Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (61) összesen
  1. #31
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet WaterMaker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval összeségében, ha nem valami diletáns állat veszi meg, akkor fél év alatt simán visszajuthat a fulltilt oda ahol volt. Főleg, ha még tanul is az eddigi hibákból (pl: rossz kommunikáció).
    Fél év nagyon sok idő, addig sok játékos átszokik másik terembe (valszeg PS, és Party). Utána szerintem nagyon kecsegtető ajánlatok kellenek, hogy visszamenjen egy megtépázott hírnevű terembe.

    Plusz ha mondjuk a Zynga betör a piacra, akkor semmi esélye sincs az FTP-nek, mert ott lesz a PS, mint fejlődőképes, nagy, jó hírnevű, kellemes szoftverű terem. A Party, mint régi, használható szoftverű, hatalmas fishállománnyal rendelkező terem, és a Zynga, aki remélhetőleg okos lesz, csinál egy normális szoftvert, rakebacket, esetleg valami rushpoki-féleséget, lesz ott egy csomó hal, szóval az FTP egyedül a hírnevével tudná verni, de az is elúszott.

    Amcsi piacra szerintem FTP már nem tud győztesként visszatérni, tehát csak az EU piacra számíthat. De az EU piacnak is csak kb ötödére max, mert a 2/5 része Ps-en fog játszani, 1/5 Partyn, 1/5 kisebb termekben/hálózatokon (Micro, Ongame, iPoker, stb), tehát 1/5 marad az FTP-nek. Ha betör a Zynga, akkor lehet még kevesebb imho.

    Az tuti, hogy a BF előtti állapot kb soha nem fog már visszatérni, de még szerintem a BF utáni állapot se nagyon, mivel jó néhány EU játékos is fél egy hasonló helyzet kialakulásától, vagy nem bízik már a teremben, szóval az átlag 30-50K players at the tables-től el fog jutni a 15-30K players at the tables-ig, ami elég kevés...
    Szerintem az fog visszatérni, aki 1, nagyon szereti az FTP software-t 2, feltétlenül jó software+RB terembe akar menni 3, rushpokerezett mindig is.

    Valszeg vissza tudják pörgetni 1-2 éven belül azt a 150M$-t, utána pedig profitot tud termelni a befektető cég, de ez nem azt jelenti, hogy visszaállítják a régi FTP nagyságát, s hírnevét.

  2. #32
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Holdenper, te jövőbelátó vagy, vagy mi a fene? Kész tényként tálalsz itt dolgokat, ember? Inkább maradnál bölcs, és nem írogatnál ilyeneket.
    +Soha ne mondd, hogy soha!

  3. #33
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 05. 12.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Idézet G1ant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper, te jövőbelátó vagy, vagy mi a fene? Kész tényként tálalsz itt dolgokat, ember? Inkább maradnál bölcs, és nem írogatnál ilyeneket.
    +Soha ne mondd, hogy soha!
    Holdenper a legnagyobb vicc az egész siteon én már regota mondom. Semmitmohndó buta hozzászólások tömkelege egy gyenge pókerjátékostol

  4. #34
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    A gyors reagálású hadtest is megérkezett
    Csak egy blöff volt? - Hajcsatok
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #35
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet trumann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper a legnagyobb vicc az egész siteon én már regota mondom.
    Jó lett volna kitenni a vesszőt a mondatban, mert így kétféleképpen is lehet értelmezni az írásod.


    Idézet trumann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmitmohndó buta hozzászólások tömkelege egy gyenge pókerjátékostol
    Azt nem tudom, hogy milyen játékos Holdenper. Semmilyen infóm nincs róla, azt sem tudom, hogy milyen termekben játszik, mekkora téten. Lehet erős játékos, de lehet gyenge is, amint írod.
    Azonban "gyenge játékos"-ként összehozta ezt a nagyon erős írást, ami előtt, le a kalappal.



    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lusta voltam végigolvasni az összes kommentet, ha valaki már írta, akkor sry
    +1 az első pár hozzászólónak.
    Nekem ez a cikk nem jött be! Nincs azzal gond, ha adtok plusz pontokat olyan oldalaknak, ahol van promótok, de inkább azt mérlegelném, hogy:
    1, mekkora a játékosállomány (pangás van-pörög ezerrel)
    2, mennyire használható az oldal software-e
    3, van-e rb? Milyen juttatásokat kaphatnak a játékosok (cashback, pontok, FPP bolt)
    4, Milyen a terem játékosállománya? (Sok déli (olasz, francia, spanyol) hal, vagy inkább aggro skandik, oroszok, esetleg CS brazilok?)
    5, mennyire jó a supportjuk?
    6, cashoutok mennyire gyorsak, megbízhatóak? Mennyire széles a CO-depo skála? (pl neteller, MB, kártya, csekk, stb)
    7, mennyire állnak biztos lábakon a piacon?
    8, Ha lehet tudni milyen szisztéma alapján "bankolnak"? (mint az FTP, vagy likvidek mint a PS?)
    9, Fogadnak-e amcsi játékosokat?
    10, Hol található a székhelyük, milyen más termeknek van ott székhelye?
    11, Mennyire régen vannak a piacon?
    12, Ha volt már dolgotok velük (promó lebeszélése, rb intézése, ilyesmi), mennyire ment gördülékenyen, mennyire voltak segítőkészek?
    13, Mennyire támogatják a segédszoftverek-oldalak használatát? (HM, PT, Sharkscope, PTR?)

    Ne értsétek félre, köszi ezt a cikket is, de én reméltem, hogy mélyebben kielemeztek hálózatokat/termeket. Nem kioktatásnak szántan ezt a hsz-t, hanem segítségként, hogy egy egyszeri fish-t milyen infók érdekelnek egy ilyen cikk kapcsán

    Btw, én a PS-t ajánlom:
    - nagyon sok játékos, és ez a szám nőni fog, mivel szerintem az FTP-sek legalább 40%-a ide fog átjönni (30% Party/Bwinre, maradék szétszóródik a többi teremben)
    - a szoftver rohadt jó imho. Átlátható, könnyen kezelhető, mégis sok beállítási lehetőség, plusz szolgáltatás (pl multitablinghez)
    - Nincs rb, de van cashback, ami kb goldstar, platinumstar szinten olyan mint egy FTP-s rb (platinumon még picit jobb is). Elég jó VIP boltjuk van, ruházattól kezdve elektronikai cuccokon át, versenybelépőkig szinte minden
    - A sok játékos miatt azért alacsonyabb szinteken nem olyan nehéz jó asztalt találni (de azért erősebb az állomány mint a kis termekben)
    - supportjuk profi. Elég csak a BF utáni helyzetre gondolni, vagy a mostani közleményükre. Egyéni problémákban is gyorsan segítenek
    - Reload, meg egyéb bónuszból nem osztogatnak két kézzel, helyette vannak VIP freerollok, vagy FPP-s versenyek. Az FPP-kből vannak SnG satik is, amikkel egész könnyen át lehet "váltani" T$-ra a pontjainkat, elég tűrhető rátán
    - Cashout/Deporól én rosszat nem tudok mondani, mondjuk nekem picit lassúnak tűnt amikor itt játszottam (kb 1 hét visára), de teljesen megbízható
    - Jelenleg a piacvezető pókercég, és az egyik legrégebbi online pókersite
    - likvidek, tehát külön számlán tárolják a játékosok pénzét, és az egyéb pénzeket
    - Amcsikat BF óta nem fogadnak
    - Tudtommal mindenfajta segédszoftver gond nélkül fut, és a PTR, Shark is trackeli egész rendesen.

    Ha nem PS-re mennék, akkor pedig Party/Bwin. Itt jobbak a promók imo, gyakoribbak a bónuszok. Ellenben nincs se RB, se cashback (csak ponton vásárolható bónusz, btw a pointstore is elég gyengus). A versenykínálat elég rossz, és kevesebb a játékos. Viszont mérföldekkel gyengébbek a playák mint starson, több a fishy az asztaloknál. A software szerintem PS-en jobb. Amcsikat már régóta nem fogadnak, szóval ilyen irányú probléma nem merülhet fel.

    Mindenki döntse el mi áll a szívéhez közelebb, nálam PS a nyerő, de ha 2 terembe mennék akkor a másik tuti PP/Bwin lenne. Ebben a kettőben tudok jelenleg megbízni

    Sry, hogy picit hosszú lett, de remélem tudtam azért valakinek segíteni

    GL

    ui.: A Pokerstars fizetett hirdetését láthattuk
    ...lehet, hogy Holdenper a kisfröccsöt sem szereti?!
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  6. #36
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet G1ant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper, te jövőbelátó vagy, vagy mi a fene? Kész tényként tálalsz itt dolgokat, ember? Inkább maradnál bölcs, és nem írogatnál ilyeneket.
    +Soha ne mondd, hogy soha!
    Én kérdek elnézést az FTP fanatikusoktól. Ha jövőbe látnék, akkor valszeg nem Hellmuth nyerné a WSOP POY-t, hanem én, és valszeg nem azzal fáradoznék, hogy a fórumra írok, hanem sz.rrá nyerném magam a Macaui nosebleeds CG-n

    Elnézést, hogy csak 3 "szerintem-et" írtam a hsz-embe, meg egy "imho-t", meg egy "valszeg-et". Feltehetőleg így nem volt egyértelmű, hogy a véleményemet írom le...SZERINTEM

    Szerintem az FTP újra visszatér a piacra, de véleményem szerint nem lesz képes a régi piaci részét visszakövetelni. Én úgy gondolom, hogy szerintem imo le fog csúszni a 2. helyről, szerintem. Bár nem tudhatom, de úgy vélem, hogy azok a gondolatok kavarognak a fejemben, hogy kb ilyen Unibet nagyságú terem lesz ezentúl imho. Remélem érthető volt, hogy csak a szerény véleményemet szerettem volna kifejezni, és nem látok se a jövőbe, meg nem én vagyok a titkos EU befektető, se Ray Bitar.

    Idézet trumann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper a legnagyobb vicc az egész siteon én már regota mondom. Semmitmohndó buta hozzászólások tömkelege egy gyenge pókerjátékostol
    Én legalább tudok írni (ok, neten az ember hanyag, és ez rendben is van...de rólad messziről lerí, hogy a 8 általános is csak döcögve lett meg)...és most nem fejtem ki mi a véleményem rólad, mert ez az oldal nem arról szól, de eddig te még meg sem próbáltál értelmes kommenteket írni, csak engem savazol. Ez meg a te magánügyed. Csinálj egy "utáljuk csoportosan Holdenper" topicot, aztán troll-barlang gyanánt a haverjaiddal ott lehet közös programként, nem szeretni engem. Ha nem értesz egyet, akkor fejtsd ki mi a véleményed (ha egyáltalán rendelkezel olyannal). Lehet nincs igazam, de a "Holdenper egy buta vicc" hozzászólásaiddal te sem viszed előrébb a site-ot te csicskahuszár.

    Elnézést a személyeskedésért...nem célom a flame war, meg semmi ilyesmi, de nehéz megállni, hogy ne szóljak vissza

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó lett volna kitenni a vesszőt a mondatban, mert így kétféleképpen is lehet értelmezni az írásod.

    ...lehet, hogy Holdenper a kisfröccsöt sem szereti?!
    LoL "A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindnyájan beleegyeztek én nem ellenzem."

    És szeretem ám a kisfröccsöt, de még mennyire!

  7. #37
    Újonc becike avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 10.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Na persze. Mert az úgy szokott menni, hogy ha lenyúlják egy helyről a pénzt, akkor más önként dalolva kifizeti a kárt helyettük. Meg a konkurancia majd csak nézi, hogy mindneki szépen visszamegy. Na persze.

  8. #38
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    ivan41, te nem menekülsz el a fogadás elől 5 hónapra, mint redubtable barátod? Amúgy meg miért elemezted trumann hozzászólását. Holdenper felkért védője lettél? Kalapot vissza! Mindenki által ismert közhelyeket látok itt PS-ről, az is lehet , hogy másolta valahonnan.

  9. #39
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 05. 12.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    OFF: NEKEM SE CÉLOM A SZEMÉJESKEDÉS ÉS EZ AZ UTOLSÓ

    holdenperKE: KI VAGY TE ÉS HONNAN VESZED A BÁTORSÁGOT H IGY BESZÉLJ VELEM ÖREG??????VEGYÉL VISSZA ÖREG

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet G1ant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ivan41, te nem menekülsz el a fogadás elől 5 hónapra, mint redubtable barátod? Amúgy meg miért elemezted trumann hozzászólását. Holdenper felkért védője lettél? Kalapot vissza! Mindenki által ismert közhelyeket látok itt PS-ről, az is lehet , hogy másolta valahonnan.
    imádok fogadni. hidd el nem attól riadok vissza, hanem tényleg nem tudnám most kivitelezni. ha ez az eset ez év decemberébe van vagy januárban akkor bevállalom.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •