Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (54) összesen
  1. #21
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    nice1 csak így tovább!!

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elnézést a postok hiányáért, most pótolom az utolsó bejegyzés óta eltelt idő eredményeit.
    402db 2,5$-s MTSNG-t játszottam le 76% ROI-val, tehát nagyon jól ment a játék. A profit 763$, ezt 40 óra játékkal értem el. Az órabérem 30$, ami fantasztikusan jó. Sikerült visszahozni egy -650k chipEV-t BE-re, tehát az RNG-re sem lehet semmilyen panaszom.
    Tegnap kalandoztam egyet a 3R-okon, illetve egy 8$-sat is fellőttem. Kicsi mínusz lett, de a 3R mezőnye agyhalott, úgyhogy lesz abból még szép plusz is.

    Graf:
    szépen felépült a lépcső. grat!
    Be the shover not the caller!

  3. #23
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Szia!

    Tegnap toltam épp a 180asokat, és mellettem ült egy FeketeS nevű emberke, aki olyan ismerősnek tűnt, aztán ráakadtam a topikodra Mióta tolod ezeket a 180asokat? A topik neve alapján vártam 1-2 leosztást, azokat is nyugodtan rakhatnál be

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 28.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Mit gondolsz:
    - milyen pozíciónkénti steal statok az ideálisak?
    - Milyen 3bet fold, és sb fold, bb fold az átlag?
    - Azt olvastam, hogy az mtsng-knél az ev vonal teljes butaság. Összhandnél a bb/100, evbb/100 viszont reális lehet?
    - Túllépve a 2,5$-t érdemesebb a 3r felé vagy a 8$ felé nyitni?

  5. #25
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet mbarbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit gondolsz:
    - milyen pozíciónkénti steal statok az ideálisak?
    - Milyen 3bet fold, és sb fold, bb fold az átlag?
    - Azt olvastam, hogy az mtsng-knél az ev vonal teljes butaság. Összhandnél a bb/100, evbb/100 viszont reális lehet?
    - Túllépve a 2,5$-t érdemesebb a 3r felé vagy a 8$ felé nyitni?
    Válaszolok én, ha nem gond
    Korántsem tökéletes a játékom, de úgy érzem, hogy jó irányba fejlődik /1k game 49% ROI/

    1. Cutoff nálam 25%, Button 44%, SB 65%. Pár %ot még kéne lazulni, és akkor a coachom szerint ideális lenne.
    2. SB foldom 85%, BB foldom 77%.
    3. Igen, az ev vonal annyira nem sokat ér itt szerintem sem. A bb/100 viszont már egy jó kiindulási alap, össze kell hasonlítani az evbb/100al és akkor egy finomabb képet kaphatunk a játékunkról, mintha csak az ev vonalat néznénk.
    4. a 3$ rebuy avg. timeja majdnem 2x annyi, mint a simának, cserébe a rebuy/addon miatt deepebb stackek lesznek, postflop is lesz játék, de azért itt is befigyelhet simán 100 buyin bukó, ami rebuy addonnal együtt kb 1k lesz. A 8$-t szerintem érdemesebb játszani, szintlépés után, és csak azután kezdeném el a 3$ rebuy versenyeket.

  6. #26
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet poker18g eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Válaszolok én, ha nem gond
    Korántsem tökéletes a játékom, de úgy érzem, hogy jó irányba fejlődik /1k game 49% ROI/

    1. Cutoff nálam 25%, Button 44%, SB 65%. Pár %ot még kéne lazulni, és akkor a coachom szerint ideális lenne.
    2. SB foldom 85%, BB foldom 77%.
    3. Igen, az ev vonal annyira nem sokat ér itt szerintem sem. A bb/100 viszont már egy jó kiindulási alap, össze kell hasonlítani az evbb/100al és akkor egy finomabb képet kaphatunk a játékunkról, mintha csak az ev vonalat néznénk.
    4. a 3$ rebuy avg. timeja majdnem 2x annyi, mint a simának, cserébe a rebuy/addon miatt deepebb stackek lesznek, postflop is lesz játék, de azért itt is befigyelhet simán 100 buyin bukó, ami rebuy addonnal együtt kb 1k lesz. A 8$-t szerintem érdemesebb játszani, szintlépés után, és csak azután kezdeném el a 3$ rebuy versenyeket.
    Mindenképp 3R inkább. Sokkal rosszabb a mezőny, és nagyobb a várható ROI.
    chipEV-t nézzetek, ne bb/100-at. Bár sok dolgot az sem kezel jól.

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 28.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    hol lehet a chip ev-t megnézni?
    HM-Hand összesítésnél alul nekem csak bb dif-t adja ki.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Reportsban alul mutatja valóst, és EV-t, de mutatja BB szintenként is.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    FeketeS, már többször olvastam, hogy a Chip EV-t nézed viszonyatásként. Énis szoktam nézegetni, de az EV BB/100at valamivel pontosabbnak tartom (mondjuk lehet, hogy van különbség MTSNG, és MTT között, és mind2nél elég nagy minta kell, hogy beálljon) Esetleg olvastál valahol erről cikket? Ha igen dobhatnál egy linket.
    Kösz! és GL!

  10. #30
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 28.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    a chip alatt a winnigs$-et kell érteni?
    mondjuk gondolhattam volna...

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •