Oldal: 42 / 212 ElsőElső ... 3240414243445292142 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 411 - 420 (2120) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #411
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet casa001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha elindítom a klienst, abban a pillanatban ahogy a lobby megjelenik az eset nod32 küld egy piros buborékot, miszerint: A cím le van tiltva!, alatta ír egy URL -t, alatta meg egy IP címet....
    A lobbyba belépés problémamentes, csak belépéskor dobja fel.
    Valaki tapasztalt hasonlót?!?
    Igen, de ettől működik minden vagy nem?

  2. #412
    Team Hero
    Csatlakozott
    2008. 09. 17.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, de ettől működik minden vagy nem?
    Megy minden szépen. Csak ez eddig nem volt...

  3. #413
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Hely
    Gobi sivatag
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás Cashout

    Soha ne jatszatok ebben a teremben!!
    Ujra javitom...
    1 honapja nem tudom kivenni a kiprobalasra beutalt 500eum!! Inkabb fizetnek be az FTP-re, mint ebbe a szarba!! konyorogni kell a penzemert....
    Eloszor IDt kertek, ami normalis, aztan credit card masolatot mindket oldalrol, valamint szamlat, vagy banki kivonatot, el is kuldtem, de napok ota nem valaszolnak.... a kartya a sajat nevemen van, az accountal azonos lakcim alatt!!!
    Ilyen udorito termet meg nem lattam, mindenhol siman tudtam cashoutolni legtobbszor ID es egyeb dokumentumok nelkul is, itt meg jo hogy nem az FBI-t kuldik hozzam valosak-e az adataim.
    3 honapnal nem regebbi szamla, vagy kivonat kell, az enyem 3,5 honapos volt...
    Utoljára módosítva: magicianpro által: 2011. 07. 15. 11:58

  4. #414
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    A bizalmatlanság nálam is felmerült:
    Ma beléptem és nem az általam nyilvántartott összeg volt a számlámon. 20 ezer forint élő kaszinó szerepel a tranzakciós listámon, talán egyszer játszottam előtte élő kaszinót, de ilyen téttel biztos, hogy nem, most az élő kaszinóban csak 50 Ft szerepel. Az aznapi versenyről 10 perc után kiestem, be is zártam a klienset, az említett tranzakció pár órával ezután keletkezett, azóta nem is játszottam, be sem léptem. Írtam a supportnak, várom a válaszukat. Fogalmam sincs, hogyan tűnt el a pénzem. Ellenőrizzétek ti is a számlátokat, mit lehet ilyenkor tenni?

  5. #415
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Hely
    Gobi sivatag
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás Cashout

    Cashout-olni szeretnek banki atutalassal!

    Sajnos a kliens cashier/kifizetes/banki atutalas menupontjaban a nev mezo alatt, ahol a SWIFT/szamlaszamot kell kitoltenem semmi nem latszik...., irni tudok a lathatatlan mezobe, de nem tudom hova irok....
    Az en kliens/bongeszomben van a hiba??! hogy tudom megoldani???!
    A csatolt kepen lathato...semmit nem latni.

    Van otlete valakinek??!
    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #416
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Hely
    Gobi sivatag
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás Cashout

    Kossz a sok sok segitseget, latom senki nem jatszik ezen a szaron...itt a valasz:

    "Please be advised, in order to cash out you must always cash out from the website. The poker client will not allow you to cash-out. It must be done from logging on to your account on the website. "

  7. #417
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Elég régóta játszom itt és eddig semilyen problémám nem volt.
    Az online magyar supporttal beszéltem eddig aki készséges volt.
    Ha kérnek tőlem egy 3 hónapnál nem régebbi számlakivonatot és én egy 3,5 hónaposat adok be, akkor hol a hiba?
    Az unibeten én moneybookers-re szoktam kiutalni, az is csak web-en keresztül megy. Ezt elfogadtam az első alkalommal.
    Zebirus esetében én inkább az account-lopásra gyanakodnék elsősorban, ha más nem panaszkodott hasonlóra.

  8. #418
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Regisztráltam és be is fizettem. Kérdésem az lenne, hogy hol tudom azt megnézni, hogy hogyan áll a bonus státuszom? Hogy az 500€-s bonusz hány százalékát játszottam ki eddig.

    Köszönöm!

  9. #419
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Megoldódott. Köszönet danfiu-nak a gyors válaszért!

  10. #420
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Az Unibet terembemutatónál rosszul van írva, €50 bónusz nem minden 1750 VIP után, hanem 3000 VIP után jár

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •