Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (45) összesen
  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Talheimer: LooooooL ez jó volt

    shaguar: hehe, nem megy neten a játék, vagy mi bánt?

    Amúgy meg PH egy nagy sz.r! Ezerszer nagyobb az arca, mint a játéktudása. Egy sértődős kisfiú, aki régen tudott valamit, amit mások nem, de nem veszi észre, hogy azóta már mindenki rég megtanulta azt, sőt tovább is fejlesztette. Még a saját barátai is rajta röhögnek, senki nem veszi komolyan, mert egy vicc...ha néha +EV-s döntést hoz, akkor az meg tuti csak missclick... Ennyit Hellmuth-ról. Az utóbbi időben meg annyira nem ért oda sehol, pedig elég sok versenyen indul...úgy látszik Vegasra érte el a szórás jó oldala.
    Menne inkább cashezni, ott hamarabb bukná el a $$$$-okat, így megtakarítana magának egy csomó időt...mi meg jót röhögnénk (pláne, ha Tony G is az asztalnál lenne)

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Zoli, én nem azt mondtam hogy Hellmuth tökéletesen játszik, hanem azt, hogy nem értem néhányan milyen alapon fikázzák. Engem az picit zavar hogy olyanok osztják félig-meddig nyilvánosan, akiket kilóra megvehetne, és akiknél egyedül több itm-et csinált csak a wsop-n, mint mondjuk az a pár ember összesen bármiféle élő tornán. Kicsit olyan mintha mondjuk Dzsudzsák leállna osztani Giggset (szerencsére nem teszi, ezt csak a példa kedvéért hoztam fel), hogy öreg, meg lassú, mit keres ott, én már sokkal jobb vagyok, aminek lehet is valóságalapja, csak hát ugye milyen karrier áll mögötte. De vehetnénk Seidelt is, szerinted hány fiatal online pro nézi le a játékát, és "röhög" a hibáin? Közben meg ugye nézzük meg mennyit nyert csak idén a wsop kezdetéig. Félreértés ne essék, én tisztelem és szeretem a magyar játékosokat, szurkolok nekik, de néhányan azért visszább vehetnének az arcukból (tisztelet a kivételnek, meg akinek nem inge az ne vegye magára)

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Amúgy meg PH egy nagy sz.r! Ezerszer nagyobb az arca, mint a játéktudása. Egy sértődős kisfiú, aki régen tudott valamit, amit mások nem, de nem veszi észre, hogy azóta már mindenki rég megtanulta azt, sőt tovább is fejlesztette. Még a saját barátai is rajta röhögnek, senki nem veszi komolyan, mert egy vicc...ha néha +EV-s döntést hoz, akkor az meg tuti csak missclick... Ennyit Hellmuth-ról. Az utóbbi időben meg annyira nem ért oda sehol, pedig elég sok versenyen indul...úgy látszik Vegasra érte el a szórás jó oldala.
    Menne inkább cashezni, ott hamarabb bukná el a $$$$-okat, így megtakarítana magának egy csomó időt...mi meg jót röhögnénk (pláne, ha Tony G is az asztalnál lenne)
    Nem értek egyet veled, élő tornákon PH még mindig a világ egyik legjobbja, az eredményeket kell nézni, a többi csak süket duma. A viselkedését hagyjuk, ahhoz semmi közünk, amúgy meg hidd el, hogy elég sok barátja van pókeres körökben, az egy dolog hogy az asztalnál röhögnek rajta, de sokan elmondták már (Doyle, Greenstein, Negreanu, stb) hogy a magánéletben az egyik legkedvesebb ember akit ismernek.

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hozzászólások
    786

    Alapbeállítás

    Idézet Sandrino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értek egyet veled, élő tornákon PH még mindig a világ egyik legjobbja, az eredményeket kell nézni, a többi csak süket duma. A viselkedését hagyjuk, ahhoz semmi közünk, amúgy meg hidd el, hogy elég sok barátja van pókeres körökben, az egy dolog hogy az asztalnál röhögnek rajta, de sokan elmondták már (Doyle, Greenstein, Negreanu, stb) hogy a magánéletben az egyik legkedvesebb ember akit ismernek.
    +1111

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Set vs pair+FD chipleader potért shippelte.
    GL PH!
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  6. #16
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Sandrino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értek egyet veled, élő tornákon PH még mindig a világ egyik legjobbja, az eredményeket kell nézni, a többi csak süket duma. A viselkedését hagyjuk, ahhoz semmi közünk, amúgy meg hidd el, hogy elég sok barátja van pókeres körökben, az egy dolog hogy az asztalnál röhögnek rajta, de sokan elmondták már (Doyle, Greenstein, Negreanu, stb) hogy a magánéletben az egyik legkedvesebb ember akit ismernek.
    A tour játékát is láttam párszor...engem egyáltalán nem győzött meg. Ha azt mondod, hogy jobban readel, meg érzi az élő játék egyes részeit, mint az online pro-k, azzal egyetértek. És valszeg egész jól játszik 30-60bb között...viszont a cg játékából kiindulva nem lehet túl acélos 150bb+ deepen, és nem hinném, hogy jobb az online pro-knál 20bb alatt. Az biztos, hogy élő tornákon többet tett le az asztalra, mint a netesek, de egyrészt a karkötőit akkor nyerte, amikor gyengébb volt a mezőny, és sokkal kisebb, másrészt a netes prok inkább neten játszanak, ezért kevesebb élő eredményük lesz. Nem mondom, hogy teljesen fogalmatlan, vagy jobb vagyok nála, de van egy hatalmas leakje. Nem hajlandó fejlődni, meghallgatni a netes játékosok véleményét (ezért pl nagy respect Negreanunak. Levetkőzte a "nekem jó pár live mtt winem van, szóval mindenki bekaphatja, én már mindent tudok a pókerről" attitűdöt, és segítséget kért pl RaSzi-tól, hogy fejlessze a játékát).

    Nem akarom Hellmuthot kisebbíteni, engem nem zavar, hogy játszik. Viszont a viselkedése marhára unszimpatikus, és azért mert jó néhány éve nyert egy rakat tornát, nem fogok leborulni elé. Nem ismerem 100%-ig a játékát, tehát nem mondhatom, hogy kimondottam rosszul játszik...viszont amit láttam engem nem győzött meg arról, hogy ő mekkora klasszis. Ha választhatnék 4 óra coachingot Mercierrel, vagy Luckychewy-val, vagy 15 óra coachingot Hellmuth-tal, gondolkodás nélkül az előbbi mellett döntenék.

    Persze vannak barátai, a live prok nagy részével jóban van...de én nem igazán hallottam, hogy valaki a játékát dicsérte volna (max Matusow, de ő meg a világ egyik legnagyobb donkja imho), csak mindenki azt mondja, hogy a való életben nem ilyen a viselkedése, és egy kedves ember.

    Siedel szerintem teljesen más tészta. Nem hiszem, hogy lenézik a netes pro-k (elég csak a Micros-ra gondolni, vagy Srslysirius Seiborg számára). Persze hatalmas upswingben van, de ezt ő is beismeri

    No mindegy...nem akarok ezen vitatkozni. Szerintem Hellmuth gyakran több dicsőítést kap, mint amennyit megérdemel. A viselkedése pedig röhejes. Én nem kedvelem, sem mint személyt, sem mint pókerjátékost...
    De ez az én véleményem. Mindenkinek meg lehet a sajátja, az is lehet, hogy nincs igazam, de én ezt így vélem

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    én drukkolok Helmutnak. Nem csípem de kívánom neki hogy húzza be!

  8. #18
    PSOP IV. bajnok
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hozzászólások
    212

    Mosoly

    Nevetséges okfejtések, és érvek. Az eredményei beszélnek helyette.

  9. #19
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    szerintem nem fikázni kell, hanem utána csinálni...
    milyen kifogások már ezek?? "gyengébb mezőnyben nyert anno"... "-EV-s döntések sora"
    ha gyenge lenne, akkor nem ülne 3. FT-jén!!! Ha olyan könnyű ezt elérni, akkor miért nem ültetek még döntő asztalon??
    szerintem csak savanyú nektek a citrom
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Phill tornajatekos...
    majd 1x nezd meg azt a videot hogy szopatta szanaszet durrr-t a HU vilagbajnoksagon

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •