Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (45) összesen
  1. #21
    PSOP IV. bajnok
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a helyzet, hogy sokakat érdekel, mi lesz az FTP-vel. A legutóbbi cikkben azt írtuk, mint ahogyan a nemzetközi szaksajtó is megtette, hogy jövőhét végén (vagyis a jelenlegi időponthoz képest múlt hétvégén) létrejöhet az eladás. Ez nem történt meg, ezért éreztük úgy, hogy valamilyen formán be kell számolnunk arról, mi történt az eltelt időben. Mivel az FTP nem ad ki hivatalos tájékoztatást, csak olyan dolgokról tudunk beszámolni, ami másodkézből származik, de ezt jeleztük is a cikkben. A Lederer ügy meg lehet, hogy poén volt Brunson részéről, de az biztos, hogy fent van a twitterén, és olajat öntött vele a tűzre. Sokat beszéltek erről a külföldi pókeres fórumokon, ezért említettük meg.
    Akkor nincs már más dolgom, minthogy elnézést kérek.

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Nyilván minden jött-ment emberkének kifizeti csomagtartóból a bent ragadt pénzét Lederer.... túlzásokban+szó kiforgatásában ti vagytok a királyok...senki sem tudja milyen kapcsolata van Lederernek Todd Brunsonnal, szóval lehet, hogy simán kifizette.... itt dollár milliókról van szó, meg adócsalás vádjáról, ami nem 1-2 év, és simán elképzelhető, hogy Lederer összeállította a saját "kis" túlélő csomagját, hogy hamar megtudjon pattanni.

  3. #23
    Tag szencsike avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 19.
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    +111111111111111

  4. #24
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Gratulálok T. Brunsonnak, akár igaz, akár nem...mi a f.ért kell a feszültséget generálni? Ekkora egy idiótát...szégyent hoz az apjára.

    Nagyon remélem, hogy mindenki megkapja a pénzét, akinek ragadt fent! De azt is remélem, hogy az FTP a kifizetések után nem tud újra talpra állni, mert röhejes ez az üzletpolitika amit folytatnak. Semmi információt nem adnak ki, ezzel fokozzák a pánikhangulatot:-S unszimpatikus egy bagázs...

    Idézet Dayywalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most hallottam a hírt akinek még tartozik az FTP mostantól Lederer csomagtartójánál van a kifizetés
    lol

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a sztori egy vicc. Tuti oda megyek én is, és mondom neki, hogy figyelj How, mikor külditek már a stresszlabdámat amit rendeltem, széttiltelem a wsopt miattatok. És oda sétálunk a kocsihoz, és előhúz egyet a csomagtartóból.
    Na persze. Ez a Todd Brunson rohadtul unszimpatikus volt nekem mindig is. Mondjuk Lederer sem a kedvencem, de ez azért túlzás.
    lol Elképzeltem, hogy dobálja ki a 100$-osokat a csomagtartóból, miközben keresi a stresszlabdádat a tengernyi pénz, meg LCD monitorok, pólók, stb között

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok T. Brunsonnak, akár igaz, akár nem...mi a f.ért kell a feszültséget generálni? Ekkora egy idiótát...szégyent hoz az apjára.

    Nagyon remélem, hogy mindenki megkapja a pénzét, akinek ragadt fent! De azt is remélem, hogy az FTP a kifizetések után nem tud újra talpra állni, mert röhejes ez az üzletpolitika amit folytatnak. Semmi információt nem adnak ki, ezzel fokozzák a pánikhangulatot:-S unszimpatikus egy bagázs...



    lol



    lol Elképzeltem, hogy dobálja ki a 100$-osokat a csomagtartóból, miközben keresi a stresszlabdádat a tengernyi pénz, meg LCD monitorok, pólók, stb között
    Persze, felcsap mitulátbátinak. Idén már őt hívják a szülők, persze ftp pontért dolgozik. Mondjuk az alkata megvan hozzá!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #26
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    A hír érdemi része masszívan elkeserítő, hogy nincs még befektető, se megállapodás, meg kb. semmi konkrét.
    A rollom 80%-át illetve a motivációm 100%-át buktam ebben az ügyben, és ahogy egy ilyet olvasok, egyre inkább elmegy a kedvem az egésztől...
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Nem akarok senkit sem megbántani, de miután napvilágot látott az infó, hogy csak a stars különíti el a befizetéseket, elég nagy rizikó volt itt tartani akár 1$-t is. Akkor inkább nem játszok vagy máshol kevesebb a bb/100-am, de nem kockáztatom a rollomat...

  8. #28
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Ezt a nyilatkozatot (Brunson) egyszerűen nem tudom hova tenni.
    Ha igaz a sztori akkor azért gáz, ha nem akkor azért. Ehh :S
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a nyilatkozatot (Brunson) egyszerűen nem tudom hova tenni.
    Ha igaz a sztori akkor azért gáz, ha nem akkor azért. Ehh :S
    Dehogy igaz! Sok pro ismeri Lederert, akkor azokat is kifizetné? ááá ne legyetek naivak...

  10. #30
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Nyilván 99,9% hogy baromság, de egyszerűen nem értem hogy ezt most miért kellett. Viccnek elképesztően rossz és káros.
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •