Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (57) összesen
  1. #11
    Lelkes újonc kobifish avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Kis pontosítás, Polgár Kriszti a 2008-as Miss _Earth_ Hungary volt, a 2008-as Miss Hungary pedig Polgár Ildikó.

    Nem ugyanaz a két verseny, utóbbit anno a méltán híres és népszerű Fásy Ádám gründolta (ennek megfelelő színvonalat képzeljünk ide).

  2. #12
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Idézet kobifish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kis pontosítás, Polgár Kriszti a 2008-as Miss _Earth_ Hungary volt, a 2008-as Miss Hungary pedig Polgár Ildikó.
    Akkor most Polgár Ildikóval jár Matusow?
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  3. #13
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Negró belenyúlt a tutiba. Így kell ezt csinálni! Nincsmese'.

    Egyetértek Chubbyval.
    Mondjuk ha más is így gondolja ("A nemzetközi vállalatok 90%-a felhasználja a rendelkezésére álló pénzt például marketing célokra, tehát egyáltalán nem abnormális, hogy az FTP is használta a játékosok pénzét") kedves Mike, akkor az baj és nem kicsi. Én nem a hitelezője és nem a részvényese vagyok az FTP-nek. Ha hozzányúltak a pénzemhez, ami náluk volt, akkor az közönséges lopás. És most már nagyon örülnék, ha véleményeken és álhíreken kívül hivatalosan is kiadna a Full Tilt valami állásfoglalást.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Matusow olyan sötét, hogy az már fáj. Kb fogalma sincs mit beszél. Az egész interjúból lejön, hogy egyáltalán nincs képben. Hall itt valamit hall ott valamit, aztán mozaikozik jobbra balra. :-) Szerintem ha megkérdezed egy óra múlva mit mondott már nem tudja. De ennek ellenére érdemes rá figyelni, mert ő aztán tuti nem érzi mit szabad elmondani és mit nem, és nem egyszer járt már el a szája :-)
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  5. #15
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás


  6. #16
    Lelkes újonc Alehandro avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 27.
    Hely
    Alvilág
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Matusow olyan sötét, hogy az már fáj. Kb fogalma sincs mit beszél. Az egész interjúból lejön, hogy egyáltalán nincs képben.
    +1

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    miiiiéééért ezzel a tikkes negróval??!

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Még néhány éve írta meg Negrenau a blogjában, hogy Matusowot annyira felbaszta az onlinepoker, hogy egy leriverelés után fogta a laptopját és az emeletről a medencébe vágta, szóval nem csodálkozom, hogy nem megy neki az onlinepoker

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Hát igen, az akadémia/néhány hírszerkesztő mostanában eléggé bulvárosra veszi a figurát
    De én azért inkább a Pókerakadémia Rádióját hallgatnám mint a Jerevánit...

  10. #20
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Ha Matusow eme nyilatkozatát: "Már az események előtt kiszálltam az online pókerből, mert képtelen vagyok nyerni... ... ...Utoljára hat hónappal ezelőtt játszottam...

    szembeállítom ezzel:



    Uploaded with ImageShack.us

    Akkor tényleg azt kell mondjam, hogy ez az ember még mindig töményen használja a cuccot.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •