Oldal: 612 / 975 ElsőElső ... 112512562602610611612613614622662712 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.111 - 6.120 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #6111
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Hiányzik az Ftp.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #6112
    Újonc JoeJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 17.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Én benne lennék pár meccsben, de mivel bentragadt ftp-n a roll, így olyan megoldást szeretnék, hogy végén visszaosszuk a buyineket (-rake), ha ez így neked megfelelő. Mert kb pár buyinem van csak a limitre

  3. #6113
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Idézet lazyduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen agresszió mellett(nem tudom, hogy ez milyen limit, de overagrónak tűnsz) magas a wtsd, látatlanban elég cs vagy, mondjuk az durva, hogy a a w$sd ennyire magas úgy, hogy ilyen sokat mész SD. Vagy nagyon ev felett mész, vagy állati jól callolsz, vagy kapod a lapokat, vagy hülye vagyok, nem tudom, mindenesetre elég furcsa.

    Amit biztosan tudok mondani:

    -Dobj kevesebbet sb-ről. Amíg nincs harag, addig többnyire emelj mindennel, de ha short vagy, vagy ha nem dob semmit BB-ről és flopon se szeret dobni, vagy nagyon sokat 3betel, vagy ha már nincs kedved emelni, akkor limpelj be.

    -Az agressziód nagyon nagyon magas. Valszeg elég nagy csk ellen játszol, ne blöffölj annyit, és lehet hogy néha túl thinen valuebetelsz(bár ezt nem nagyon hiszem, amilyen ellenfelek vannak néha ).

    3betet nem látok, river call efficiencyd érdekes lenne, meg a bbvpip, és a cbetek, meg a fold to cbetek különböző utcákra. Ezek alapján körül-belül ennyi.
    Ezek a meccsek mind alacsony limiten voltak (PS 5-7$). Mellékeltem a kért számokat, bár olyat, hogy BB VPIP nem találtam sehol. Egyébként tényleg EV felett futok gyakorlatilag amióta játszom husángot. Ezért is baj, hogy ennek ellenére sem tudok profitot felmutatni. A limpelés jelenleg tényleg nem erősségem, sokszor inkább dobok, hogyha nem akarok emelni.

    Ispy
    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #6114
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 23.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Ispy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a meccsek mind alacsony limiten voltak (PS 5-7$). Mellékeltem a kért számokat, bár olyat, hogy BB VPIP nem találtam sehol. Egyébként tényleg EV felett futok gyakorlatilag amióta játszom husángot. Ezért is baj, hogy ennek ellenére sem tudok profitot felmutatni. A limpelés jelenleg tényleg nem erősségem, sokszor inkább dobok, hogyha nem akarok emelni.

    Ispy
    Oké, benéztem! A HM, és a PT3 másképp nézi az AGG-t, a PT3-as számításban a nevezőbe nem rakják be a checkeket, így ez eléggé megzavart, így már nagyon más a buli.

    Az a helyzet, hogy nincsen összehasonlítási alapom a pt3-as AGG-ről, így ezzel kapcsolatban nem tudok értelmeset mondani. Az biztos, hogy így már nem vagy agresszív, és tuti, hogy sokat mész SD, keveset betelsz thinen valueért, vagy túl kicsik a betméreteid. A flopcbeted szerintem alacsony, de nincs tapasztalatom, hogy mennyit dobnak most 7 dolláron, szűrj rá a HM-ben, hogy nagy átlagban milyen a flop cbet success-ed, és ha nem baromi alacsony, akkor cbetelj többet.

    Mivel a pt3 bevisz a málnásba, csak annyit tudok mondani, hogy az SBvpip-d növeld, talán cbetelj többet, a 3bet% jónak tűnik, ha többségben valueért csinálod, és nincsenek benne az alacsony párok.

    Ha tanácsolhatok valamit, akkor szűrj rá bizonyos szituációkra, ahol bizonytalannak érzed magad, és nézd meg az evbb/100-ad, és abból szűrj le valamilyen következtetést. Pl. kezdésnek szedd szét pozíciókra, és nézd meg, hogy mennyit nyersz/buksz, sb-ről, meg bb-ről. Aztán ezeket is szedd szét, és szűrj rá a 3bet kasszákra, a flatelt kasszákra, azokra a kasszákra, ahol limpel az ellenfél, ha faced 3bet vagy, stb..., aztán ezeket is szedd szét, hogy mondjuk flatelt kasszában check/callok hogy teljesítenek, vagy hogy az A high, 2nd pár hol milyen evbb/100-al játszik, vagy hogy különböző értékű lapokkal riveren milyen a bet/call, check/call mutatód, stb...

    Ezekkel el lehet szórakozni egy ideig, de megéri.

  5. #6115
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Idézet lazyduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, benéztem! A HM, és a PT3 másképp nézi az AGG-t, a PT3-as számításban a nevezőbe nem rakják be a checkeket, így ez eléggé megzavart, így már nagyon más a buli.

    Az a helyzet, hogy nincsen összehasonlítási alapom a pt3-as AGG-ről, így ezzel kapcsolatban nem tudok értelmeset mondani. Az biztos, hogy így már nem vagy agresszív, és tuti, hogy sokat mész SD, keveset betelsz thinen valueért, vagy túl kicsik a betméreteid. A flopcbeted szerintem alacsony, de nincs tapasztalatom, hogy mennyit dobnak most 7 dolláron, szűrj rá a HM-ben, hogy nagy átlagban milyen a flop cbet success-ed, és ha nem baromi alacsony, akkor cbetelj többet.

    Mivel a pt3 bevisz a málnásba, csak annyit tudok mondani, hogy az SBvpip-d növeld, talán cbetelj többet, a 3bet% jónak tűnik, ha többségben valueért csinálod, és nincsenek benne az alacsony párok.

    Ha tanácsolhatok valamit, akkor szűrj rá bizonyos szituációkra, ahol bizonytalannak érzed magad, és nézd meg az evbb/100-ad, és abból szűrj le valamilyen következtetést. Pl. kezdésnek szedd szét pozíciókra, és nézd meg, hogy mennyit nyersz/buksz, sb-ről, meg bb-ről. Aztán ezeket is szedd szét, és szűrj rá a 3bet kasszákra, a flatelt kasszákra, azokra a kasszákra, ahol limpel az ellenfél, ha faced 3bet vagy, stb..., aztán ezeket is szedd szét, hogy mondjuk flatelt kasszában check/callok hogy teljesítenek, vagy hogy az A high, 2nd pár hol milyen evbb/100-al játszik, vagy hogy különböző értékű lapokkal riveren milyen a bet/call, check/call mutatód, stb...

    Ezekkel el lehet szórakozni egy ideig, de megéri.
    Köszi a segítséget, megpróbálok megküzdeni vele.

    Ispy

  6. #6116
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Lehet megint belefutottam egy sng grinders-es arcba.
    Ez a nick mond valakinek valamit? "thepiper777"
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  7. #6117
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet megint belefutottam egy sng grinders-es arcba.
    Ez a nick mond valakinek valamit? "thepiper777"
    Az idősebb testvéred? 77+7...

    Túlélted a 7végét, Mr HomeWork?
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  8. #6118
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az idősebb testvéred? 77+7...

    Túlélted a 7végét, Mr HomeWork?
    Még szép, mondjuk nekem könnyebb dolgom volt mint nektek :S
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  9. #6119
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még szép, mondjuk nekem könnyebb dolgom volt mint nektek :S
    Augusztuban kéne rematchelni! Nem?
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  10. #6120
    Fanatikus tag Sobi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    Várpalota
    Hozzászólások
    318

    Alapbeállítás

    Nem tudom ki hogy van vele, de én hulla fáradt vagyok, tegnap sem tudtam kipihenni magam, ma meg csak 34 fok van az irodában, kint se jobb a helyzet. Rematchelni viszont kell....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •