Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (52) összesen

Téma: Point Poker

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    sziasztok,

    help plz:
    nem akar működni a HM hud, a handaket importálja, de a table manageren nem is látszódik, hogy bent vagyok az asztalon.
    Mit rontok el?

    hogyan tudom beállítani, hogy a részösszegeket is lássam, nyerek x centet és csak az egész eurot mutatja

    előre is köszönöm!

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Nekem sem működik a HUD az entrection hálózatban, pedig mindenhol máshol igen. Nem tudja valaki miért?

  3. #13
    Tag FoldInsteadOfCheck avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 24.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet Hiro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok,

    help plz:
    nem akar működni a HM hud, a handaket importálja, de a table manageren nem is látszódik, hogy bent vagyok az asztalon.
    Mit rontok el?

    hogyan tudom beállítani, hogy a részösszegeket is lássam, nyerek x centet és csak az egész eurot mutatja

    előre is köszönöm!
    Nem tudom, hogy ez megoldja-e (már régen voltam Entractionön), de próbáld ki hátha :
    amikor játszol és megy az import, akkor a Table managerben az egyik menüjében van egy ilyen, hogy Table Finder. Ilyenkor megjelenik egy lista a megnyitott asztalokkal. Válassz ki egyet és a piros kis X-es négyzetet húzd rá a kiválasztott nevű asztalra majd nyomj a Yes-re.

    A részösszegek mutatását úgy tudom, hogy nem lehet beállítani.

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Olvasgattam az oldal leírását és hát van 1-2 promó + a sávos rakeback + FD bónusz. Ha akadémián keresztül regelek akkor van vmi felső határ hogy mekkora rakebacket kaphatok?
    A Pointpoker honlapon olyasmit olvastam hogy minden promóval együtt az 50%-ot nem haladhatja meg a rakeback, pedig pont ilyet szeretnék találni
    Ja és még az NL100SH mezőny érdekelne ha van vmelyikőtöknek tapasztalata róla...

    Köszi

  5. #15
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Entracion network asztalait lehet valahogy méretezni?
    “I'd rather be lucky than good.”

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet Jani50465540645 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olvasgattam az oldal leírását és hát van 1-2 promó + a sávos rakeback + FD bónusz. Ha akadémián keresztül regelek akkor van vmi felső határ hogy mekkora rakebacket kaphatok?
    A Pointpoker honlapon olyasmit olvastam hogy minden promóval együtt az 50%-ot nem haladhatja meg a rakeback, pedig pont ilyet szeretnék találni
    Ja és még az NL100SH mezőny érdekelne ha van vmelyikőtöknek tapasztalata róla...

    Köszi
    A first depo es az alap rakeback (savos vagy flat) nem haldhatja meg egyutt az 50% rb-t. Ha nyersz meg rakeracen (kozpontin vagy akademiason), azzal egyutt mar lehet tobb 50%-nal.


  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Szia!
    A Table Managerben kattints a Table/Table Finder fülre, a piros négyzetet húzd rá az egyik asztalra, kattints az ok-ra és a feltett kérdésnél az igenre.
    Így menni fog!
    Sok sikert!

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    A HH-kat C:\Users\Felhasználóneved\pointpoker\app\handhis tory mappába menti, ezt állítsd be az auto import mappában, nem kell külön mappa nekik

  9. #19
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Nekem megy külön mappából gond nélkül (PT3).
    “I'd rather be lucky than good.”

  10. #20
    Tag MayerApu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Ez engem is érdekelne!
    Ha egy pénzzel rendelkező ember találkozik egy tapasztalattal rendelkező emberrel, akkor a tapasztalattal rendelkező pénzzel távozik, a pénzzel rendelkező pedig tapasztalattal.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •