Oldal: 640 / 888 ElsőElső ... 140540590630638639640641642650690740 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.391 - 6.400 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #6391
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet norb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A default hud-hoz állítottam be, ezt használom "Any site", mégsem működik. Van egy 3bet pop up-om, az működik rendesen, de azt nem én módosítottam.

    A turn cbet 3bet potot nem adtam hozzá, még csak a flop adatokkal próbálkoztam, de mivel nem jelenik meg a pop up, a turn statokig el sem jutottam.
    azért biztonság kedvéért szedd ki az összes HUD-ból (ongame, party stb) a pipát mindenhonnan.
    gondolom az új cbet popup-ot átnevezted másra, ha nem akkor azt is tedd meg, hogy biztos azt add hozzá, meg azt oldstylepopup pipát is szedd ki, meg frissítsd a HM-et.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  2. #6392
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért biztonság kedvéért szedd ki az összes HUD-ból (ongame, party stb) a pipát mindenhonnan...
    Ez volt a baj! Az ongame be volt kapcsolva, így ott azt mutatta, megegyezett a default-tal, ezért nem vettem észre. Köszönöm a segítséget!

  3. #6393
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem tudtok vmi megoldást arra, hogy bwinen ne rakosgassa játék közben is ide-oda a hudot, hanem, magától megtalálja az adott játékost, vagy legalább ha én odahúzom, akkor ott is maradjon a stat végleg?

  4. #6394
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudtok vmi megoldást arra, hogy bwinen ne rakosgassa játék közben is ide-oda a hudot, hanem, magától megtalálja az adott játékost, vagy legalább ha én odahúzom, akkor ott is maradjon a stat végleg?
    Az Ongame 10 fős asztaloknál az "alsó - középső" hely az 5 -ös seat pl

    Ezek alapján a következőképpen állítsd be a HM -ben a HUD -ot:

    HM >>> "HUD Options" >>> "Seating Preferences" >>>> "Site" legördülő menünél kiválasztod: Ongame, majd alatta "10max" legrördülő menünél válaszd ki, hogy "5"

    Így a szoftver és a HM is megjegyzi majd a helyet, ahová mindig ülsz, és ez alapján mindig fix helyen lesz a HUD is (nem csúszik el).

    Szerintem az ha mindenhol az 5 -ös helyet állítod be magadnak, úgy a legátláthatóbb a több asztalos játék.

  5. #6395
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    köszönöm, én is ott akartam okoskodni, de láttam h nincs6max s megállt a tudomány mindig oda ülök amúgy is, így már biztos jó lesz.

  6. #6396
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Besenyszög
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Eddig minden rendben ment a HM-mel,de mióta Windows 7 lett a gépre téve,azóta ezt a hibaüzenetet dobja ki mindig. Mi lehet a baj vele?
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #6397
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet bence005 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Eddig minden rendben ment a HM-mel,de mióta Windows 7 lett a gépre téve,azóta ezt a hibaüzenetet dobja ki mindig. Mi lehet a baj vele?
    Windows 7 - HoldemManager stopped working
    de van aki szerint elég csak a hm frissítése.
    jah 4-5 oldallal ezelőtt taglalták a megoldásokat.

  8. #6398
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Windows 7 - HoldemManager stopped working
    de van aki szerint elég csak a hm frissítése.
    jah 4-5 oldallal ezelőtt taglalták a megoldásokat.
    Nekem elég volt frissiteni a 1.11.07a verzióra.
    GL

  9. #6399
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt cáfolnám.
    Vannak feltört verziók is, régen használtam, de tényleg voltak problémák vele, mondjuk az orosz törések egész jók voltak.
    Viszont van "trial reseter" is, ami bármely verzióhoz jó, és egyáltalán nem piszkál bele a programba, csak nullázza a 15 napot.
    Amire ti gondoltok, azok már több, mint három éves változatok. (legalábbis én nem tudok újabbról.)

  10. #6400
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    nando.mindezt nem fittiböl irom,ne érts félre.csak latom nem tudsz rola(persze gondolom nem is erdekel)léteznek müködőképes,biztonsagos feltört verziok.
    1.10.01

    de vegyétek meg!
    illetve hatudtok eladot(olcsobban)mer esetleg valakinek van 2.vagy épp kijatszotta valahol. irjatok nekem is


    u.i.: ja de olvasom az utso mondatodat igazad van mert ez a verzio se amit irtam nem mai.nem tudom utoljara mikor volt 1.10xxx
    mindenesetre én sokaig hasznaltam.célnak megfelelt.
    trial rester meg felejtős már jó ideje.
    Utoljára módosítva: KillBill100 által: 2011. 07. 29. 19:47

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •