Oldal: 3 / 11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (108) összesen
  1. #21
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    komolytalan...

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 03.
    Hozzászólások
    178

    Alapbeállítás

    Idézet Evolution eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    16.-a van. még mindig semmi? csak én vagyok ennyire türelmetlen ? :O :O
    Türelem,megértés,folyamatban,dolgozunk rajta,reményeink szerint,hamarosan.
    Ezen szavak keverékét fogod válaszként kapni.
    Igzából azt nem vágom ha becsődölt a csoki és lelépett az emberek pénzével akkor miért nem mondják inkább azt,ha meg nem akkor miért nem fizetik ki a pénzeket?Kb 10 szer írtam már a supportnak értelmes választ még nem kaptam,hogy ezért vagy azért csúszik minden.De még emlékszem mikor februárban kiakadtunk,hogy a csokinál nem biztos,hogy minden oké,még mi voltunk a hibásak,hogy hogy képzeljük?!meggyanusítjuk őket,elméleteket gyártunk.Hát tessék ez lett.Amúgy ha az az ajánlat áll még,hogy lehetne találkozni a managerrel élőben most élnék a lehetőséggel.
    üdv-balázs

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    A masik forumtopicban irták, hogy:

    Azoknak a játékosoknak a számlájukon vezetett összegeiket amiket a hálózatváltás során kértek ki a teremből, ígéretünkhöz híven a Júliusi hónap folyamán el fogjuk utalni a Monebookers-es számlájukra. Köszönjük a türelmet!
    A július 16, még belefér a júliusba.
    Ettől függetlenül persze én is egyre türelmetlenebb vagyok, ahogy közeledünk juli végéhez, de 25ikéig még nyugodt vagyok.
    Aztán persze, ha jul végén meg közlik, hogy csuszás van és csak aug lesz belőle... hát... annak nem örülnék...
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Azért elég szomorú ez a ködösítés...

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Akadémiások: Legalább az eredményt tegyétek közzé légyszíves!

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Fogy a türelem

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Augusztus Van!

  8. #28
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    "A Chocolate Poker csapatunknak adott tájékoztatásában azt is kiemelte, hogy a májusi és a júniusi rake race összegeit is hamarosan kifizeti játékosainak. Információink szerint a hálózatváltás hátterében a terem új többségi tulajdonosa - egy svéd befektetői csoport - áll. A terem mögött álló korábbi tulajdonosok - csapatunknak adott tájékoztatásuk szerint - a bent lévő pénzek kifizetését garantálják. "

    Lassan másfél hónap telt el e nyilatkozat óta, szeretném megkérni az előző tulajdonosokat/képviselőit, konkrétumokkal tájékoztassanak, mikor kerülnek kifizetésre a rake pénzek. Nem tartom elfogadható válasznak ennyi idő után is az iPokerre mutogatást.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Levele! A szavahihetőségetek és a nevetek forog kockán

    Gyerekek. ez botrány. AKADÉMIA nyögjetek már nekünk vmit, komolyan mindannyiunknak fogy már a türelme. Ez mi ha nem átverés? És a chocolate poker még mindig főoldalon. GRATULÁLOK! A szavahihetőségetek és a nevetek forog kockán.

  10. #30
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Szerintem ezzel nem oldasz meg semmit.Azert nem fognak hamarabb kifizetni, mert ilyeneket irogatsz be.Tudom sucks, de ezzel nem tudunk mit csinalni.

    Mondok en neked egy peldat: Kb aprilis vegen befizettem 2,5k-t egy ongames terembe, es majus elejen kiszerettem volna cashoutolni, mert hallottam a teremrol pletykakat, hogy csodbe fog menni.Tobb mint 1 honapig pending volt a cashoutom, rb-et meg azota sem kaptam, ott is hitegettek ossze-vissza, nagyon rossz volt a helyzet, mar gyakorlatilag senki nem hitt a teremben, hogy kifogja fizetni a jatekosait, de junius-ban megkaptam a penzt.Szoval turelem.Augusztus kozepet irtak, varjuk meg.Jah igen es annal a teremnel, amirol beszelek, ott is halozat valtas volt.

Oldal: 3 / 11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •