Oldal: 373 / 509 ElsőElső ... 273323363371372373374375383423473 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.721 - 3.730 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #3721
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 28.
    Hely
    Vlagyivosztok
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Valami beállítás probléma lehet-e, vagy miből kifolyólag történhet, hogy nem tudom visszajátszani a hand-eket managerben. Sem dupla kattintással, sem jobbklikk replay hand...?!

    köszi

  2. #3722
    Tag Bazsa23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 11.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Hio!

    Vissza szeretnék nézni pár handet (főleg tourok) Universal replayerben de valamiért nem tudom beolvastatni a .txt-s hh-kat. Mit bénázok el? Vagy ongames handeket nem kezel a progi? Esetleg más program? Köszi előre is!

    Szerk. Rájöttem FAQ-jában ott volt a megoldás!
    Utoljára módosítva: Bazsa23 által: 2011. 08. 04. 11:18

  3. #3723
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Már vagy 1 hónapja nem látom a bwin oldalon bejelentkezve a jobb felső sarokban a b'inside pont számlálót és linket, ha az oldal alján rámegyek a b'inside linkre a bwin.com főoldalra irányít. Mit gondoltok mi lehet a probléma? Nektek működik?
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  4. #3724
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet brainfuuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már vagy 1 hónapja nem látom a bwin oldalon bejelentkezve a jobb felső sarokban a b'inside pont számlálót és linket, ha az oldal alján rámegyek a b'inside linkre a bwin.com főoldalra irányít. Mit gondoltok mi lehet a probléma? Nektek működik?
    Nekem müködik. Nálam is volt ez az effekt, hogy a B'inside felirat volt a pontok helyén, de nem csináltam semmit és következő login-nél már nem volt semmi gond.(2-3 hete volt ez)

  5. #3725
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    na de nekem nincsen b'inside felirat se valamiért...
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  6. #3726
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet brainfuuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na de nekem nincsen b'inside felirat se valamiért...
    Az elég furcsa, írj a supportnak, nekem eddig mindig 2-3órán belül válaszoltak

  7. #3727
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Tisztelt Admin!

    Az oldalról regisztráltam a BWIN termébe, és elküldtem a felhasználónevemet, azonban még nem fizettem be. Ma tervezem a befizetést (még benne leszek a 10 napban) A befiztés után újból küldjem el a felhasználónevemet a bónusz miatt? Továbbá az ajándék szoftverek megszerzése van e valami idő korláthoz kötve, mint pl a bónusz esetében?

    Köszönöm szépen!

  8. #3728
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A grinders.org-osat, lentebb/fentebb linkelve.
    okok megvan, működik már? nekem nem sikerül elindítani, mit kell módosítani a mod.bat-ban, ha bwinen vagyok? elvileg átírtam mindent:

    copy .\mod\*.* /y
    set PATH=%CD%\arch\win32\jre\bin;%CD%\arch\win32\jre\b in\client;%PATH%
    set JAVA_HOME=%CD%\arch\win32\jre
    start "" "StartbwinPoker.exe" -classpath DJNativeSwing-SWT.jar;DJNativeSwing.jar;bjava.jar;jna-3.0.7.jar;jna_WindowsUtils.jar;jpc5_obfuscated_310 5.jar;resources.jar;swt.jar -classname testdriver.application.PokerFrame -dir . -lang en -logdir "C:\bwinPoker JPC" -brand "bwin"
    Utoljára módosítva: nando42 által: 2011. 08. 05. 17:55

  9. #3729
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    200

    Alapbeállítás Furcsaság

    Sziasztok,
    Olyan furcsa dolog történt velem, hogy hosszú idő után beléptem a BWIN számlámra és azt tapasztaltam, hogy 241.000 Marketpont van a számlán. Én biztos, hogy nem gyűjtöttem ennyit, az előző bejelentkezésemkor kb 1200 pontom volt. Gyorsan be is váltottam az áruházban 12db 11$-os + 1db 5$-os versenytiketre, amit az óta ki is játszottam és az abból szerzett pénzt leutaltam. 250$.
    Tapasztalt már valaki ilyet? Vagy ez valami promó lehetett?

  10. #3730
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet ancsa1975 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Olyan furcsa dolog történt velem, hogy hosszú idő után beléptem a BWIN számlámra és azt tapasztaltam, hogy 241.000 Marketpont van a számlán. Én biztos, hogy nem gyűjtöttem ennyit, az előző bejelentkezésemkor kb 1200 pontom volt. Gyorsan be is váltottam az áruházban 12db 11$-os + 1db 5$-os versenytiketre, amit az óta ki is játszottam és az abból szerzett pénzt leutaltam. 250$.
    Tapasztalt már valaki ilyet? Vagy ez valami promó lehetett?
    nézd meg a részleteknél hogy miért kaptad a pontokat szerintem, de ha hibáztak akkor meg ;-)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •