Oldal: 639 / 975 ElsőElső ... 139539589629637638639640641649689739 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.381 - 6.390 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #6381
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Heuréka rájöttem !!
    Nótolosnál mikor leírom, ki mekkora retardált egy barom.
    Nem kell odarakni azt a zöld pöttyöt hogy fish, mert akkor az rng megsuhintja vmi godmode szerűséggel :P Vagy csak lehet a saját nevem mellől kellene leszednem a piros pöttyöt ? Mondjuk én is egy retardált vagyok, hogy downswing kellős közepén ezen gondolkozok és poénkodok
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  2. #6382
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    nyh
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand | KTs - No Limit Holdem Tournament
    ellenfél még csak 63 játékot tolt le, eddig plusszol. már játszottam vele többször is, de nem egymás után. nem nagyon csinált hülyeséget (ha jol emlékszem). sb-rol 66/66 játszik. af:2,3 af_f:1,0 cbet:30. jo a visszahivás floppon? és a 4bet push? igy utolag nekem nem nagyon tetszik. vélemény?

  3. #6383
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Idézet valospr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | KTs - No Limit Holdem Tournament
    ellenfél még csak 63 játékot tolt le, eddig plusszol. már játszottam vele többször is, de nem egymás után. nem nagyon csinált hülyeséget (ha jol emlékszem). sb-rol 66/66 játszik. af:2,3 af_f:1,0 cbet:30. jo a visszahivás floppon? és a 4bet push? igy utolag nekem nem nagyon tetszik. vélemény?
    Flopon jó a ch/raise,de akár a donk is (mivel keveset cbetel). Sizing kicsit sok, több mint 3x.
    Nem nagyon látok olyan lapot amivel ráemel a ch/raisedre és nem ver. Legjobb esetben lesz nála az ami most volt (mivel ez szinte flip), gyakrabban lesz nagyobb K, 2 párok, setek vagy AA amik rommávernek.

    Itt fold equity-val nem nagyon számolhatsz, szóval nézd meg pokerstove-al hogyan milyen %-ban nyersz a fenti range ellen amibe még berakhatsz pár sima flushdraw-t is (ha optimista vagy) és beigazolódik a gyanúd hogy rossz itt a push.
    Utoljára módosítva: Jonas 77 által: 2011. 08. 05. 16:30
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  4. #6384
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flopon jó a ch/raise,de akár a donk is (mivel keveset cbetel). Sizing kicsit sok, több mint 3x.
    Nem nagyon látok olyan lapot amivel ráemel a ch/raisedre és nem ver. Legjobb esetben lesz nála az ami most volt (mivel ez szinte flip), gyakrabban lesz nagyobb K, 2 párok, setek vagy AA amik rommávernek.

    Itt fold equity-val nem nagyon számolhatsz, szóval nézd meg pokerstove-al hogyan milyen %-ban nyersz a fenti range ellen amibe még berakhatsz pár sima flushdraw-t is (ha optimista vagy) és beigazolódik a gyanúd hogy rossz itt a push.
    30 effen TP mid kickert nem nagyon dobok. inkább csak 150-180 ig ch/r-elnék.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  5. #6385
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    nyh
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    30 effen TP mid kickert nem nagyon dobok. inkább csak 150-180 ig ch/r-elnék.
    általában én is kisebbet szoktam 180ig max. akkor te rátoltad volna a 3betjére?

  6. #6386
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet valospr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    általában én is kisebbet szoktam 180ig max. akkor te rátoltad volna a 3betjére?
    persze 3-4%. A ranfe ellen nem állunk vmi fényesen, de ha már ennyit beraltunk le kell játszani a flippet. FE még itt is van. Mindig van, akkor is amikor nem hinnénk.

    weaktight | Hand | 4Ao - $10/$20 No Limit Holdem
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  7. #6387
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze 3-4%. A ranfe ellen nem állunk vmi fényesen, de ha már ennyit beraltunk le kell játszani a flippet. FE még itt is van. Mindig van, akkor is amikor nem hinnénk.

    weaktight | Hand | 4Ao - $10/$20 No Limit Holdem
    Igaz hogy nem nagy minta de az ellenfél nyerő és nagy hülyeséget nem láttunk tőle. Szerintem ez nagyon ritkán lesz flip. Tény hogy mindig van FE, de szerintem itt túl kevés hogy kihúzza akár nullásra.

    Az alábbi range szerintem egész reális, benne van minden set, 2 pár, 9+FD és A magas sima FD plusz K8o-is ami már nagyon optimista.

    Board: Kh 9d 5h
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 31.551% 30.42% 01.14% 24390 910.50 { KsTs }
    Hand 1: 68.449% 67.31% 01.14% 53979 910.50 { KK+, 99, AKs, AhQh, AhJh, AhTh, Ah9h, Ah8h, Ah7h, Ah6h, Ah5h, Ah4h, Ah3h, Ah2h, KJs+, K9s-K8s, K5s, Qh9h, Jh9h, Th9h, 9h8h, 9h6h, 95s, 9h4h, 9h3h, 9h2h, AKo, KJo+, K9o-K8o, K5o, 95o }

    Mindezek mellett a dobás után még bőven játszható a stackünk, sőt mi több, elég szép előnyben leszünk még mindig. Nálam még mindig fold
    Utoljára módosítva: Jonas 77 által: 2011. 08. 05. 18:28
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  8. #6388
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz hogy nem nagy minta de az ellenfél nyerő és nagy hülyeséget nem láttunk tőle. Szerintem ez nagyon ritkán lesz flip. Tény hogy mindig van FE, de szerintem itt túl kevés hogy kihúzza akár nullásra.

    Az alábbi range szerintem egész reális, benne van minden set, 2 pár, 9+FD és A magas sima FD plusz K8o-is ami már nagyon optimista.

    Board: Kh 9d 5h
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 31.551% 30.42% 01.14% 24390 910.50 { KsTs }
    Hand 1: 68.449% 67.31% 01.14% 53979 910.50 { KK+, 99, AKs, AhQh, AhJh, AhTh, Ah9h, Ah8h, Ah7h, Ah6h, Ah5h, Ah4h, Ah3h, Ah2h, KJs+, K9s-K8s, K5s, Qh9h, Jh9h, Th9h, 9h8h, 9h6h, 95s, 9h4h, 9h3h, 9h2h, AKo, KJo+, K9o-K8o, K5o, 95o }
    magyarul sosem blöfföl, és sosem slowplayel. settel sem
    nem akarok vitatkozni. Nálam a játék allin. Különben nincs értelme raiselni mert akkor blöfföltünk ha dobunk allinre.

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Mindezek mellett a dobás után még bőven játszható a stackünk, sőt mi több, elég szép előnyben leszünk még mindig.
    ez mit számít? ezek szerint ha előnyben vagy 2K/1K akkor raise/foldolsz egy ötös párt 25 nagyvakon ha tudod hogy 47% az equity-d az ellenfél range-e ellen?
    Utoljára módosítva: mrj által: 2011. 08. 05. 20:55
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  9. #6389
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Vitatkozni én sem szeretnék, csak próbálom jól körüljárni és megérteni a szitut mivel én ezt némi agyalás után valószínűleg dobom, ami ezek szerint nem jó.

    Ha jól vettem ki akkor némi FE-vel számolva kb flipre hozzuk a szitut, ami nyilvánvalóan még mindig jobb mint a raise/fold.

    Hsz-ed második része meg jogos, régi ****ságom
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  10. #6390
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Jonas 77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vitatkozni én sem szeretnék, csak próbálom jól körüljárni és megérteni a szitut mivel én ezt némi agyalás után valószínűleg dobom, ami ezek szerint nem jó.

    Ha jól vettem ki akkor némi FE-vel számolva kb flipre hozzuk a szitut, ami nyilvánvalóan még mindig jobb mint a raise/fold.

    Hsz-ed második része meg jogos, régi ****ságom
    igazából nem kell hogy flippen legyünk a ch/r miatt. kb 42% os potodsal pusholunk. Attól függően hogy mennyi fog itt dobni valahol kb 30-36% körüli EQ-val már BE vagyunk.
    Nyilván nem nagyon nyereséges a játék de az biztos hogy nagyot nem hibázhatunk, ellenfelünk viszont igen. Nagyon ritkán becallol 3. párral meg AQ-val, JJ vel, olyan lapokkal amikkel nem kéne, akkor hibázik, kb innen van a nyereségünk, mert a korrekt range ellen BE a játék.

    A másik része meg hogy nem láttunk nagy hibát tőle. Ez is relatív. Lehet hogy az eredeti megfigyelő pl ezt a partit nem látja 'nagy' hibának, pedig eléggé az. Ha ilyen move-ok benne vannak akkor végképp jók vagyunk.
    Gondolj bele. Ha megcsinálta ezt 9x-el, akkor miért ne csinálta volna meg TT/JJ/QQ lapokkal. Azok pl nincsenek benne a range-edbe pedig azok erősebbek mint az ő lapja.

    Erről ugyan nem volt infónk, de ilyenkor nagyon sokat számít a dinamika vagy az ellenfelünk feltételezett lelkiállapota.
    Mai egyik ellenfelem 17 leosztás alatt egyszer emelt.
    weaktight | Hand | AKo - $1/$2 No Limit Holdem mégis 50 effen 3bet pusholtam mert azért van olyan kevés zsetonja mert soha nem floppolt semmit, amikor meg igen akkor nekem drillem volt, és tudtam hogy a töke tele van és bármi értelmeshez közeli lapja van callolni fog.

    weaktight | Hand | 57s - $30/$60 No Limit Holdem neki meg 6Ks mintán van 12K profitja meg egy szép scope csillagja, mégis úgy gongolja hogy pározódott flopon van elég FE.

    Ennél a 75s partinál ha valaki megkérdezi hogy mégis mire tetted hogy adtad az allint meg miért minraizeltél a flopon mikor az ellenflé erőt mutat?
    A válaszom annyi lenne kb hogy nem nagyon tudom, 25 nagyvakon pározódott flopon párom van, és az a hm szerint elégszer nyer.
    30-40 nagyvakos leosztásokban általában egyszerűen nem várhatunk jobbra. Ha a feltételezett range ellen megvan az EQ mindennel együtt akkor be kell vállalni a kockázatot, máskülönben túl sok zsetonról mondunk le (amit már eddig bepakoltunk az asztal közepére)

    Remélem semmi bántó nincs abban amit leírtam, nem akart kioktató lenni, inkább csak a gondolataimat osztottam meg veled.
    Utoljára módosítva: mrj által: 2011. 08. 05. 23:00
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •