Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (53) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    WTF!!! mindenkinek elment az esze???
    Iveyék pénzeket vesznek fel FTP berkein belül, Junglemant nem engedik be Kanadába, ez a "lop-csen csór" fikabánya meg szétlopja a népet!!!
    OMG...mi jön még??
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    csicska

  3. #13
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet burinho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WTF!!! mindenkinek elment az esze???
    Iveyék pénzeket vesznek fel FTP berkein belül, Junglemant nem engedik be Kanadába, ez a "lop-csen csór" fikabánya meg szétlopja a népet!!!
    OMG...mi jön még??
    A legnagyobb baj az, hogy az összes ilyen ügy az online póker elleni érvként felhasználható, nagyon rosszat tesz ennek az "iparágnak".
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  4. #14
    Tag M3ntalV1olence avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    dogishead a blogjában leírta most az egész sztorit
    Ez kurvára epic belőle:

    He was silent.

    "Are you going to tell me?" I said.

    "Yes."

    "Yes what?" I said. "Yes you're going to tell me or yes you did it?"

    "Yes, I did it."

    "Jesus ****ing Christ"
    Jókat, meg jól ír ez a Haseeb gyerek. Ezek nagyon kemény állatok!

  5. #15
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legnagyobb baj az, hogy az összes ilyen ügy az online póker elleni érvként felhasználható, nagyon rosszat tesz ennek az "iparágnak".
    Én értem a felháborodást, de nem értem a meglepődést. Ahol pénz (sok pénz) ráadásul relatíve könnyű pénz forog, félig beárnyékolva a net anonimitásával, ott ezerszámra nyüzsögnek az ilyenek. És azt se gondolja senki, hogy ha valakinek *neve* lesz a *popszakmában* akkor az onnantól hajlíthatatlan jellembajnok is lesz/marad élete végéig.

    Arányait tekintve a pokiban is pont annyi rongy/gerinctelen/hülye stb létezik mint a társadalomban. Más kérdés, hogy az online szabályozás körüli huzavonában nagyon nem tesz jót az ügynek...

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Azt mondja a gyerek hibáztam, meg megbotlott. Ez nem hibázás vagy botlás, ez kőkemény rablás! Egy szinten van a zsebtolvajlással vagy amikor ál adománygyűjtők húznak le idős embereket!
    Biztos kenyérre kellett neki, ezt nevezik megélhetési teamviewer bűnözésnek.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Fuvesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én értem a felháborodást, de nem értem a meglepődést. Ahol pénz (sok pénz) ráadásul relatíve könnyű pénz forog, félig beárnyékolva a net anonimitásával, ott ezerszámra nyüzsögnek az ilyenek. És azt se gondolja senki, hogy ha valakinek *neve* lesz a *popszakmában* akkor az onnantól hajlíthatatlan jellembajnok is lesz/marad élete végéig.

    Arányait tekintve a pokiban is pont annyi rongy/gerinctelen/hülye stb létezik mint a társadalomban. Más kérdés, hogy az online szabályozás körüli huzavonában nagyon nem tesz jót az ügynek...
    Nem akarok egyik magyar pro nevével sem példálózni, de most őszintén ha téged valamelyik magyar élvonalbeli játékos(akit a tv-ben is láthatsz, nem csak pókeres berkekben ismerik) coacholna, felmerülne benned, hogy le akar nyúlni ilyen piti módon?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #18
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Tudtok adni linket Dogishead blogjához?
    Köszi

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    lol de az edzővel tilos ugyanannál az asztalnál ülni

  10. #20
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet 76vintage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudtok adni linket Dogishead blogjához?
    Köszi
    INTERNETPOKERS

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •