Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás Blog probléma

    Ma kezdtem el írni egy blogot de attól tartok, hogy csak a cím jelent meg és a bejegyzés nem. mi lehet a baj?

  2. #2
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    hogy nem irtal tartalmat irj egy uj bejegyzest a blogba, hatha ott megjelenik
    az akademia blog felulete eleg egyszeru, ugyhogy nem tudsz nagyon belebonyolodni

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy nem irtal tartalmat irj egy uj bejegyzest a blogba, hatha ott megjelenik
    az akademia blog felulete eleg egyszeru, ugyhogy nem tudsz nagyon belebonyolodni
    írtam bejegyzést is aztán rámentem hogy mentés és kész nem?

  4. #4
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Vikes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    írtam bejegyzést is aztán rámentem hogy mentés és kész nem?
    Tanácsok a blog felület használatához:

    - mielőtt rányomsz a mentés gombra, mentsd el magadnak a megírt szöveget, mert ugyan ritkán, de előfordulhat, hogy a rendszer kidob a főoldalra és nem menti el a bejegyzést.

    - ne másolj be word, office vagy egyéb szövegszerkesztőből szöveget, mert a blogmotor egyes fontokat nem tud értelmezni, ennek következtébena bejegyzés széteshet, vagy csak egy sima fehér felület jelenhet meg.

    - worpad, vagy notepad használata javasolt, ezekből másolva nem léphet fel probléma

    - ne egyszavas címeket használj, a cím és a lead lehetőleg legyen tartalmas

    - egy blogoló 2x ugyanazt a címet nem adhatja a bejegyzésének

    A Te esetedben, nem a fenti hibák egyike történt. Olyan hogy csak a címet és a leadet menti el a rendszer még sosem fordult elő. Nagy valószínűséggel, valamit félre nyomtál.

    A blog bejegyzésed töröltük, nyugodtan hozz létre egy újat.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tanácsok a blog felület használatához:

    - mielőtt rányomsz a mentés gombra, mentsd el magadnak a megírt szöveget, mert ugyan ritkán, de előfordulhat, hogy a rendszer kidob a főoldalra és nem menti el a bejegyzést.

    - ne másolj be word, office vagy egyéb szövegszerkesztőből szöveget, mert a blogmotor egyes fontokat nem tud értelmezni, ennek következtébena bejegyzés széteshet, vagy csak egy sima fehér felület jelenhet meg.

    - worpad, vagy notepad használata javasolt, ezekből másolva nem léphet fel probléma

    - ne egyszavas címeket használj, a cím és a lead lehetőleg legyen tartalmas

    - egy blogoló 2x ugyanazt a címet nem adhatja a bejegyzésének

    A Te esetedben, nem a fenti hibák egyike történt. Olyan hogy csak a címet és a leadet menti el a rendszer még sosem fordult elő. Nagy valószínűséggel, valamit félre nyomtál.

    A blog bejegyzésed töröltük, nyugodtan hozz létre egy újat.
    Újat hoztam létre. Meg adtam a cím és a bevezető szövegét, írtam bejegyzést is aztán rámentem a mentés gomdra és nem mentette el, hanem kidobott a blogokhoz

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 23.
    Hely
    debrecen
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás blogírással kapcsolatosan...

    hello mindenkinek!.,szeretnék blogot írni,és az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudok csatolni hozzá képeket?,kb 4képet csatolnék... ,tudna vki segíteni?..,köszi

  7. #7
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet joad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hello mindenkinek!.,szeretnék blogot írni,és az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudok csatolni hozzá képeket?,kb 4képet csatolnék... ,tudna vki segíteni?..,köszi
    tudsz igen, a blogon belül megtalálod az ikonok között a képbeillesztést
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Nekemis lenne 1 kérdésem az adminhez!

    Pker blogok / Feca pro / Part I. A kezdet | Online poker, Rakeback, Pker bnusz
    a blogom miért nem jelenik meg a főoldalon amikor joad blogja ott van és az hát nem a legszínvonalasabb és a legtartalmasabb blogbejegyzés az enyémhez képest (ha már azt írta az admin h nem üti meg a szintet a blogom)....
    Szval hogy is van ez???

  9. #9
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Feca pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a blogom miért nem jelenik meg a főoldalon
    A blogokat a Póker Akadémia szerkesztősége értékeli és a főoldalra csak a megfelelőnek ítélt tartalommal rendelkező blogokat emeli ki. A blogokat folyamatosan figyeljük, ha a tartalom minősége javul újra a főoldalra vagy akár kiemelve a cikkek közé is bekerülhetnek a blogbejegyzések.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •