Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (52) összesen
  1. #21
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás HELP Ekkora gondban ritkán vagyok mint most floppon

    $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    HoldemManager
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG kili445 ($11.44)
    UTG+1 T2-DS ($24.47)
    CO max Ellis ($18.03)
    BTN hero ($10)
    SB xTAKACSx ($10.69)
    BB valleg ($10)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) hero is BTN
    kili445 raises to $0.30, T2-DS raises to $1.05, 1 fold, hero calls $1.05, 2 folds, kili445 calls $0.75

    Flop: ($3.30, 3 players)
    kili445 checks, T2-DS bets $3.14, hero calls $3.14, kili445 goes all-in $10.39, T2-DS goes all-in $23.42, hero goes all-in $5.81

    A pre játék remélem std.
    A flopon push vagy fold lett volna a jó opció?????

  2. #22
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    HoldemManager
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG kili445 ($11.44)
    UTG+1 T2-DS ($24.47)
    CO max Ellis ($18.03)
    BTN hero ($10)
    SB xTAKACSx ($10.69)
    BB valleg ($10)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) hero is BTN
    kili445 raises to $0.30, T2-DS raises to $1.05, 1 fold, hero calls $1.05, 2 folds, kili445 calls $0.75

    Flop: ($3.30, 3 players)
    kili445 checks, T2-DS bets $3.14, hero calls $3.14, kili445 goes all-in $10.39, T2-DS goes all-in $23.42, hero goes all-in $5.81

    A pre játék remélem std.
    A flopon push vagy fold lett volna a jó opció?????
    szerintem a fold. nem vagyok nagyon omahás, de 4 way potba, olyan sorhúzokkal amikből fogod magadnak az outot, és a flop FD is szerintem kb. sose lesz pluszos betenni.

  3. #23
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Pre attol fugg, hogy mennyit nyit utg, es mennyit 3betel utg+1.Ha nem feszes a range-uk, akkor easy 4bet, nyilvan meg sok mindentol fugg, hogy jo e ebben a spotban a 4bet.

    Ahogy szamoltam kb 20% equitydnek kell lennie flopon, sztem az itt megvan. PLO10-en nagyon lightosan stackelodnek.Ebben a spotban dry overpar, bottom 2 beteszi..Igy meg boven megvan az equity-d szvsz.

    Ha kili445-nek feszes stack-off range-e van, akkor szarra fog dominalni kombokkal es setekkel.

  4. #24
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem a fold. nem vagyok nagyon omahás, de 4 way potba, olyan sorhúzokkal amikből fogod magadnak az outot, és a flop FD is szerintem kb. sose lesz pluszos betenni.
    Nem fogja az outot, hanem wrapje van

    Pre ha nagyon tight a 3betelő 3b range (csak AAxx), akkor lehet, hogy dobom, ha loose 3betelő, akkor 4betelem, ha pedig nincs elég infóm még róla, akkor call.

    Flopon kilin múlik, hogy mit csinálok. Ha tricky, keveset donkbetel, de azért hajlamos CR-elni tágabb rangel, akkor dobom, mert ha valakinél FD van, akkor nem állok olyan jól. Ha inkább fit/fold játékot tol, akkor shove, remélem, hogy sikerül HU-ba bepakolni egy dry overpair, vagy 2pár ellen.

    A callal az a gond, hogy ha blank a turn, akkor pénzégetés, mert dobni fogsz, ha beüt, és erős az ellenfél, akkor bekerül, de ha gyenge, akkor dobja. Ha flopon betolod, és erős, akkor megadja, és megnézheted mindkét lapot még, ha "gyenge", akkor dobja (de dobhat itt T-t, vagy QQxx-et is, aminek eléggé örülünk)

  5. #25
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    HoldemManager
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG m1ndcr4sh1 ($9.85)
    CO pokerladep ($21.78)
    BTN Toby Combus ($4.85)
    SB hero ($34.42)
    BB scorpion343 ($32.24)

    Pre-Flop: ($0.15, 5 players) hero is SB
    1 fold, pokerladep raises to $0.35, Toby Combus calls $0.35, hero calls $0.30, 1 fold

    Flop: ($1.15, 3 players)
    hero checks, pokerladep bets $1.10, Toby Combus folds, hero calls $1.10

    Turn: ($3.35, 2 players)
    hero checks, pokerladep bets $3.19, hero calls $3.19

    River: ($9.73, 2 players)
    hero checks, pokerladep bets $9.26, hero calls $9.26

    Ellenfél egy overagró, riveren mi a helyes play statokat nem irok mert csak 30 hand van rolla

  6. #26
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Snapcall..Gyakorlatilag a betsizing-bol meglehet allapitani, hogy vszinu bloffon van.Riveren minek betelne potot, ha max value-t akarna kihozni a partibol?Inkabb teszem 2par/set vagy ami a legvaloszinubb pure Ad-re, amit blockernek akart hasznalni es tudja h sd-ban nem lenne eleg.

    ui:Honnan tudod h overaggro, ha csak 30 hand van rola?

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Snapcall..Gyakorlatilag a betsizing-bol meglehet allapitani, hogy vszinu bloffon van.Riveren minek betelne potot, ha max value-t akarna kihozni a partibol?Inkabb teszem 2par/set vagy ami a legvaloszinubb pure Ad-re, amit blockernek akart hasznalni es tudja h sd-ban nem lenne eleg.

    ui:Honnan tudod h overaggro, ha csak 30 hand van rola?
    A betsize nem annyira egyértelmű nekem. Mint kocaomahás a nut-flush-el pont ekkorákat betelnék, mondván ha az ellennél nincs flush nem fog egy centet sem fizetni, ha meg van hátha megadja a potbetet. (nem hiszem, hogy egy potbetet fele akkora valószínűséggek adna meg mint egy 1/2-potot).
    Én nagyon utálnám a callt azért PLO10-en szerencsére a három utcás bluff még nem elterjedt, de lehet hogy el van tévedve egy J magas flusshel. Azért megadnám.

  8. #28
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Köszi a véleményeket

    KB én is egy Ad-re tettem tehát hogy csak blokerre van.

    Ezért volt meglepi a mutatás 4d3d**

    Az overagrót kicsit elnéztem mondjuk, Mondjuk preflop igaz lehet mert 33 hand alatt 91/64/42-öt tolt.+ skandináv volt ha jól emlékszem

    Amit Illese mond abba is van logika.

  9. #29
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A betsize nem annyira egyértelmű nekem. Mint kocaomahás a nut-flush-el pont ekkorákat betelnék, mondván ha az ellennél nincs flush nem fog egy centet sem fizetni, ha meg van hátha megadja a potbetet. (nem hiszem, hogy egy potbetet fele akkora valószínűséggek adna meg mint egy 1/2-potot).
    Én nagyon utálnám a callt azért PLO10-en szerencsére a három utcás bluff még nem elterjedt, de lehet hogy el van tévedve egy J magas flusshel. Azért megadnám.
    Azert nem tartom jo otletnek a 3 utcas potbetet nuts-cal, mert azok az idok amikor ezt blockerrel fogod megcsinalni az olcsobb lesz+ ugy gondolom ha minden utcan 2/3 meretu potot hivunk nagyobb az eselye h valaki callozni fog. Nyilvan ha villain fish, es tudjuk h any flush-sel lefog callozni riveren, akkor mehet a pot.Jah es de, a 3 utcas bloff nagyon is elterjedt.

    Ha valaki jol betudja loni az ellenfel range-t, jo hand reader, akkor nagyon sok mindennel tud bloffolni, akar 3 utcan at is, mert:

    1:Nyomast gyakorol az ellenfelre
    2:Cuz he cant have it

    Wfish:En nem lepodtem volna meg a mutatasom, mondtam h bloff lesz, ez a betmeretezes 10-bol 8szor bloff lesz
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2011. 07. 19. 21:33

  10. #30
    Lelkes újonc henger avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Wfish:En nem lepodtem volna meg a mutatasom, mondtam h bloff lesz, ez a betmeretezes 10-bol 8szor bloff lesz
    khm.. str8 flushe volt nem blöffölt

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •