (széles körben). Emellett, ott a nívós csapat, a piac legjobb kliense, és olyan játékok, amik sehol máshol nincsenek.

    Az FT egy aranybánya. Ha az új vezetői/befektetői kör teljesíti a kifizetéseket, megállapodik a peresekkel, javít a kommunikáción, akkor rövid úton jobb lehet a terem megítélése, mint fekete péntek után, szerda előtt volt. Ezzel együtt, nem kockázatmentes befektetés (de pont ettől van hatalmas lehetséges hozama is).

    Ha akkora aranybánya, akkor miért adják el mégis? Mert ha még hetekig, hónapokig nem tudnak fizetni, nem lesznek drasztikus változások, akkor tényleg bedőlnek a falak, és akkor minden elveszik, nem csak cég mondjuk 51 százaléka.

    Nem akarok hosszabban érvelni, mert nem látom sok értelmét, meg nem is akarok senkivel sem vitatkozni (mert annak sem). Igen, sok a ha odafent, de ez talán a legjobb lehetőség, ami adódhatott. Örülök, hogy az AGCC alátámasztotta a harmadik fél meglétét, és annak sem kevésbé, hogy mennek a tárgyalások, és nem 26. akarnak nekilátni. Sőt, itt az is felmerült, hogy már előbb hajlandó visszaadni a licenszt, ami szinte hihetetlen. Minél korábbi a lehetséges nyitás, annál jobb a befektetőknek (meg MINDENKINEK).

  5. #65
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    straubbazsi +1, +1.

  6. #66
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 27.
    Hely
    zalaegerszeg
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet straubbazsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .
    befektetők, tárgyalások eddig is voltak, a probléma azzal volt h nem akartak annyit, olyan feltételekkel fizetni mint amennyit a FT tulajok kértek érte..
    sztem egyre mélyebb gödörbe küzdi magát a menedzsment, nagyon sok játékosnál eljátsszák az esélyüket h valaha is újra ott játsszanak
    de persze gl mindenkinek akinek a pénze benn ragadt

  7. #67
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Én is őrülnék ha már elintéződnének a dolgok, rossz ez a bizonytalanság de legalább azért láthatunk egy kis pislákoló fényt a távolban, a befektető megjelenésével. Az várható hogy egy ilyen szintű probléma megoldása nem napok alatt fog megoldódni, de optimistán úgy látom hogy július végére már újra játszhatunk a FT-n. Amúgy kíváncsi vagyok a véleményetekre mit szólnátok egy olyan promóhoz hogy ha nem cash outol valaki akkor szeptemberig 50%os rakebacket kapna szeptemberig + esetlegesen egy reload bonusszal felvihető lenne akár 70%ig? kíváncsi vagyok mennyire omlott össze a bizalmatok a FT-ben?

  8. #68
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valahol azt olvastam, hogy a PS-nek van évente 600 millió $ bevétele, de nem biztos, hogy igaz, csak úgy emlékszem.
    Igen én is ezt olvastam (vagyis én 700-ra emlékszem) és az is lehet ez nem a tiszta profit, hanem ebből még lejönnek az egyéb költségek.
    Egyébként (lehet én vagyok tájékozatlan), de mi van azzal az 1milliárd $ büntetéssel, amit ki kell/ett fizetniük? A PS valszeg kifizette.

  9. #69
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen én is ezt olvastam (vagyis én 700-ra emlékszem) és az is lehet ez nem a tiszta profit, hanem ebből még lejönnek az egyéb költségek.
    Egyébként (lehet én vagyok tájékozatlan), de mi van azzal az 1milliárd $ büntetéssel, amit ki kell/ett fizetniük? A PS valszeg kifizette.
    a teljes online póker ipar bevétel több mint 6 milliárd dollár volt 2010-ben, ennek fele volt a stars-é és az FT-é (ha jól emlékszem, a megoszlásra nem találtam most linket), a stars nyilván valamivel nagyobb, de kb ezek a számok

    Online Gambling Industry Grows by 12.5% in 2010
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  10. #70
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha arra megy ki az egész h kivívja sok ember ellenszenvét ezzel akkor azt hiszem sikerrel járt.
    Ez a VÉLEMÉNYE a dologról, amit kulturált formában a forum és a közösségi szabályok betartásával le írt. Joga van hozzá. Ha nem tetszik, akkor is.

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •