Oldal: 359 / 509 ElsőElső ... 259309349357358359360361369409459 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.581 - 3.590 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #3581
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Hát igen... 15BI-vel alatt EV alatt lenni az kemény.... ez már tuti csalás. Ilyen még sosem fordult elő a póker világában! (irony off...)

    Nem értem amúgy miért számoljátok át az FD bonuszokat, azokkal nem lehet hosszú távon számolni, kevesebb mint egy hónap alatt kijátszod azt szevasz.

    A havi bónuszokat, meg szerintem rosszul számoljátok, nem az a lényeg hogy 8pp-s. Hanem hogy mennyiért veszed (market pont), mert hiába játszod ki gyorsan, nem tudod megvenni a következőt, mert nem gyűlik össze a kijátszás alatt annyi pont hogy meg tudd venni, ezért a köztes idő kiesik.
    A legmagasabb státusszal számolva a legnagyobb bonusz is csak 25% RBre jön ki és market pontnál nem számit az essence tudtommal.... tehát szerintem a számításotok eleve rossz.

  2. #3582
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 07.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet Tyllus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - ez itten off, please keresd meg a megfelelő szaktopicot.
    Bwinhez kapcsolódik és bwines, FR-es microstakes-es véleményeket vártam, de ok...akkor off.

  3. #3583
    Fáradhatatlan grinder Tyllus avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 30.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    683

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hanem hogy mennyiért veszed (market pont), mert hiába játszod ki gyorsan, nem tudod megvenni a következőt, mert nem gyűlik össze a kijátszás alatt annyi pont hogy meg tudd venni, ezért a köztes idő kiesik.
    - ezt néha nehéz összeegyeztetni . . .

  4. #3584
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Nem értem amúgy miért számoljátok át az FD bonuszokat, azokkal nem lehet hosszú távon számolni, kevesebb mint egy hónap alatt kijátszod azt szevasz.

    A havi bónuszokat, meg szerintem rosszul számoljátok, nem az a lényeg hogy 8pp-s. Hanem hogy mennyiért veszed (market pont), mert hiába játszod ki gyorsan, nem tudod megvenni a következőt, mert nem gyűlik össze a kijátszás alatt annyi pont hogy meg tudd venni, ezért a köztes idő kiesik.
    A legmagasabb státusszal számolva a legnagyobb bonusz is csak 25% RBre jön ki és market pontnál nem számit az essence tudtommal.... tehát szerintem a számításotok eleve rossz.
    Az elso reszhez: attol, hogy hamar kinn van, meg erdemes atszamolni, ha ossze akarod hasonlitani mas ongame termekkel, vagy csak mas termekkel. Nem mindegy ugy altalaban, hogy mennyit kapsz vissza.

    A havi bonuszt meg ugy kellene kiszamolnod, RB= adott honapban kapott visszateritesek/ termelt rake.

    Az, hogy kinek mennyi a visszaterites ebben az esetben egyenfuggo, ill. a termelt rake is. A levont rake az sztem annyi, amit a hm szamol talan, csak ugye az ongame rendszerben kap egy szorzot, hogy mennyi szamit ebbol.

    Szoval a rb-kel erdemes foglalkozni, ha valaki magasabb teten jatszik, mert vannak olyan promok, hogy 80-100%-ot is visszaadnak (no nem a bwinen).
    Bwinen nyerni kell, ha meg nagy a gaz, akkor is azert az az 500 dolcsi bonusz nem olyan rossz penz.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  5. #3585
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Most toltam ki a bwinen az 500$-os FD bónt. 8pp-s!

    Miért érdemes számolni? Mert aki bwinen játszik elsősorban a bwines asztalokra kíváncsi, nem pedig a közös ongame-es asztalokra.

    Tehát egy ongame-es teremben (amiből elég sok van...még ) tolod az FD bónt + pl a bwinen is játszol, de csak a bwines asztalokon, SH asztalból persze sokkal több van, mint FR.

    Mire kitolod a bwin 500$ FD bónját pont lesz 250$ bónra elég marketpontod.
    Párhuzamosan kitolod az ongame site FD bónját. Pár terem ad + cash back-et is, + ha affiliate-én keresztül mész egy ongame site-ra, még ő is csurgat valamit.

    Nagyjából hosszútávon így jön ki a 25-40% RB...

    Ebben a témában én soha sem írtam határozottan, hogy 40%!!! Én azt írtam, hogy így 25-40%!!!
    Utoljára módosítva: BMWE46 által: 2011. 07. 05. 16:19

  6. #3586
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Szerk.: Ok asszem közben rájöttem, hogy a market pont is egyén függő ezért jöhet ki más RB.
    Utoljára módosítva: Zbacsi által: 2011. 07. 05. 16:31

  7. #3587
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerk.: Ok asszem közben rájöttem, hogy a market pont is egyén függő ezért jöhet ki más RB.
    Így van, én kb 1$ rake után ~60pontot kapok. Amikor bevezették az új számítást(essence), akkor lementem 1$ rake után ~80pontra. Aztán pár hónap múlva 60pontra....

  8. #3588
    Tag Bazsa23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 11.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Helló!

    A hand historykat hol tudom lekérni vagy hol találom? Illetve a HM ha jól tudom csak angol historyt tud kezelni. Ha át kell állítani azt is mondjátok meg legyetek szívesek, hogy hol tudom. Előre is kösz!

  9. #3589
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    C:\Documents and Settings\neved\P5JavaClientSettings

  10. #3590
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Idézet Tyllus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - ezt néha nehéz összeegyeztetni . . .
    írigylem ezeket a dolgokat, ugyanis én _egyszer_ vettem egy 500$-os bónuszt, letoltam s azóta hiába van pontom/státuszom, bármilyen bónuszt próbálok venni: "ez a termék jelenleg nem rendelhető"....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •