Oldal: 9 / 13 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (124) összesen
  1. #81
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csendben olvastam a sok baromsagot eddig:



    A boltban meg azt mondana, hogy bocsi, nincs fizetesem, mert nem a szerzodesem szerint jartam el, de ikon vagyok, hadd vasaroljak mar ingyen.

    Tobb, hasonlo dolgot kiemelhetnek az eddig, ebben a topikban leirtakbol, de sem idom, sem kedvem hozza.


    Ebredjetek mar fel a sok f@szsag irogatasa helyett! Vannak, akik iranyitanak egy ceget, vannak a (kis es nagy) reszvenyesek es vannak a fizetett alkalmazottak. Szerintetek ezek kozul kinek van erdemi beleszolasa a vallalat iranyitasaba? Ki lat bele annak mukodesebe?
    Pont ugyanezt akartam irni .Omg mennyi idióta ember irogat ide.(akinek nem inge ne vegye magára).Persze csináljon videó felvételt ,hogy Ikon maradjon ,gondolom minden vágya ez.Pff ezt komolyan gondoltad??Kezdek rájönni ,hogy elég sok játékos aki ide irogat semmi üzleti tapasztalattal nem rendelkezik.
    Utoljára módosítva: Shaikon által: 2011. 08. 02. 10:05
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #82
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet rigopisti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    titcar, holdenper +1

    sztem a legrosszabb ebben, .........az egész ha igaz, ha nem, arra jó, hogy a pókert rossz fényben tüntessék fel, aztán lehet itt várni 2. poker boom-ra...

    u.i.: mikor fogom már azt olvasni, hogy "Breaking News: Megindulnak a kifizetések az FTP-n"
    És mi van akkor, ha ez nem csak rossz fényben való feltüntetés? Mi van akkor, ha - függetlenül a mi vélekedésünktől - az egész online poki biznisz egy velejéig rothadt, manipulált pénzmosoda, egy palimadarak (mi magunk) lehúzására létrehozott és üzemeltetett patyomkin-biznisz?

    Az ilyen sztorik, ha igaznak bizonyulnak, elég csúnya működési modellek meglétét feltételezik. És ha ez a FTP-nél sokáig ilyen jól működött, akkor elképzelhető, hogy más hálózatoknál is működtetik több kevesebb elemét.

    Nem akarok összeesküvéselméleteket gyártani feltétlenül, csak elméláztam

  3. #83
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Fuvesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mi van akkor, ha ez nem csak rossz fényben való feltüntetés? Mi van akkor, ha - függetlenül a mi vélekedésünktől - az egész online poki biznisz egy velejéig rothadt, manipulált pénzmosoda, egy palimadarak (mi magunk) lehúzására létrehozott és üzemeltetett patyomkin-biznisz?

    Az ilyen sztorik, ha igaznak bizonyulnak, elég csúnya működési modellek meglétét feltételezik. És ha ez a FTP-nél sokáig ilyen jól működött, akkor elképzelhető, hogy más hálózatoknál is működtetik több kevesebb elemét.

    Nem akarok összeesküvéselméleteket gyártani feltétlenül, csak elméláztam
    miért van egy olyan érzésem, hogy ezek egy vesztő játékos szavai?
    mutass egy embert, aki nem szarja le, hogy működnek a dolgok, amíg nyer.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #84
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért van egy olyan érzésem, hogy ezek egy vesztő játékos szavai?
    mutass egy embert, aki nem szarja le, hogy működnek a dolgok, amíg nyer.
    Izé, amíg nyersz és kifizetnek, addig mehet(ne) a dolog akár úgy is, ahogy elképzelegtem? Lophatnak csalhatnak pénzt moshatnak, kezelhetik szabálytalanul és szarul a rollodat (ami ugye nagy mivel Te nyersz velem ellentétben), jogosulatlan előnyhöz juttathatnak másokat - többek között - a Te rollodból, leszarod, mert nyersz. Akkor gondolom azt is leszarod, ha bentragadt a rollod, mivel az ide vezető út helyes volt, hisz Te nyertél.

    Ismétlem, ez csak akkor igaz persze, ha a fantazmagóriámból egy csipetnyi is igaz. Mindösszesen csak elgondolkoztam azon, hogy ténylegesen mennyire lehet *tiszta* ez a biznisz... és mi van akkor ha mégsem annyira szeplőtlen.

  5. #85
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Fuvesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Izé, amíg nyersz és kifizetnek, addig mehet(ne) a dolog akár úgy is, ahogy elképzelegtem? Lophatnak csalhatnak pénzt moshatnak, kezelhetik szabálytalanul és szarul a rollodat (ami ugye nagy mivel Te nyersz velem ellentétben), jogosulatlan előnyhöz juttathatnak másokat - többek között - a Te rollodból, leszarod, mert nyersz. Akkor gondolom azt is leszarod, ha bentragadt a rollod, mivel az ide vezető út helyes volt, hisz Te nyertél.

    Ismétlem, ez csak akkor igaz persze, ha a fantazmagóriámból egy csipetnyi is igaz. Mindösszesen csak elgondolkoztam azon, hogy ténylegesen mennyire lehet *tiszta* ez a biznisz... és mi van akkor ha mégsem annyira szeplőtlen.
    őszintén szólva engem nem érdekel ki mit seftel, amíg én nyerek és a pénzem biztonságban van. lehet, hogy romlott vagyok, de ez a szomorú igazság.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #86
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    őszintén szólva engem nem érdekel ki mit seftel, amíg én nyerek és a pénzem biztonságban van. lehet, hogy romlott vagyok, de ez a szomorú igazság.
    Nem feltétlenül egy a világnézetünk, de nem ítéllek el, így is lehet látni. Mindösszesen arra próbálok rávilágítani, hogy ha az egész pókerbiznisz *hemzseg* az ilyen anomáliáktól és lazaságoktól meg egyebektől, akkor pont hogy nincs biztonságban a rollod mint látjuk, akár nyersz, akár vesztesz.
    Csak bízni lehet benne, hogy ez csak pár ember eseti és elszigetelt esete, és az iparágra pont nem ezek a jellemző intézési módok. Lehet persze ez csak naivitás.

  7. #87
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Kicsit visszakanyarodnék a cikkhez, mert még most sem értem(már persze ha igaz a cikk és nem csak kacsa az egész)hogy lehetnek ekkora tartozásaik a nyerő játékosoknak pl.Ivey +19M, Benyamine +1,5M? Még ha pl. Hansennak lenne tartozása azt még érteném hisz ő 3M bukóban van, vagy a nyerő játékosaik apránként kifizettették a megnyert pénzüket és az FTP volt olyan hülye hogy ekkora kölcsönöket adtak, mert akkor ez megint csak a terem hibája, és akkor ez tényleg egy jó kis pénzmosoda volt.
    Egyébként erről ez a vicc jutott eszembe:

    Kohn összefut Grünnel, aki kölcsönkér tőle ötszáz forintot azzal, hogy majd visszahozza. Kohn ad. Pár nappal később megint összetalálkoznak.
    - Ó, Kohn, nem tartozom neked ötszáz forinttal?
    - De tartozol.
    - Adj még ötöt, és akkor kerek ezret kapsz vissza!
    Kohn ismét ad, majd ismét sor kerül a találkozásra.
    - Te Kohn, nem tartozom neked egy ezressel?
    - De igen.
    - Adj még ezret, és akkor kétezret adok majd!
    Kohn ímmel-ámmal ad. Nemsokára Grün becsönget hozzá.
    - Te, nem tartozom neked kétezerrel?
    - Neeem!

  8. #88
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet Pepe05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit visszakanyarodnék a cikkhez, mert még most sem értem(már persze ha igaz a cikk és nem csak kacsa az egész)hogy lehetnek ekkora tartozásaik a nyerő játékosoknak pl.Ivey +19M, Benyamine +1,5M? Még ha pl. Hansennak lenne tartozása azt még érteném hisz ő 3M bukóban van, vagy a nyerő játékosaik apránként kifizettették a megnyert pénzüket és az FTP volt olyan hülye hogy ekkora kölcsönöket adtak, mert akkor ez megint csak a terem hibája, és akkor ez tényleg egy jó kis pénzmosoda volt.
    Egyébként erről ez a vicc jutott eszembe:

    Kohn összefut Grünnel, aki kölcsönkér tőle ötszáz forintot azzal, hogy majd visszahozza. Kohn ad. Pár nappal később megint összetalálkoznak.
    - Ó, Kohn, nem tartozom neked ötszáz forinttal?
    - De tartozol.
    - Adj még ötöt, és akkor kerek ezret kapsz vissza!
    Kohn ismét ad, majd ismét sor kerül a találkozásra.
    - Te Kohn, nem tartozom neked egy ezressel?
    - De igen.
    - Adj még ezret, és akkor kétezret adok majd!
    Kohn ímmel-ámmal ad. Nemsokára Grün becsönget hozzá.
    - Te, nem tartozom neked kétezerrel?
    - Neeem!
    Jó a vicc

  9. #89
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 01. 27.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet 1blackknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Iveyhoz visszatérve.
    Aki képes 1 millio dollárt feltenni egy meccsre,az más hülyeségre is képes.
    évekkel ezelőtt évekig fogadgattam. az 1 mill. $ kicsit húzós összeg.
    ha jól emlékszem a legnagyobb feltehető összeg 64.000 euró volt valami baseball vagy krikett ****ságra - ez a pinnacle-nél volt az akkori legnagyobb fogadóirodánál. a bwin és hasonló csiribiri irodák ennek a töredékét se engedték.
    ha arbitrage gyanúba kerülsz - ezt meg minden nyerőre ráhúzzák akkor lekorlátoznak pillanatok alatt. volt olyan iroda ami 2 euróra korlátozott. sok a mese.
    egyébként ivey egy ****, aki a saját fészkébe szart, remélem meghurcolják.

  10. #90
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Idézet Dr. Kotász eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    évekkel ezelőtt évekig fogadgattam. az 1 mill. $ kicsit húzós összeg.
    ha jól emlékszem a legnagyobb feltehető összeg 64.000 euró volt valami baseball vagy krikett ****ságra - ez a pinnacle-nél volt az akkori legnagyobb fogadóirodánál. a bwin és hasonló csiribiri irodák ennek a töredékét se engedték.
    ha arbitrage gyanúba kerülsz - ezt meg minden nyerőre ráhúzzák akkor lekorlátoznak pillanatok alatt. volt olyan iroda ami 2 euróra korlátozott. sok a mese.
    egyébként ivey egy ****, aki a saját fészkébe szart, remélem meghurcolják.
    Azt nem tudom hogy online lehet-e vagy sem, de élőben biztosan lehet a max. összegtől többet is feltenni, mégpedig úgy hogy többször teszed fel ugyanazt a meccset a max. összegért és ez senkit sem érdekel, főleg ha veszítesz

Oldal: 9 / 13 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •