Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen

Téma: Játékgép

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás Játékgép

    Üdv,
    Nagyon sok helyen kerestem már ehhez a témához kapcsolódó dolgokat de nagyon keveset találtam, olyan problémám lenne amiben a ti segítségeteket szeretném kérni. Sajnos már belátom magamon, hogy ez amit én művelek több annál, hogy elmegyünk a haverokkal a kocsmába és beledobok a gépbe 100 ftot.
    Bekell sajnos látnom, hogy játékgépfüggő lettem:S Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy van-e tippetek hogyan tudnék leszokni , ha minden kötél szakad és sehogy se sikerül akkor sajnos elkell mennem egy pszichológushoz.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder branermajszter avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 08.
    Hely
    Akureyri
    Hozzászólások
    512

    Alapbeállítás

    Idézet Tasak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv,
    Nagyon sok helyen kerestem már ehhez a témához kapcsolódó dolgokat de nagyon keveset találtam, olyan problémám lenne amiben a ti segítségeteket szeretném kérni. Sajnos már belátom magamon, hogy ez amit én művelek több annál, hogy elmegyünk a haverokkal a kocsmába és beledobok a gépbe 100 ftot.
    Bekell sajnos látnom, hogy játékgépfüggő lettem:S Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy van-e tippetek hogyan tudnék leszokni , ha minden kötél szakad és sehogy se sikerül akkor sajnos elkell mennem egy pszichológushoz.

    Ne menj be a kocsmába és máris félsiker!!

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Idézet branermajszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne menj be a kocsmába és máris félsiker!!
    Igen, gondolkoztam már ezen. Most csinálok itthon egy kis pavilont az udvarba és inkább ide invitálom a haverokat. Hátha ez is segíteni fog.
    Köszi szépen!

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Ilyenkor az ember kornyezetenek kell probalnia segiteni rajtad.Ha valaki szerencse jatek fuggom, nagyon nagy akaratero kell ahhoz h leszokjon az ember rola...

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor az ember kornyezetenek kell probalnia segiteni rajtad.Ha valaki szerencse jatek fuggom, nagyon nagy akaratero kell ahhoz h leszokjon az ember rola...
    Igen, azt tapasztalom, hogy hatalmas akaraterő kell.

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Gondolj bele, hogy a jatekgepezes eleg -EV-s, mert azt nem skill-re jatsszak, hanem pure luck.Oszinten, hany olyan embert lattal vagy talalkoztal, aki ebbol el, mint hobbi/sport?

    Csak h megnyugtassalak es segitsek, en amikor mo-on laktam volt egy kocsmank, ott is volt benne 2 jatekgep, amiket nevelo faterom atallitott valamilyen modon, hogy ne a jatekosoknak kedvezzen...szoval errol ennyit

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Én annyit mondanék erre, hogy én is nyomtam agyba-főbe a gépet és nem a környezetem segített leállni róla hanem a saját akaraterőm!!!!
    Ugyanúgy jártam kocsmába mint addig de lesz@rtam a gépet ill. nem kapott lehetőséget a kifosztásra néha néha nagyon ritkán kap 1 kis aprót, de ennyi.
    És van ismerős aki az életét mentette meg a leszokással!!!! Pedig neki sem segített senki.
    AKARATERŐ kell semmi más!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Névtelen Szerencsejátékosok - G.A.

    érdemes végig olvasni az egészet, és gondolkodni a leírtakon
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  9. #9
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    a legvilágvégibb sarki kocsmába is van játékgép, aminek a havi adója 100K huf, mégis az tartja el a kocsmát, vajon mennyire +ev beledobálni a pénzt?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #10
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a legvilágvégibb sarki kocsmába is van játékgép, aminek a havi adója 100K huf, mégis az tartja el a kocsmát, vajon mennyire +ev beledobálni a pénzt?
    Nem is értem az embereket ,hogy gondolják ezt...
    Sosem lesz hosszú távon +EV (egyszerű matek).
    Én betiltanám a ......, az egészet.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •