Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    lol

    We have added you to the Open Request list for an HM2 Beta product code.

    There is not a slot in the HM2 Beta program available at this time but additional slots will be available in the future. The order in which codes are issued is based on when your request was logged. You are #843 on the list. We will notify you by email when your product code is available.

    We are making additional codes available on a weekly basis but we cannot make any additional disclosures at this time as to when your product code will be issued.

    We invite you to learn more about HM2 by watching our Videos and view the FAQ and Forum.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    828, bocccs

    amúgy meg nyár vége lesz mire kódot kapunk.

  3. #13
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Wow, elég jól néz ki. OM-mel működik? Tehát ha majd megveszem a HM2-őt, azt lehet OM-mel megvenni? És akkor a HM2-ős újdonságok az omaha managerben is elérhetőek? Erről nincs valami infótok?

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Nem csak 816?

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 04.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    én naív azt hittem, hogy lifetime licence-t vásároltam....

    És akkor ezentúl majd külön fogják fejleszteni az 1.xxx-et és a 2.xxx verziót?

    Vagy aki ezer éve támogatta őket a kezdetekkor, azokat most cserben hagyják és ló**** a seggükbe a HM1-eseknek?

  6. #16
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    " A "vs Hero" statisztika lehetővé teszi, hogy megnézd, milyen mutatókkal játszanak kizárólag veled szemben ellenfeleid. "

    Nem is értem hogy ezt eddig miért nem találták ki, mindig is kíváncsi voltam rá.
    Bár így most lehet, hogy azok a játékosok akiket agyon3betelek (sokat dobnak 3betre), felébrednek, hogy hopáá, igaz hogy ennek a gyereknek csak 7% a 3betje de ellenem meg 13...
    Mindegy majd erre is kitalálok valamit

  7. #17
    Fanatikus tag BaXee avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 17.
    Hozzászólások
    262

    Alapbeállítás

    off:
    Az utolsó képre, a HEM Replayer-re kattintva nem jó a link...Telefonokat hoz be...

  8. #18
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    nem kell izgulni, egyre tobb ember fogja megkapni a licencet, egyenlore csak az alpha testerek es meg parszaz ember kapott, mivel az alpha-nak az utolso verziojaban is eleg komoly bugok voltak meg, es par frissitessel ezelott meg egy lassabb motoron futott az is.
    nincs errol pontos infom, de egy hetnel nem kene tovabb tartania a bovitesnek, hacsaknem valami nagyon nagy hiba feltunik

  9. #19
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Ennyi erővel már játszhatna is helyettem:P Amúgy én nem találom, hogy hol lehet letölteni, nincs a jobb felső sarokban sem...

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Én pont a múlt héten vettem meg a HM1-et, ezexerint a HM2-re ingyen upgradelhetek?
    Igazából már az adatbáziskezelés/importálás felgyorsítása miatt megérné a cserét.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •