Oldal: 273 / 340 ElsőElső ... 173223263271272273274275283323 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.721 - 2.730 (3397) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Kérdések!

  1. #2721
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 19.
    Hozzászólások
    258

    Alapbeállítás

    Idézet Gabeqt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nem vagyok 100%ig biztos a Bwin erre vonatkozó szabályaiban, ezért inkább megkérdezem: lehet abból probléma, ha a lakásban a PC-n játszik egy ember (én) bwinen és egy másik pedig notebookrol?
    úgy tudom nem enged egy asztalhoz ülni ugyanarról az ip-ről.

  2. #2722
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Szitu: fr turbo mtt 17en vagyunk 10kap belépőt, vakok 30k/60k Ante: 1500 még 9en vagyunk egy 10fős asztalnál szval a kezdeti bank 103500$
    Zsetonok:
    Seat 9 is the button
    Total number of players : 9/10
    Seat 2: Apo8409 ( 106,888 )
    Seat 3: Nebaidies ( 116,253 )
    Seat 4: Spamer440 ( 546,784 )
    Seat 6: XterratuTiM ( 546,310 )
    Seat 9: babenkoevg ( 462,789 )
    Seat 5: doisor ( 72,065 )
    Seat 7: sisi82888 ( 679,010 )
    én Seat 8: tiko131 ( 402,788 )
    Seat 1: vatar89 ( 362,652 )

    sisi előtt mindenki dob ő 120000$ra emel...én all in megyek a kicsi m számra hivatkozva (lapjaim [ 5h 5d ] ) ugy véltem hogy egy pár ilyenkor már elegendő...
    sok használható infót nem tudok mondani sisiröl mert ő egy új játékos volt az asztalnál
    ezt megadta vatar, majd Apo illetve sisi is, ....én a party előtti zsetonjaim alapján ha jól emlékszek 7.-8. voltam, pár 10000rel lemaradva a 2.tol...
    a kérdés a következő: ez jó döntés volt e a részemröl v nem? Nem kell-e ilyenkor feszesebben játszani...stb néhány jó tanács sokat segítene

  3. #2723
    Fáradhatatlan grinder bacardi2268 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    827

    Alapbeállítás

    Idézet tiko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szitu: fr turbo mtt 17en vagyunk 10kap belépőt, vakok 30k/60k Ante: 1500 még 9en vagyunk egy 10fős asztalnál szval a kezdeti bank 103500$
    Zsetonok:
    Seat 9 is the button
    Total number of players : 9/10
    Seat 2: Apo8409 ( 106,888 )
    Seat 3: Nebaidies ( 116,253 )
    Seat 4: Spamer440 ( 546,784 )
    Seat 6: XterratuTiM ( 546,310 )
    Seat 9: babenkoevg ( 462,789 )
    Seat 5: doisor ( 72,065 )
    Seat 7: sisi82888 ( 679,010 )
    én Seat 8: tiko131 ( 402,788 )
    Seat 1: vatar89 ( 362,652 )

    sisi előtt mindenki dob ő 120000$ra emel...én all in megyek a kicsi m számra hivatkozva (lapjaim [ 5h 5d ] ) ugy véltem hogy egy pár ilyenkor már elegendő...
    sok használható infót nem tudok mondani sisiröl mert ő egy új játékos volt az asztalnál
    ezt megadta vatar, majd Apo illetve sisi is, ....én a party előtti zsetonjaim alapján ha jól emlékszek 7.-8. voltam, pár 10000rel lemaradva a 2.tol...
    a kérdés a következő: ez jó döntés volt e a részemröl v nem? Nem kell-e ilyenkor feszesebben játszani...stb néhány jó tanács sokat segítene


    egy részt ezt nem ide kell beirnod, hanem ide : Multi table - Póker Fórum - Online Póker Stratégia - Póker Bónusz és Rakeback

    másrészt ezt bemásolhatod láthatóbb formába, de én 55 párral foldolnék, főleg ha uj emberrel van dolgunk
    diablo:- nah megyek csajomhoz
    én: - jó kikapcsolódást
    diablo: - megyek tolok egy all-in-t
    ------------------------------------------------------------ -----------
    - A jó stratégia olyan mint a fing. Tartjuk amíg bírjuk -
    ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  4. #2724
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Kösz az infót...nem nagyon szoktam fórumozgatni...legközelebb odafigyelek. Még annyi, hogy ezek alapján milyen lapokra érdemes allint tolni?

  5. #2725
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Valaki le tudná ezt nekem gyorsan fordítani?

    Am liebsten wäre mir eine Hündin!!!Und Frankfurt ist mir ein bischen zuweit weck weil wir kommen aus sachsen!!!was würde mich ein Hund kosten mit allem drum und dran???
    Ich hatte nämlich bei ihnen gehofft etwas billiger weck zukommen!!!Und meine Tochter wünscht sich gerne einen zum Schulanfang!!!Könnten sie mir schnellst möglich einen Entpreis zusenden mit allen Kosten!!!!Würde mich über schnelle nachricht von ihnen freuen!!!
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  6. #2726
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki le tudná ezt nekem gyorsan fordítani?

    Am liebsten wäre mir eine Hündin!!!Und Frankfurt ist mir ein bischen zuweit weck weil wir kommen aus sachsen!!!was würde mich ein Hund kosten mit allem drum und dran???
    Ich hatte nämlich bei ihnen gehofft etwas billiger weck zukommen!!!Und meine Tochter wünscht sich gerne einen zum Schulanfang!!!Könnten sie mir schnellst möglich einen Entpreis zusenden mit allen Kosten!!!!Würde mich über schnelle nachricht von ihnen freuen!!!
    Kb 10 éve nem használtam a németet semmilyen szinten és nem is tervezem, de sztem ezt jelenti:

    Leginkább egy nőstény kutyák szeretnék. És Frankfurt nekem egy picit túl messze lenne, mivel mi Sachsen-iek vagyunk! Mennyibe kerülne nekem így egy kutya mindenfajta járulékos költséggel???
    Úgy reméltem, hogy Önöknél egy picit olcsóbb árat kaphatok. És a lányom nagyon szeretné iskolakezdésre megkapni. Tudna nekem lehetőség szerint minél gyorsabban egy árat küldeni minden költséggel?
    Az utolsó mondatot nem értem teljesen, de nem hiszem h nagy jelentősége van.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  7. #2727
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb 10 éve nem használtam a németet semmilyen szinten és nem is tervezem, de sztem ezt jelenti:

    Leginkább egy nőstény kutyák szeretnék. És Frankfurt nekem egy picit túl messze lenne, mivel mi Sachsen-iek vagyunk! Mennyibe kerülne nekem így egy kutya mindenfajta járulékos költséggel???
    Úgy reméltem, hogy Önöknél egy picit olcsóbb árat kaphatok. És a lányom nagyon szeretné iskolakezdésre megkapni. Tudna nekem lehetőség szerint minél gyorsabban egy árat küldeni minden költséggel?
    Az utolsó mondatot nem értem teljesen, de nem hiszem h nagy jelentősége van.
    Ezer köszönet, a google fordítóval nem boldogultam
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  8. #2728
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb 10 éve nem használtam a németet semmilyen szinten és nem is tervezem, de sztem ezt jelenti:

    Leginkább egy nőstény kutyák szeretnék. És Frankfurt nekem egy picit túl messze lenne, mivel mi Sachsen-iek vagyunk! Mennyibe kerülne nekem így egy kutya mindenfajta járulékos költséggel???
    Úgy reméltem, hogy Önöknél egy picit olcsóbb árat kaphatok. És a lányom nagyon szeretné iskolakezdésre megkapni. Tudna nekem lehetőség szerint minél gyorsabban egy árat küldeni minden költséggel?
    Az utolsó mondatot nem értem teljesen, de nem hiszem h nagy jelentősége van.
    nagyon örülnék a velük kapcsolatos vagy önöktől kapott gyors híreknek
    de ez tényleg nem olyan jelentős mondat

  9. #2729
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 08.
    Hely
    göd
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Kérdésem, hogy a HM ajándék szoftver akció létezik a William Hill póker teremben vagy már nem.
    Köszi

  10. #2730
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    mi az esélye annak, hogy osztott kk-val osztott aa-ba futok?
    köszi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •