Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 12 (12) összesen
  1. #11
    Újonc nadir avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 15.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet JustHoldPlz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol?

    jo az 5 max 10%-nak is
    nézzük reálisan...milyen itm-ek fordulhatnak !jellemzően! elő az én esetemben, ha átlagolunk; 100-700 dollár közt, ezek felet már sok sok óra oktatás után, ha mondjuk alacsony nevezési díjú versenyeket veszünk, összejön mondjuk 1000$ és abból ezért az intenzív foglalkozásért 15%-ot adnék, akkor az a mai átlag coaching árak (cca 50$/ó)mellett, 3 leadott órának felel meg, annál meg lényegesen több az idő ráfordítás. Magasabb nevezésidíjú versenyeknél (50$+) már elképzelhető a 10%.

    ...szerintem

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 09. 12.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet nadir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nézzük reálisan...milyen itm-ek fordulhatnak !jellemzően! elő az én esetemben, ha átlagolunk; 100-700 dollár közt, ezek felet már sok sok óra oktatás után, ha mondjuk alacsony nevezési díjú versenyeket veszünk, összejön mondjuk 1000$ és abból ezért az intenzív foglalkozásért 15%-ot adnék, akkor az a mai átlag coaching árak (cca 50$/ó)mellett, 3 leadott órának felel meg, annál meg lényegesen több az idő ráfordítás. Magasabb nevezésidíjú versenyeknél (50$+) már elképzelhető a 10%.

    ...szerintem
    Ha még mindig érdekel a dolog én a moshmanstakkel állok kapcsolatban. Akik kínálnak ilyen feltételeket is amit te keresel. Most hogy az online amerikai profik nincsenek itt, ők is elég sok coachot "ideigazoltak" szóval lehet tanulni komoly nevektől(kezdetben nem gond ha gondod van az angollal, ha komolyra fordul a pályafutásod úgyis rájössz, hogy kell az angol. Ha aktuális még akkor ide írj légyszíves: bisztray@yahoo.com

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •