Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (45) összesen
  1. #11
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hozzászólások
    786

    Alapbeállítás

    Idézet Magyarih eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig a hír igaz. Az EZO tv is megerősítette és mint tudjuk a kártya nem csal!
    lol, ez jó volt

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 24.
    Hely
    Las Vegas
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    amugy van arra esély hogy a bent ragadt pénzeket valaha visszakapják a játékosok ?
    mert pl egy HS Cg regnek ha fenn csücsül 500K-ja ..

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    kurvára irigylem azokat az embereket, akinek itt csak 1/10 rolljuk volt és eltudják engedni ezt az egészet akármi történik.. és simán nyomják tovább és leszarják mi lesz a végkifejlet.
    de azoknak többek között nekem is akinek nagyobb mint 1/3 rolljuk itt volt annyira fájó ez az egész. és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy keresztet vethetek a pénzemre.
    és rohadtul megfog rendülni a hitem ebben az egészbe , ha ezt csak így megtudják csinálni/tenni. elfogadhatatlan és kinyílik az ember zsebében a bicska..
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  4. #14
    PSOP IV. bajnok
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Kellenek ezek a tartalmas, megalapozott, hozzászólást generáló írások.

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    De ha mégis igaz, Ledererrel találkozni +EV

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Idézet Magyarih eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kellenek ezek a tartalmas, megalapozott, hozzászólást generáló írások.
    Egyetértek

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 27.
    Hely
    Bonyhád
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Most hallottam a hírt akinek még tartozik az FTP mostantól Lederer csomagtartójánál van a kifizetés

  8. #18
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Dayywalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most hallottam a hírt akinek még tartozik az FTP mostantól Lederer csomagtartójánál van a kifizetés
    nice komment...feltétlen itt kell lennie

  9. #19
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Magyarih eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kellenek ezek a tartalmas, megalapozott, hozzászólást generáló írások.
    Az a helyzet, hogy sokakat érdekel, mi lesz az FTP-vel. A legutóbbi cikkben azt írtuk, mint ahogyan a nemzetközi szaksajtó is megtette, hogy jövőhét végén (vagyis a jelenlegi időponthoz képest múlt hétvégén) létrejöhet az eladás. Ez nem történt meg, ezért éreztük úgy, hogy valamilyen formán be kell számolnunk arról, mi történt az eltelt időben. Mivel az FTP nem ad ki hivatalos tájékoztatást, csak olyan dolgokról tudunk beszámolni, ami másodkézből származik, de ezt jeleztük is a cikkben. A Lederer ügy meg lehet, hogy poén volt Brunson részéről, de az biztos, hogy fent van a twitterén, és olajat öntött vele a tűzre. Sokat beszéltek erről a külföldi pókeres fórumokon, ezért említettük meg.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ez a sztori egy vicc. Tuti oda megyek én is, és mondom neki, hogy figyelj How, mikor külditek már a stresszlabdámat amit rendeltem, széttiltelem a wsopt miattatok. És oda sétálunk a kocsihoz, és előhúz egyet a csomagtartóból.
    Na persze. Ez a Todd Brunson rohadtul unszimpatikus volt nekem mindig is. Mondjuk Lederer sem a kedvencem, de ez azért túlzás.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •