Oldal: 536 / 1746 ElsőElső ... 3643648652653453553653753854658663610361536 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.351 - 5.360 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #5351
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, ha a te neved van a kártyán..max ha nem vagy biztos benne inkább kérdezd meg előtte a supportot...

  2. #5352
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet Feca pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ÉS nem lesz utánna gubanc h 2 kártyáról is fizettem be ?
    én először master cardról fizettem be utána visa most meg moneyboker-ről. ha a te neveden vannak nem hinném, hogy gond lenne. pontosabban mi lenne vele a gond?

  3. #5353
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én először master cardról fizettem be utána visa most meg moneyboker-ről. ha a te neveden vannak nem hinném, hogy gond lenne. pontosabban mi lenne vele a gond?
    Hát pl hogy apámat is ugyanúgy hívják mint engem és az első kártya az övé és arról fizettem be eddig az új meg az enyém csak más a születési dátum de a név ugyanaz meg a lakcím stb...

  4. #5354
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet Feca pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát pl hogy apámat is ugyanúgy hívják mint engem és az első kártya az övé és arról fizettem be eddig az új meg az enyém csak más a születési dátum de a név ugyanaz meg a lakcím stb...
    jah úgy lehet parás

  5. #5355
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jah úgy lehet parás
    De elvileg ha befizetni tudok akkor kifizetni is tudok

  6. #5356
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Feca pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De elvileg ha befizetni tudok akkor kifizetni is tudok
    Befizetni bárki kártyájáról tudsz,ha nem volt még előtte használva az oldalon (régebben legalábbis így volt). A bankkártyán csak név szerepel,más adatot szerintem nem is tudnak ellenőrizni. Úgyhogy ha az egyezik,akkor szerintem nem lehet gond.
    Amúgy a supportnak szerintem ne írd meg,hogy eddig nem a te kártyádról utaltál fel és le

  7. #5357
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mindig is idegenkedtem a teremtől, mert nem kínál rakebacket, de most valahogy vonzóvá vált. A cashback felől szeretnék érdeklődni, mert nem tudom mi az. Megegyezik a rakebackkel? Másik kérdés, egy főleg cashezős játékosnak megfelelő választás?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

  8. #5358
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Befizetni bárki kártyájáról tudsz,ha nem volt még előtte használva az oldalon (régebben legalábbis így volt). A bankkártyán csak név szerepel,más adatot szerintem nem is tudnak ellenőrizni. Úgyhogy ha az egyezik,akkor szerintem nem lehet gond.
    Amúgy a supportnak szerintem ne írd meg,hogy eddig nem a te kártyádról utaltál fel és le
    Szerintem is így van.

  9. #5359
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 12.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mindig is idegenkedtem a teremtől, mert nem kínál rakebacket, de most valahogy vonzóvá vált. A cashback felől szeretnék érdeklődni, mert nem tudom mi az. Megegyezik a rakebackkel? Másik kérdés, egy főleg cashezős játékosnak megfelelő választás?

    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Pontokat (FPP) kell gyűjteni és azt válthatod be pénzre.
    Itt néz körül: PokerStars VIP program - Póker bónuszok és pókeres hűségjutalmak
    A póker a türelem és a kitartás játéka. (Szilasi Viki)

  10. #5360
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mindig is idegenkedtem a teremtől, mert nem kínál rakebacket, de most valahogy vonzóvá vált. A cashback felől szeretnék érdeklődni, mert nem tudom mi az. Megegyezik a rakebackkel? Másik kérdés, egy főleg cashezős játékosnak megfelelő választás?

    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Kroki a cashbackre már válaszolt. Én mondjuk PLO cg-t tolok, de szerintem ez a terem maga az oázis asztalok tekintetében. FTP-n max fele annyi asztal ment, mint itt folyamatosan, szóval ha micro/low limiten tolod PS-en mindig találhatsz legalább 6-12 jó asztalt (téttől függően). Közepes-magas limiten viszont a mezőny itt az egyik legerősebb (jelenleg szerintem biztos, hogy itt vannak a legkeményebb regek).
    Ha fontos, hogy mindig tudj játszani, alacsonyabb téten tolod (NL50 vagy alacsonyabb kb), akkor szerintem a Ps jó választás. Ha rugalmas vagy játékidőt tekintve, és nem játszol olyan sok asztalon, esetleg NL100+ tolod, akkor szerintem érdemesebb valamelyik másik oldalt választani, mert gyengébb lesz a mezőny.

    Más: GL mindenkinek aki ma indul RedSpade lottósorsoláson! FT-n találkozunk

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •