Oldal: 11 / 13 ElsőElső ... 910111213 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (124) összesen
  1. #101
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Eddig csak a hozzászólások elejét olvastam, de hihetetlen. Néhányan a feltevéseiket kész tényként közlik, mintha tudnának valamit. Majd egy alapos nyomozás kideríti, hogy mi, hogyan volt. Persze, ha kideríti és talán abból mi is megtudhatunk valamit. Fölösleges itt a sok elméletet úgy előadni, mintha az tényfeltáró dokumentumból származna.

  2. #102
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyira vicces, hogy a max. 10 HSZ-szel rendelkező tagok tömkelege oltja a régi, közösségért sokat tett tagokat egy ingyenes oldalon. Nem, hogy hálásak lennétek a rengeteg igényes, profi videóért, vagy cikkért, ami titeket szolgál, még nektek áll feljebb, és videóinterjút, meg nyilatkozatokat akartok. Előbb én megkérdezném magamtól: Én mit tettem a közösségért, ami miatt várhatok egy ilyen megnyilvánulást? Az senkinek nem tűnik fel, hogy a 200 db FTP pro-ból egy sem nyilatkozik, mert ha nyilatkozna, akkor lehozná a 2p2, és az akadémia is? De biztosan Luigi a hibás az egész FTP-ügyért, meg a bennt maradt BR-otokért.
    Senki nem mondta, hogy Luigi felelős lenne akármiért, vagy egyenlő lenne Ledererrel, vagy a full tilt igazgatóságával. Egyszerűen csak várnánk tőle egy szimpla nyilatkozatot, hogy ő miként élte meg a dolgot, és mennyi pénze ragadt benn.Azt meg pont telibeszarom, hogy melyik oldalon osztja ezt meg, vagy hol vezeti a blogját. Pár egyszerű kérdésről lenne szó, amire mint EMBER kéne válaszolnia, és a full tilt-et sem kéne közben negatív színben feltüntetnie,(amúgy nem tudom mi másban lehetne, ha egy e-mailt nem kaptam tőlük az eset óta). Miért ne nyilatkozhatna mindenki?

  3. #103
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Persze elsősorban a full tilt-től várná az ember a nyilatkozatokat, de mivel eddig kb semmit nem mondtak, valószínűleg leléptek, és buktam több év munkáját. Egyszerűen kiraboltak. Egy becsületes cég már tájékoztatta volna a dolgozóit. De előbb-utóbb megtalálnak mindenkit...

  4. #104
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Ja, és semmi bajom veletek, csak örülnék, ha felfognátok, hogy illene megszólalnia a profiknak ilyen esetben. Bármit, akármit, de főleg az igazat.

  5. #105
    Tag rigopisti avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Hely
    Once upon a time...
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért van egy olyan érzésem, hogy ezek egy vesztő játékos szavai?
    mutass egy embert, aki nem szarja le, hogy működnek a dolgok, amíg nyer.
    +1 attól mert az egész FTP egy ***v&#]{Ð[, még nem hiszek abban hogy "csala zerengé", hiszen akkor hogy lehetne akár 1 nyerő játékos is!? de itt hagyjuk is abba az összeesküvés elméleteket, már csak azért, mert nem találkoztam még 1 olyan indokkal sem (hogy bizonyítékról ne is beszéljek), ami egy az egybe helytálló lenne, nem légből kapott.
    "Flops are like vagina's: the wetter they are the harder you hit em!"
    -----------------------------------------------------
    "Lehet itt ggúnyolodni a NL2-n, de egy NL2 reg boven( persze kimagaslo) ver sztem egy breakeven NL100-200 körüli játékost." - Trumann Show

  6. #106
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, és semmi bajom veletek, csak örülnék, ha felfognátok, hogy illene megszólalnia a profiknak ilyen esetben. Bármit, akármit, de főleg az igazat.
    Szerintem annak semmi értelme hogy olyat nyilatkozzanak a profik hogy pl. bocs srácok, de én sem tudok semmit mert erre nem kiváncsi senki (illetve ezekszerint szeretnél tőlük ilyen nyilatkozatokat), mert ebből semmit nem tudsz meg (vagy te igen mert én nem), olyat meg nem is nyilatkozhatna ami hasznos infókkal bírna és nem is tudhat mivel egyrészt ez nem az ő dolguk hanem az FTP vezetőségének a feladata lenne, másrészt meg szerintem a részvényeseknek sem kell tudniuk mindenről nemhogy az ugyn. ,,logóval ellátott játékosoknak´´ akiknek az a feladata hogy reklámozza a termet, és játszon.

  7. #107
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Idézet Pepe05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem annak semmi értelme hogy olyat nyilatkozzanak a profik hogy pl. bocs srácok, de én sem tudok semmit mert erre nem kiváncsi senki (illetve ezekszerint szeretnél tőlük ilyen nyilatkozatokat), mert ebből semmit nem tudsz meg (vagy te igen mert én nem), olyat meg nem is nyilatkozhatna ami hasznos infókkal bírna és nem is tudhat mivel egyrészt ez nem az ő dolguk hanem az FTP vezetőségének a feladata lenne, másrészt meg szerintem a részvényeseknek sem kell tudniuk mindenről nemhogy az ugyn. ,,logóval ellátott játékosoknak´´ akiknek az a feladata hogy reklámozza a termet, és játszon.
    Még mindig nem érted, ugye? Nem tudom, hogy magyarázzam meg...Érthetően leírtam már, de most megpróbálom mégegyszer a gyengébbek kedvéért. Nem az FTP ügyeire vagyok kiváncsi, meg h ki mennyi pénzzel lépett le (ezeket nyilván nem tudják), hanem, hogy egy profi(pl. Luigi) hogyan éli ezt meg, mennyi pénze ragadt benn, szerinte mi várható a jövőben, stb.
    Csak ne kussoljon, mert bűnösök közt cinkos, aki néma.

  8. #108
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    rotflmaopimp ami itt folyik..

  9. #109
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Ágica79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Az a gond hogy a lapítás sajnos olyan gondolatokat indít el az emberek fejében ami teljesen megalapozatlanok is lehetnek.
    Luigi helyében egy videot raknék fel az akadémiára, melyen keresztül virtuálisan a szemünkbe mondja :" Lányok, fiúk. Fogalmam sem volt hogy ez fog történni, a szerződésemben foglaltakat én sem kapom meg ( vagy megkapom ), bennragadtam x pénzzel. "

    Lehet hogy bukná jövőre nézve a szerződésben foglaltakat, de megmaradna ikon. ( és ember )
    Így sajnos részemről nem.
    te meg tegyél már fel magadról egy képet pls. most hosszú szőke hajjal képzellek el, rágóval a szádban, szakértő küllemmel. de lehet tévedek!!!

    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  10. #110
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    te meg tegyél már fel magadról egy képet pls. most hosszú szőke hajjal képzellek el, rágóval a szádban, szakértő küllemmel. de lehet tévedek!!!

    bearanyozza az estémet..

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •