Oldal: 648 / 888 ElsőElső ... 148548598638646647648649650658698748 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.471 - 6.480 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #6471
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hali, Ujra szeretnem tenni a gepemet, es a Hm-mel nem szeretnem h gondok legyenek.Siman Backup-olni eleg lesz vagy kell meg mast is csinalnom?

  2. #6472
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali, Ujra szeretnem tenni a gepemet, es a Hm-mel nem szeretnem h gondok legyenek.Siman Backup-olni eleg lesz vagy kell meg mast is csinalnom?
    a backup&restore vagy mi megcsinálja rendesen.

  3. #6473
    Fanatikus tag VWRoli avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali, Ujra szeretnem tenni a gepemet, es a Hm-mel nem szeretnem h gondok legyenek.Siman Backup-olni eleg lesz vagy kell meg mast is csinalnom?
    Handeket, noteokat, hud configot, hud pop up-okat ki szoktam menteni. Nem tudom pontosan mit ment ki backup-nál, de biztos ami biztos alapon
    "A férfiak szembesülnek a valósággal, a nők nem, ezért kell a férfiaknak inni."

  4. #6474
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nah, akkor a backup&restore funkcioval backupoltam+most exportalja ki a handeket, remelem igy jo lesz...

  5. #6475
    Fanatikus tag Paul_ avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 05.
    Hozzászólások
    211

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah, akkor a backup&restore funkcioval backupoltam+most exportalja ki a handeket, remelem igy jo lesz...
    Export notes-t el ne felejtsd,mert különben az összes note oda!Backuppal nem csinálja meg magától!
    Shuffle up and deal.

  6. #6476
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    15 sit&go lemegy, kiváncsi lennék, hogy átlagban ez mennyi hand, de nem látok ilyen adatot tourney szekcióban. Hol keressem szerintetek? Már ha van ilyen egyátalán.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #6477
    Fanatikus tag lac1nho avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    235

    Alapbeállítás

    hi all, megtudná vki ondani melyik az aktuálisan legjobban müködö legfrisebb hm? csak mert ami van most nekem 1.11.06d állandoan összeomlik...

  8. #6478
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    15 sit&go lemegy, kiváncsi lennék, hogy átlagban ez mennyi hand, de nem látok ilyen adatot tourney szekcióban. Hol keressem szerintetek? Már ha van ilyen egyátalán.
    ha egy nap játszottad akkor beállítod napi össze handre és látni fogod

  9. #6479
    Fanatikus tag VWRoli avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet lac1nho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hi all, megtudná vki ondani melyik az aktuálisan legjobban müködö legfrisebb hm? csak mert ami van most nekem 1.11.06d állandoan összeomlik...
    1.11.07a
    "A férfiak szembesülnek a valósággal, a nők nem, ezért kell a férfiaknak inni."

  10. #6480
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    felraktam a legfrissebb update-et es latom, hogy vannak uj, a HUD-ba (vagy pop up-ba) rakhato statok, amelyek kozul a turn c bet in 3b pot es a fold to turn c bet in 3b mindenkeppen hasznos, de milyen uj statok vannak meg ezeken kivul???

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •