Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (45) összesen
  1. #31
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 05. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Hellmuth ismét második... Azért egy kicsit sajnálom már szegényt...

  2. #32
    Fanatikus tag hunsilverline avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    485

    Alapbeállítás

    Idézet Jinmao eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellmuth ismét második... Azért egy kicsit sajnálom már szegényt...
    Na ja asszem kijelenthetjük, hogy Fortuna nem állt mellette a heads-upban

  3. #33
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    Idézet TominhoPA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL

    Owais Ahmed had the button. Phil Hellmuth limped under the gun, Minh Ly called in the small blind and Brian Rast checked in the big blind. The flop came down {K-Hearts}{6-Hearts}{2-Spades}. Ly checked and Rast bet 180,000. Hellmuth called and Ly folded.

    The turn was the {5-Diamonds} and Rast bet 375,000. Hellmuth studied Rast with his hand across his mouth. He then called.

    The river completed the board with the {9-Hearts} and Rast didn't slow down. He reached for even more chips and bet 645,000. "Call!" said Hellmuth immediately.

    "You win," said Rast.

    Hellmuth tabled the {K-Diamonds}{K-Spades} for top set and Rast mucked.


    Read more: Live Reporting | 2011 World Series of Poker | Event #55: $50,000 Poker Player's Championship | PokerNews
    mit szerettel volna ezzel elmondani???

  4. #34
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Nem értem, hogy miért nézitek le az eredményeit, és azzal indokolni, mert régen kevesebben indultak. Valóban kevesebb induló volt, de szerintem a mezőny acélosabb volt. Az élő játékot pedig szerintem nem szabad összekeverni az online MTT-vel.
    Én szurkolok neki, hogy újra nyerjen karkötőt.

  5. #35
    Fanatikus tag hunsilverline avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    485

    Alapbeállítás

    Idézet Kia PRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem, hogy miért nézitek le az eredményeit, és azzal indokolni, mert régen kevesebben indultak. Valóban kevesebb induló volt, de szerintem a mezőny acélosabb volt. Az élő játékot pedig szerintem nem szabad összekeverni az online MTT-vel.
    Én szurkolok neki, hogy újra nyerjen karkötőt.
    A mezőny lehet hogy gyengébb volt lehet hogy erősebb. Ezt sosem tudjuk mér meg. Viszont az egész biztos, hogy egy 100 fős versenyen sokkal könnyebb karkötőt szerezni mint egy 500-3000 fősön. Szóval kijelenthető, hogy régebben sokkal könnyebb volt karkötőt szerezni.

  6. #36
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet hunsilverline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mezőny lehet hogy gyengébb volt lehet hogy erősebb. Ezt sosem tudjuk mér meg. Viszont az egész biztos, hogy egy 100 fős versenyen sokkal könnyebb karkötőt szerezni mint egy 500-3000 fősön. Szóval kijelenthető, hogy régebben sokkal könnyebb volt karkötőt szerezni.
    Igazad van, hogy kisebb mezőnyből könnyebb odaérni mivel kevesebbszer kell kitartani a jobb lapoknak vagy éppen kevesebb flipet kell megnyerni a győzelemhez . De attól függetlenül nem lehetett egyszerű összenyerni 11 karkötőt. Úgy gondolom azért képben volt a srác.

  7. #37
    Fanatikus tag hunsilverline avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    485

    Alapbeállítás

    Idézet Kia PRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, hogy kisebb mezőnyből könnyebb odaérni mivel kevesebbszer kell kitartani a jobb lapoknak vagy éppen kevesebb flipet kell megnyerni a győzelemhez . De attól függetlenül nem lehetett egyszerű összenyerni 11 karkötőt. Úgy gondolom azért képben volt a srác.
    ÖÖÖ az egyik legjobb és ezt most is bizonyította. Én csak ahhoz fűztem kommentet, hogy régebben könnyebb volt de ez semmit nem von le az érdemeiből főleg úgy, hogy nem egy karkötőt már hatalmas mezőnyben szerzett meg pl most is ha 100-szor lejátszanák ezt három döntő handet, ahol flösshúzója volt... 70%-ban Phil nyerné a versenyt.

  8. #38
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Sajnos a célegyenesben mindig hiányzott neki az a + szerencse.
    Úgy gondolom ő is jobban örült volna 1 karkötőnek, mint 3db 2. helynek.

  9. #39
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem igazán értek egyet veletek, de egyikünknek sincs abszolút igaza én azt mondom.
    Én nem tudom mi játszódik le PH fejében, pl az ilyen KK UTG limp, aztán flop FD-s top settel flat, turn flat szintén (ok, river std)...De Ti se tudjátok. Lehet azt mondani, hogy zseniális leveling-csapda-history építés, de azt is lehet mondani, hogy rossz játék-unbalanced range (gondolom limp-raiselni akart...viszont ezt sosem fogja kb megtenni 57s, JTo, 55 típusú lapokkal...legalábbis én csak erős lappal láttam tőle)-kis value. Nem tudhatjuk szerintem. Nekem nem fekszik a stílusa, én nem bírnék így játszani (és ettől még tudok egy aggro asztalhoz alkalmazkodni, csak én pl gyakrabban CR-elek, gyakrabban light 4betelek, stb).

    Azt én sem vontam kétségbe, hogy régen ő volt az egyik legjobb, de elszállt felette az idő, és az előző években mutatott játéka alapján nagyon lemaradt a mezőnytől (idén nem tudom változott-e a játéka, nem láttam még játszani). Dan Harrington is hatalmas játékos volt, minden riszpekt neki, az első pókeres szakanyag, amivel találkoztam az ő könyve volt...de ha ma valaki pusztán az ő könyve alapján próbálna mtt-zni, akkor nagyon le lenne maradva a képzettebb játékosoktól.

    Régebben a mezőny kevésbé volt aggro, ezért jobban működött Phil limpelgetős, nitty, hero-foldolgatós játéka. Ma már minden a floatokról, 3barrellről, 3betekről, limpelők büntetéséről szól, szóval nem olyan jó ez a stílus (azaz egyrészt nehéz játszani, mert vagy gyakran kell limp-foldolni, vagy gyakran limp-raiselni, esetleg limp-callolni, de az utóbbi 2 esetben sokszor leszünk OOP-k közepes-nagy kasszákban, ami nem túl funny. Másrészt a sok herofold, meg nitség miatt gyakran leszünk kiblöffölve, és csak reménykedhetünk, hogy egy butaagró belénkblöfföli az egész stackjét amikor van valami handünk).

    Az pedig, hogy historyt épít...hát nem igazán értem...szerintem historyt nem kell építeni, az keletkezik magától. Pl 3bet potban CR-elem monoton flopon az ellenfelet. Megcsinálom ezt 2-3szor, akkor tudja, hogy tágabb range-el CR-elem scary flopokon, ezért egy idő után nagyobb hitele lesz ilyen flopokon a Cbetjeinek, de a CR-eimnek is, hiszen ha jó játékosok vagyunk (és nem levelingelünk éppen), akkor szűkülnie kell a range-ünknek. Historyt lehet úgy is "kreálni", hogy 40%-os steallel dolgozok. Egy ideig dobálnak, aztán visszajátszanak, amire vagy 4betelek, vagy dobom. Így is épül az image, csak picit másféle...és így azért el is tudok lopni pár vakot

    Jason Mercier, vagy Jake Cody sem limpelget, és nem lehet rájuk azt mondani, hogy gyenge live playerek.

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Kacsint

    Idézet dzoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mit szerettel volna ezzel elmondani???
    KK utg limp, és ilyen postflop játék? Na szerinted mit? lol

    Azért ne emeljük már az egekig Hellmuthot, oké, hogy jó játékos(ezek a megjátszások nem azt tükrözik...meg holdemben azért eléggé le van maradva 2-3 évvel), ő dobált anno(talán még most is), 10bb-kből QQ párt,etc.... Ez a KK megjátszás meg valami vicc....de persze jöhetnek azok a hozzászólások, amikben azt fogják taglalni, hogy mekkora megjátszás volt, meg levelling, meg ilyesmi...
    Utoljára módosítva: Krono által: 2011. 07. 07. 17:40

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •