Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Újonc nadir avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 15.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás Backelés, csak profit alapon

    Kedves Akadémiások

    Van egy üzleties gondolat a fejemben, amit szeretnék megosztani, még inkább partnert találni hozzá.

    Nyugodtan belelehet kötni, ha butaság, mert nem láttam még hasonlót korábban sehol, de úgy érzem nekem megfelelő lenne.

    Alapesetben mondhatnám azt is hogy backer-t keresek, alacsony nevezési díjú NLHE mtt-kre, az alapesetben-től annyiban térek el, hogy nekem stackelésre nincs szükségem, van bankrollom, és mozgosítható tartalékom.

    Persze lehetne simán coach-ot is keresni, mondhatnánk, igen lehetne, de talán egy fokkal tovább lehet menni, azzal hogy érdekelté van téve a mester abban amit tanít, átad.

    Mindezt azért szeretném, mert nagyon sok dolgot próbáltam elsajátítani mtt skillekből, mégsem jutok egyről a kettőre, aki követi a blogom láthatja,grafikonokkal hogy ha nagyon akar megy az mtt, de amit tudni vélek a versenyekről azt eddig valóban kompetens, sikeres mtt-sel még soha nem tudtam megkonzultálni, iránymutatásra ,terelésre, az eddig gyűjtött tudásom(?) rendszerezésére van szükségem. Ez az, ami nem biztos hogy beleférne, havi pár órába amit egy coach-al tölt az ember, ennél intenzívebb, munkakapcsolatszerű kooperálásra szeretnék partnert.

    Ami rollom van, nem akarom elkotyabetyélni, de ha fejlődik is a roll, akkor sem végig mákolni akarom a versenyeket, csak amennyi elkerülhetetlenül kell. Kis mezőny ellen játszom, 300 játékosra jut 15-20 kompetens és még ők is tudnak halaskodni, érzem hogy verhető a mezőny, hogy a többszöröse kihozható lenne az eredményeimnek ha rá van szánva az idő, mert nincs elég edgem ellenük.

    Tehát nem kell egy fillér, egy cent sem, csak foglalkozva legyen a játékommal. Profit struktúra ugyanúgy mint stackelésnél, eredmények után %, hogy mennyi azt majd közösen megállapítjuk.

    Remélem lesz aki meglátja a lehetőséget bennem, annak ellenére, hogy bizonyosan sokat kell foglalkozni velem.

    Szívesen fogadom a kommenteket, észrevételeket az ötlettel kapcsolatban itt a fórumon, konkrét megkereséseket pedig, OPR-el együtt ide: nadirhu kukac yahoo pont co pont uk
    Utoljára módosítva: nadir által: 2011. 07. 07. 22:32

  2. #2
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Egyáltalán nem butaság, vannak hasonló elven működő coaching siteok.
    “I'd rather be lucky than good.”

  3. #3
    Újonc nadir avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 15.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Nagyon szépen köszönöm a megerősítést. Biztosan ezek a siteok lehetnek a legjobbak, csak az a gond, hogy az angolhoz, nekem még mindig erős szótár segédlet kell. Bizom benne hogy lesz majd magyar nyelvű jelentkező a dologra így az akadémia fórumon keresztül is.

    Szeretnék hozzátenni a kiíráshoz: ha fut a szekér természetesen mehet a dolog közepes nevezési díjú versenyeken is. Tekintve hogy sok idő ráfordítást igényel egy ilyen közös munka és egy nyerő mtt-snek nem biztos, hogy jó bulinak tűnhet, ha csak néhány száz dollárt hoz havonta a munka, ezért írom, hogy ha biztosabban állok a lábamon és BRM is megengedi, mehet majd a közepes nevezési díj is.

  4. #4
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Ezt hívják coachingnak csak nem fizetsz érte, hanem a profitod osztod a coach-csal. Eléggé elterjedt

  5. #5
    Újonc nadir avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 15.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Most már vagyok eléggé zavarban a tájékozatlanságom miatt Átírjam a topic címet?

  6. #6
    Lelkes újonc diamond avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 28.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Egyebkent mennyi az a % ami ilyenkor a coachnak szokott jarni?

  7. #7
    Tag sngland avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet diamond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyebkent mennyi az a % ami ilyenkor a coachnak szokott jarni?
    hát ez függ a tét / volume / játéktól. 60%-nál én nem adnék többet, azt is csak nagyon indokolt esetben.

  8. #8
    Lelkes újonc diamond avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 28.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet sngland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát ez függ a tét / volume / játéktól. 60%-nál én nem adnék többet, azt is csak nagyon indokolt esetben.
    Ez szerintem nem realis, itt arrol van szo, hogy a sajat ledet hasznalod. De lehet, hogy tevedek...

  9. #9
    Újonc nadir avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 15.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet diamond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem nem realis, itt arrol van szo, hogy a sajat ledet hasznalod. De lehet, hogy tevedek...
    Nem tévedsz, saját befektetésből, saját nyereségből adok %-ot.

    Örülök, hogy nem halt be a topic.

  10. #10
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet sngland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    60%-nál én nem adnék többet, azt is csak nagyon indokolt esetben.
    lol?

    jo az 5 max 10%-nak is

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •