Oldal: 623 / 975 ElsőElső ... 123523573613621622623624625633673723 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.221 - 6.230 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #6221
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Feca pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg ha ment 3asztalon a PLO cahs plusz 1-2 MTT akkor nem kéne h gondot okozzon 2 HU SnG turbó asztal (jó tudom a játékminőség romlik, de ez még csak 1.50$ szint ).
    2 MTT + 3 PLO Cash könnyebb, mint 2 HU szimultán. Ne felejtsd el, hogy egy PLO SH asztalon sokat dobsz preflop. Pláne MTT-n.

    HU-ban az ellenfelet játszod. Figyelni kell a licitmintákra, a postflop játékra meg még egy jó csomó dologra. És HU-ban játszanod kell olyan lapokkal is, amiket egy SH asztalon lazán eldobsz. Sokkal több határeset callod lesz... stb...

    Szerintem hallgass Waspra. Főleg az elején.

    GL!
    O.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  2. #6222
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    107

    Szuper

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 MTT + 3 PLO Cash könnyebb, mint 2 HU szimultán. Ne felejtsd el, hogy egy PLO SH asztalon sokat dobsz preflop. Pláne MTT-n.

    HU-ban az ellenfelet játszod. Figyelni kell a licitmintákra, a postflop játékra meg még egy jó csomó dologra. És HU-ban játszanod kell olyan lapokkal is, amiket egy SH asztalon lazán eldobsz. Sokkal több határeset callod lesz... stb...

    Szerintem hallgass Waspra. Főleg az elején.

    GL!
    O.
    Ty Orang!
    Meg győztetek, 1 asztalon kezdek aztán mikor már Super Hero leszek átállok a többasztalra...

  3. #6223
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Feca pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ty Orang!
    Meg győztetek, 1 asztalon kezdek aztán mikor már Super Hero leszek átállok a többasztalra...
    abban az esetben nyugodtan ülhetsz több asztalra, ha több asztalon is meg tudsz ilyen döntéseket hozni:

    "ez az ellenfél emelni szokott sb-ről, most limpelt. Múltkori két limpjére emelést kapott (épp lapom volt) és korábban azonnal dobott. Amikor blöffölt korábban, ha megbukott, akkor erőltetni szokta, illetve egyenes játékos. Most csak megadott limpre történő emelésemre egy kattintásnyi gondolkozás után. A board magas kártyákat tartalmaz (pl AQ9 szivárvány). Pozícióból villain 80%ban emel, és magas a kihagyott cbetre az emelési százaléka is (pl a csubakkája 100), viszont a cbetemet szereti lecallozni. Mit csinálok a K8-al?"
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  4. #6224
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    műfajtól függ, deepben keveset, normálon többet, turbón mégtöbbet, szuperturbón extra sokat.

    Én mostanában normálozok, azon már 5-600 is egy jó számnak számít.


    Össze hát. Van értelme? Nincs. Két asztalon nem fogsz eleget fejlődni, kisebb lesz a winrate-d, inkább ülj be egyel magasabb tétre egy asztalon. Amúgy aki kétasztalozik, arra mostanában ráülök (nem hiszem hogy egyedül vagyok ezzel), mert hiába nyerő játékos, hiába regulár, két asztalra nem tud annyira figyelni, mint én egyedül rá.

    Ha kétasztalozol kezdőként, akkor abból semmi más nem lesz, csak hogy a lapodat várod. Ez a heads upban a pokolba vezető út első lépése, így nem lehet még a közepes tétet se megverni.


    ÉN biztosan meg tudom nyerni. Mrj és Lazyduck úgyszintén. (bár nem mostanában játszottam másfél dolláron, de azért ez tuti)

    Egy kezdő játékos meg tudja-e nyerni 65%-ban a meccseit? Szerintem kizárt. Ha ennyire jó lennél (a 65+%-hoz még idióták ellen is lényegében minden döntést jól - vagy legalább nem elvi hibásan - kell meghozni), akkor nem kéne ezt megkérdezned. Szerintem egyébként egy kezdőnek az 55-60%os ITM is már ragyogó.
    Kezdőnek, valszeg jobb az egy asztal, de én amondó vagyok, hogy lehet 2 asztalon is tolni egyből. Már csak magamból kiindulva, annó én is szinte azonnal átálltam 2 asztalra. Azt simán meg lehet szokni. 3 asztalhoz, meg csakugyan "heronak" kell lenni 2 asztalon jó vagyok, 3 asztalon meg sz@r minimális roival. Nem lettem Hero

  5. #6225
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 23.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    abban az esetben nyugodtan ülhetsz több asztalra, ha több asztalon is meg tudsz ilyen döntéseket hozni:

    "ez az ellenfél emelni szokott sb-ről, most limpelt. Múltkori két limpjére emelést kapott (épp lapom volt) és korábban azonnal dobott. Amikor blöffölt korábban, ha megbukott, akkor erőltetni szokta, illetve egyenes játékos. Most csak megadott limpre történő emelésemre egy kattintásnyi gondolkozás után. A board magas kártyákat tartalmaz (pl AQ9 szivárvány). Pozícióból villain 80%ban emel, és magas a kihagyott cbetre az emelési százaléka is (pl a csubakkája 100), viszont a cbetemet szereti lecallozni. Mit csinálok a K8-al?"
    Bet bet bet.

  6. #6226
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdőnek, valszeg jobb az egy asztal, de én amondó vagyok, hogy lehet 2 asztalon is tolni egyből. Már csak magamból kiindulva, annó én is szinte azonnal átálltam 2 asztalra. Azt simán meg lehet szokni. 3 asztalhoz, meg csakugyan "heronak" kell lenni 2 asztalon jó vagyok, 3 asztalon meg sz@r minimális roival. Nem lettem Hero
    Azért nem absolult kezdő mert már letoltam 50 játékot kb :P Igaz 1 asztalon de közbe ment 1-2 MTT + face chat és ígyis mukodott mind 1xre...
    Am én inkább turbó PLO HU Sng-ra gondoltam!
    NLH HU Sngt csak szárnypróbálgatásnak szánom...
    Jah és bár ez lenne a legnagyob problémám h hány asztalon toljam 1xre és közbe a roi-m meg szökne felfelé mint contador a hegyen

  7. #6227
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet lazyduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bet bet bet.
    Na ok, de ez minden szituációban jó. Valami új?

  8. #6228
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    ST-n ezt egy 18 hand alatt sb vpip 33 bb vpip 33 feszes játékos ellen se dobjuk el ugye?

    weaktight | Hand | A8o - $50/$100 No Limit Holdem

  9. #6229
    Fanatikus tag Sobi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    Várpalota
    Hozzászólások
    318

    Alapbeállítás

    Idézet Pedro83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ST-n ezt egy 18 hand alatt sb vpip 33 bb vpip 33 feszes játékos ellen se dobjuk el ugye?

    weaktight | Hand | A8o - $50/$100 No Limit Holdem
    Hát 11bb-n nem nagyon szoktam dobni A8-t.

    Turbosokhoz egy hand:
    Ez itt jó, player: 9295db 7% roi. Meccs eleje... Máshogy kellett volna játszani vagy jó ez így?

    weaktight | Hand | Q8o - $10/$20 No Limit Holdem

  10. #6230
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet Sobi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát 11bb-n nem nagyon szoktam dobni A8-t.

    Turbosokhoz egy hand:
    Ez itt jó, player: 9295db 7% roi. Meccs eleje... Máshogy kellett volna játszani vagy jó ez így?

    weaktight | Hand | Q8o - $10/$20 No Limit Holdem
    Turn ch back imo, nem dobatsz jobbat, rosszabb nem adja. A minraisere is el tudnám dobni, nehezen javulunk és az sem biztos, hogy jobbak leszünk nála pl Q8 2 párral.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •