Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (31) összesen

Téma: Játékgép

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Köszi mindenkinek! Nagyon rendesekvagytok hogy segítetek.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oszinten, hany olyan embert lattal vagy talalkoztal, aki ebbol el, mint hobbi/sport?
    Én égre földre 2 vel. Nekik olyan jól ment hogy kaptak is érte vagy 6 évet.

  3. #13
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én égre földre 2 vel. Nekik olyan jól ment hogy kaptak is érte vagy 6 évet.
    ez ütött
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Régebben elgondolkoztam azon hogy csinálok egy kocsmát és abba a játékgépeket is én üzemeltetem magamnak. Tehát megveszem a gépet megszerzem az engedélyt és a gép csak nekem keres. Egy gép 1M ft körül kezdődik. A havi alapdíja 100K. Akkoriban 3M ft kellett ahhoz a bankszámlára hogy megadják az engedélyeket. Ha megvan az engedély ezt a pénzt ki tudod venni. Mindent összevetve max 5M ból 3 gépet el lehet indítani. Azok akik nem saját gépet üzemelteteknek ők általában 50-50, 60-40, 70-30 arányban osztoznak a pénzen az "üzemeltetők" és a kocsma tulajdonosok. A gép pedig 100 bedobott FT ból 30 at ad ki maximum.

  5. #15
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    A gépekben be lehet állítani hány %-t adjanak vissza a bedobott pénzből..általában mikor új gép van ezt magasabbra állítják és mikor már sokan rákattantak utána leveszik nagyon alacsonyra..egyszer az egyik helyi kocsmában hibás gépet hoztak és több mint 100%-ot adott vissza akármit is állítottak rajta..jó sokan hallottak erről a környéken és elkezdtek odajárni nem tántorította vissza őket akár a 25-30 perc utazás sem....
    Amúgy sok sikert a leszokáshoz! GL

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Nekem az online poker segített abbahagyni,azóta teljesen hidegen hagynak a gépek.
    Jó, mondjuk én azért nem is voltam teljesen a rabja,de azért pár ezret belecsurgattam én is.
    Egy kicsit minden pókeres szerencsejáték függő,enélkül nem is lehetne szeretni ezt a játékot.

    GL

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Hát elgondolkodtató amiket írtok ez egyre jobban rávesz arra, hogy sose gépezzek . Ma beírom a naptárba hogy vége

  8. #18
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Tasak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv,
    Nagyon sok helyen kerestem már ehhez a témához kapcsolódó dolgokat de nagyon keveset találtam, olyan problémám lenne amiben a ti segítségeteket szeretném kérni. Sajnos már belátom magamon, hogy ez amit én művelek több annál, hogy elmegyünk a haverokkal a kocsmába és beledobok a gépbe 100 ftot.
    Bekell sajnos látnom, hogy játékgépfüggő lettem:S Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy van-e tippetek hogyan tudnék leszokni , ha minden kötél szakad és sehogy se sikerül akkor sajnos elkell mennem egy pszichológushoz.
    A saját tapasztalatom szerint, amennyiben egy függő ember, függjön bármitől képes valóban realizálni, hogy ő függő, abban a pillanatban képes abbahagyni is. Keress annyit hogy megtehesd, vagy fejezd be. Nem hiszem hogy olyan nehéz lenne, elvégre nem arról van szó hogy ne nyúlj be többet tanga alá.

  9. #19
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    add oda a pénzed amit magaddal viszel a haveroknak. amikor te fizetnél fizet a pénzedből. így nincs nálad pénz amit beledobj a gépbe.
    a haverodat meg csak nem bántod ha nem adja oda h beledobáld.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    add oda a pénzed amit magaddal viszel a haveroknak. amikor te fizetnél fizet a pénzedből. így nincs nálad pénz amit beledobj a gépbe.
    a haverodat meg csak nem bántod ha nem adja oda h beledobáld.
    Tegnap pont ezt csináltuk ez is egy megoldás ! köszi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •