Oldal: 633 / 888 ElsőElső ... 133533583623631632633634635643683733 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.321 - 6.330 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #6321
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Hali,

    Új teremben fogom nyomni és a régi teremben lévő handjeimet szeretném kitörölni, hogy gyorsabb legyen a HM. Hol tudom kitörölni?

  2. #6322
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Heh, de érdekes. Tourney/Resultsban nézegetném a sit&go-imat, és akárhogy állítgatom, nem látja a turbo speedet. All speedre téve csak a regular jelenik meg. Szerintetek mit nézek el?



    UPDATE:

    Azt néztem el, hogy a Tablesnél csak a multit jelöltem be. A 18 fős sit&go-kat nem veszi multisnak, az a two tables. Heh.
    Utoljára módosítva: Matt Coburn által: 2011. 07. 20. 02:05
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #6323
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali,

    Új teremben fogom nyomni és a régi teremben lévő handjeimet szeretném kitörölni, hogy gyorsabb legyen a HM. Hol tudom kitörölni?
    felesleges kitörölni, nyiss egy új adatbázist
    database management menüpont alatt lehet. ne felejtsd el az újat defaultra állitani.
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  4. #6324
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Az entraction hálózatban nem működik egy ideje a HUD, a többiben igen. Nem tudja valaki, miért?

  5. #6325
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 07.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet Sergei73 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell semmit eltávolítani vagy visszaállítani, csak telepíteni kell a legújabb verziót (1.11.07a)!
    Én csak befürödtem ezzel. Ma rászántam magam, mert hát sokan mondták, h ezzel probléma megoldva. Azóta egyszer sem volt hajlandó elindulni a HM. Initializing Database...és nem válaszol. Eddig jutok el folyamatosan.

    Jav.: 20 perc várakozás után bejött valami HM account-os ablak, h van-e olyanom vagy nincs, meg license update. :O Ez most mi????
    Utoljára módosítva: alverde által: 2011. 07. 20. 08:17

  6. #6326
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Hogy lehet a HUD-ot kisebbre állítani, tehát azt a kis rublikát, amiben a statok vannak, mert alíg fér el az asztalokon a HUD. Illetve valamiért összevissza vetíti ki, nem a megfelelő játékoshoz rakja a statokat. Valaki, ha tudja, hogyan lehet ezt megjavítani írjon légyszi.

  7. #6327
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Idézet CsAAbikAA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hogy lehet a HUD-ot kisebbre állítani, tehát azt a kis rublikát, amiben a statok vannak, mert alíg fér el az asztalokon a HUD. Illetve valamiért összevissza vetíti ki, nem a megfelelő játékoshoz rakja a statokat. Valaki, ha tudja, hogyan lehet ezt megjavítani írjon légyszi.
    hud options-player preferences és ott bal oldalt látni fogod a betűtípust és méretet...
    a statokat egyszer húzd a helyükre, és állítsd be a szoftferben a kedvenc helyeket az asztaloknál

  8. #6328
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Hát, én betűméretet szoktam beállítani, csak úgy tudtam kisebbre venni.Meg 2sor helyett mondjuk 3...stb. Nálam betűméret 7-8as, 3sor van, és sok asztalnál se zavar. Amúgy HUD options - Player preferences - és ottvan pl h 9 verdana. Ott át tudod állitani, be tudod állitani statokat, sorokat..stb.

  9. #6329
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    The following error occured, when trying to open the database:
    Failed to establish connection to '127.0.0.1'

    ezt a hibaüzenetet kapom mibaj lehet?

    leokézom utána bejön az a kis ablak (Database Control Panel) rámegyek a Connectre majd ez jön fel ->

    A connection to PostgreSQL could not be made. Whould you like have Holdem Manager attempt to start service?

    rámegyek a yes-re majd ez jön fel ->

    Sorry, HM was unable to start service.

    Találkozott már valaki ilyennel??

    Nagyon megköszönném ha nem kellene újratelepítenem remélem valaki tud rá megoldást. Előre is köszönöm segítőkészségeteket

    Üdv: J

  10. #6330
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    The following error occured, when trying to open the database:
    Failed to establish connection to '127.0.0.1'

    ezt a hibaüzenetet kapom mibaj lehet?

    leokézom utána bejön az a kis ablak (Database Control Panel) rámegyek a Connectre majd ez jön fel ->

    A connection to PostgreSQL could not be made. Whould you like have Holdem Manager attempt to start service?

    rámegyek a yes-re majd ez jön fel ->

    Sorry, HM was unable to start service.

    Találkozott már valaki ilyennel??

    Nagyon megköszönném ha nem kellene újratelepítenem remélem valaki tud rá megoldást. Előre is köszönöm segítőkészségeteket

    Üdv: J
    Postgre sql fut?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •