Oldal: 624 / 975 ElsőElső ... 124524574614622623624625626634674724 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.231 - 6.240 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #6231
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turn ch back imo, nem dobatsz jobbat, rosszabb nem adja. A minraisere is el tudnám dobni, nehezen javulunk és az sem biztos, hogy jobbak leszünk nála pl Q8 2 párral.
    +++1

  2. #6232
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Sobi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát 11bb-n nem nagyon szoktam dobni A8-t.

    Turbosokhoz egy hand:
    Ez itt jó, player: 9295db 7% roi. Meccs eleje... Máshogy kellett volna játszani vagy jó ez így?

    weaktight | Hand | Q8o - $10/$20 No Limit Holdem
    fiss ellen 100% turn bet/fold, nyerő ellen meg néha betelek, de legtöbbször ch.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  3. #6233
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    itt jó sok bluff van a turn raise range-emben
    weaktight | Hand | 5Ko - $1/$2 No Limit Holdem
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  4. #6234
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    itt jó sok bluff van a turn raise range-emben
    weaktight | Hand | 5Ko - $1/$2 No Limit Holdem
    lol

    én ott csak szerény fold equtyt láttam volna a helyében, de a value bet vonala is megkérdőjelezhető volna
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  5. #6235
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 23.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Sobi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát 11bb-n nem nagyon szoktam dobni A8-t.

    Turbosokhoz egy hand:
    Ez itt jó, player: 9295db 7% roi. Meccs eleje... Máshogy kellett volna játszani vagy jó ez így?

    weaktight | Hand | Q8o - $10/$20 No Limit Holdem
    Regulár ellen 100%-ban betelem a turnt. Az egyik hogy flatelt kasszában gyakoribb lesz a 7x,8x, mint a Jx, plusz nagyon sok Jx-et c/r-el ezen a flopon, ha értelmes, akkor pedig turnön sor nincs a rangeében, kétpár meg ami A-ra javult, de az is csak az A8, illetve a full A7. Ezen a boardon nem nagyon fog regulár Ax-el peelelni, esetleg Asxs-el, de azzal sokszor kapsz c/r-t, vagy A9,AT, de azokkal nem mindig callol, így az A csak kicsit segített a rangeének. Viszont verünk majdnem minden 8-ast, és fogunk néha callt kapni 7x-től, aki azt mondja, hogy nagyon polarizált a made hand bet rangeünk, mert hát lejött az A, és nem betelnénk már sokszor a J-t sem, de nagyon jó blöff kártya, így leheroz még legalább egy utcát. Plusz kinn van egy csomó draw.

    Viszont amiért a legfontosabb regulár ellen ezt betelni az pont az, hogy ha tágítod a value rangeed minden utcán, sokkal nehezebb lesz ellened játszani, mert nem fog tudni herocallolgatni, tehát több teret nyersz a blöffszituációk terén is, mert legközelebb, amikor már látta, hogy te itt beteled a 8x-et, egy hasonló szituációban nyugodtan tudod betelni az A-t, mint blöff lapot minden luksorral, vagy airrel, mert egyszerűen a value ranged túl széles ahhoz, hogy végig tudjon callolni.

    így elsőre már dobom a turn minraisere, de azt el kell hogy mondjam, hogy nagyon sántít valahol a lejátszása, ha nem A7, vagy A8 van nála, akkor valamit máshogy játszik, mint ami optimális, vagy legalább számítunk rá.

  6. #6236
    Fanatikus tag Sobi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    Várpalota
    Hozzászólások
    318

    Alapbeállítás

    Idézet lazyduck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regulár ellen 100%-ban betelem a turnt. Az egyik hogy flatelt kasszában gyakoribb lesz a 7x,8x, mint a Jx, plusz nagyon sok Jx-et c/r-el ezen a flopon, ha értelmes, akkor pedig turnön sor nincs a rangeében, kétpár meg ami A-ra javult, de az is csak az A8, illetve a full A7. Ezen a boardon nem nagyon fog regulár Ax-el peelelni, esetleg Asxs-el, de azzal sokszor kapsz c/r-t, vagy A9,AT, de azokkal nem mindig callol, így az A csak kicsit segített a rangeének. Viszont verünk majdnem minden 8-ast, és fogunk néha callt kapni 7x-től, aki azt mondja, hogy nagyon polarizált a made hand bet rangeünk, mert hát lejött az A, és nem betelnénk már sokszor a J-t sem, de nagyon jó blöff kártya, így leheroz még legalább egy utcát. Plusz kinn van egy csomó draw.

    Viszont amiért a legfontosabb regulár ellen ezt betelni az pont az, hogy ha tágítod a value rangeed minden utcán, sokkal nehezebb lesz ellened játszani, mert nem fog tudni herocallolgatni, tehát több teret nyersz a blöffszituációk terén is, mert legközelebb, amikor már látta, hogy te itt beteled a 8x-et, egy hasonló szituációban nyugodtan tudod betelni az A-t, mint blöff lapot minden luksorral, vagy airrel, mert egyszerűen a value ranged túl széles ahhoz, hogy végig tudjon callolni.

    így elsőre már dobom a turn minraisere, de azt el kell hogy mondjam, hogy nagyon sántít valahol a lejátszása, ha nem A7, vagy A8 van nála, akkor valamit máshogy játszik, mint ami optimális, vagy legalább számítunk rá.
    Köszönöm az alapos elemzést. Természetesen mindenkinek.
    Azért is tettem be mert végülis megmutatta 67o-t mutatott, nem értem mondjuk miért mutatott. Ami számomra érdekes volt hogy nagyon lassan játszott, vagy szar volt net kapcsolata vagy szándékosan, mivel a meccs alatt 25 hand ment le, vagy arra számított hogy alacsony effektívnél lejátszik Ez majdnem sikerlült is neki mert 12bb-n belimpelt A4o-val ,de AJ-m kitartott ellene...
    Thx mégegyszer

  7. #6237
    Idegen popcorn avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás hányasztal

    normál 10-es szintig lehet akár kétasztalon /redbullal 3 asztalon/ is hosszútávon profitábilisan játszani alapstratégiával. CSAK

    1, fejlődés nem lesz; bár egyáltalán nem kell, hogy mindenkinek ez legyen a célja... akinek ez csak arra kell, hogy ne kelljen vmi szaros diákmunkát csinálni illetve ez neki csak kis mellékesnek kell, arra ez mindennél jobb

    2, redbull egészségtelen

    Plusz egy megjegyzés: kezdőként legtöbben nagyon ki vannak éhezve mikor leülnek játszani és emiatt sokszor túljátszanak handeket; ezt talán kicsit még vissza is fogja a kétasztal.

    20-as normáltól már nagyrészt az ellenfelet kell játszani; szóval alapvetően WASP +1 én is...
    /The Micros Episode 5/

    Tom Dwan: "Play tight-83s or better"

    /egyik 'fanatikus tag' érdeklődése/

    ki barbaisthebomb?
    Elég fura,h 26án az összesítésben még a szinét sem lehetett látni aztán 4 nap alatt csinált egy 90eu raket.

  8. #6238
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Mosoly Return.

    És ma elkezdtem az ámokfutásomat a Ps-en.Rájöttem ha Billy Idolt hallgatok full hangerőn "verhetetlen" vagyok.Kivéve ha lemákolnak. 3ik játék 1 arccal 2x elvertem ,szerintem már vért hányt olyan ideges volt(Ak-val lemákoltam (szerinte )K magas bordon a K10-ét+ilyenek).Nálam 55 board 5,8,8, emelek,call ,törn A emelek ö all in ,call mutat 8,3off river 3.lol Na ment is az észosztás a cseten ,hogy ö milyen K..rva jó.Még 1et toltunk azt is bukta .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  9. #6239
    Idegen popcorn avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás session / warm up / quicky :)

    Érdekelne a tapasztaltabb HU SNG playa'k tapasztalata, hogy egy-egy session előtt milyen félkészülésben részesítik magukat?

    Én eddig arra a megoldásra jutottam, hogy akármennyire is megőrülök, hogy játszhassak el kell olvasnom egy egy oldalas doc file-t ami lényegében tartalmazza a legfőbb iránymutatásokat a játékkal kapcsolatban, illetve, hogy az első két játékot a szintem BI/2 alapján lövöm be.
    Nyilván ez elég gyerekes, de egyelőre ez látszik működni nekem.

    Én csak kíváncsi lennék egy-egy tapasztaltabb játékos "rutinjára". Vagy eleve lúzerség ilyet feltételezni és az ő agyuk a nap 24 órájában kész az A játékra?

    Most nem a STOP/LOSS-ra vagy GAME-per-DAY érdekel, hanem tényleg; hogy egy session elött csináltok-e valami ráhangolást, legalább az első session elött adott napon?
    /The Micros Episode 5/

    Tom Dwan: "Play tight-83s or better"

    /egyik 'fanatikus tag' érdeklődése/

    ki barbaisthebomb?
    Elég fura,h 26án az összesítésben még a szinét sem lehetett látni aztán 4 nap alatt csinált egy 90eu raket.

  10. #6240
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 31.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Én semmit, nekiesek mint ****** a lovának. De fáradtan nem tolom.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •