Oldal: 69 / 240 ElsőElső ... 1959676869707179119169 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 681 - 690 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #681
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bubis, a citromot én facsartam bele, nagyon kevés ment bele, eléggé ki volt már csavarva előtte is!
    Én is bubissal szeretem, habár én citromlevet öntök bele.

  2. #682
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    Idézet TheStig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vista
    sürgősen upgradelj win7re. mindenképp szüz install, arra rápakolod ami kell, aztán lehet ghostolni izlés szerint!
    ghostolni?
    A játék az nem játék...

  3. #683
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet Tori18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ghostolni?
    a lenyege asszem, hogy a gepedrol csinal egy backupot, igy ha gebasz van, akkor sokkal hamarabb ujrateheted, mintha reinstallalnad az op. rendszert meg a tobbi progit
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2011. 07. 13. 01:13
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #684
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    vista tenyleg felejtos. en xp-t hasznalok, amig nem lesz jobb, nem valtok 1x kiprobaltam a vistat, hogy huuu, ez valami uj, az volt a notira is teve gyarilag. De sztem egy nagy rakas szar, a regebbi xp sokkal de sokkal megbizhatobb, kompatibilis mindennnel, stb.

    S ezek utan mar ilyen 7-esekkel is ovatos vagyok Vistanal mondjuk rosszabb nem lehet
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  5. #685
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    okés,köszi a segítséget
    A játék az nem játék...

  6. #686
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Sikerült session közbe 2 dl citromos ásványvizet ráborítani a laptopra! Egyből kikapcsoltam, az aksit azt kb 3 perc múlva kiszedtem. Most megpróbáltam szétszedni de nem igazán csináltam még ilyet nem merem darabjaira szedni, az alját szétszedtem, ki vettem a dvd romot, a vinyót pl nem tudtam kivenni mert nem merem feszegetni. Mit lehet tenni? Meddig kell várni hogy kiszáradjon? Elvigyem szerelőhöz hogy szedje szét, szárítsa ki? Mennyi esélye van a túlélésre? Köszi előre is!

    Ne kockáztass, vidd szerelőhöz. Ha még garis volt, akkor nem biztos, hogy jó ötlet volt szétszedni. Én semmiképpen sem próbálnám bekapcsolni a gépet anélkül, hogy kiszedtem volna a vinyót, és le nem mentettem róla az adataimat. Nekem az adatvesztés jobban fájna, mint a hardver tönkremenetele.
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  7. #687
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet Tori18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    okés,köszi a segítséget
    A legjobb megoldás szerintem az, hogy csinálsz két partíciót a lemezen: a C lesz a rendszerpartíció, ennek 30 GB méret még Win7-tel is bőven elég. Az adatokat pedig a maradék területen létrehozott D partíción tárolod.

    ÍGy ha bármi gebasz van, csak a C-t kell újrahúzni, a D-n a fájljaid megmaradnak.

    A "ghostoló" programok azt csinálják, hogy készítenek egy tömörített másolatot a fájljaidról, vagy egy egész partícióról.

    Csinálsz egy installálást, felteszed mellé azokat a progikat, ami kell, beállítasz mindent, aztán készítesz egy másolatot a C rendszerpartícióról. A másolatot ki is írhatod egy DVD-re, vagy elteheted egy rejtett partícióra, vagy kimásolod valami biztonságos helyre. Ha gebasz van, csak előveszed a másolatot, és visszaállítod a rendszert erre a tiszta állapotra. Sok időt és fejfájást megspórolsz ezzel.
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  8. #688
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    ohh,köszönöm szépen a segítséget
    A játék az nem játék...

  9. #689
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    rövid időre mobilnetre lesz szükségem a balatonnál. melyiket érdemes választani?

  10. #690
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Nagytarcsa
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet teto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rövid időre mobilnetre lesz szükségem a balatonnál. melyiket érdemes választani?
    például: https://www.vodafone.hu/lakossagi/in...ternet-netjegy

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •