Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (66) összesen
  1. #51
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet ArAnyAA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok.
    1. az edző nem kaphat százalékot?
    2. ha vki. letol 20 sessiont a csajommal nl20-on, majd belémszalad nl100-on, és ő a csajom statjai alapján játszik ellenem az csalás?
    3. csalás, de ha rég akadémiás vok nem számít?
    4. ne értsétek félre, leszarom az egészet, nekem kb olyan, mintha összeszaladsz vkivel, akivel előtte úgy futottál össze, h szintje alatt játszott 3 órát mondjuk részegen, csak ez a csóri jungle végülis semmi olyat nem tett (a cikk alapján), amit a többség ne csinálna meg nap, mint nap
    5. ja és bocs, a szándékot ****án leszarom, ha épp egy kócsingolt nyer meg ellenem 5 HU-t sorozatban nem pedig egy gósztingolt
    mivel nincsenek írásba foglalt szabályok, ezért nagyjából a játékosok és a termek morálján múlik alapvetően, de ha részletesebben érdekel olvasd el pár terem TCjét és ami nincs kifejtve azt kérdezd meg a supporttól (+ ne felejtsd el megkérdezni, hoyg mit tesznek az ellen ami szerintük nem szabályos)
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #52
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet ArAnyAA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok.
    1. az edző nem kaphat százalékot?
    2. ha vki. letol 20 sessiont a csajommal nl20-on, majd belémszalad nl100-on, és ő a csajom statjai alapján játszik ellenem az csalás?
    3. csalás, de ha rég akadémiás vok nem számít?
    4. ne értsétek félre, leszarom az egészet, nekem kb olyan, mintha összeszaladsz vkivel, akivel előtte úgy futottál össze, h szintje alatt játszott 3 órát mondjuk részegen, csak ez a csóri jungle végülis semmi olyat nem tett (a cikk alapján), amit a többség ne csinálna meg nap, mint nap
    5. ja és bocs, a szándékot ****án leszarom, ha épp egy kócsingolt nyer meg ellenem 5 HU-t sorozatban nem pedig egy gósztingolt

    Csodálom Holdenper hozzáállását. Én is gondolkodtam reggel, hogy elmagyarázzam e neked a különbséget, de győzött a lustaság, na meg a tapasztalat, hogy valószínű kb olyan lesz mintha a falnak beszélnék.

    Fórumtársunk vette a fáradságot és részletesen leírta, hogy rálátást nyerhess mi is a különbség. Ennek ellenére Te szerintem nem vetted a fáradságot, hogy értelmezd is..
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  3. #53
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csodálom Holdenper hozzáállását. Én is gondolkodtam reggel, hogy elmagyarázzam e neked a különbséget, de győzött a lustaság, na meg a tapasztalat, hogy valószínű kb olyan lesz mintha a falnak beszélnék.

    Fórumtársunk vette a fáradságot és részletesen leírta, hogy rálátást nyerhess mi is a különbség. Ennek ellenére Te szerintem nem vetted a fáradságot, hogy értelmezd is..
    ... és a sorok összezárnak? Te vetted a fáradságot és próbáltad megérteni, ő mit miért ír.

    Holdenper is leginkább azt írta, hogy vékony a határvonal, meg a szándék a döntő, meg hasonlókat. Ez így túl vékony vonal ahhoz, hogy ne lehetne rajta elgondolkodni...

  4. #54
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ha egy coacholt ember játszik a coach alatt, akkor különbözik(valószínűleg jobb) a játéka az addigiaktól ugye? Viszont ha sikeres az oktatás, akkor azok az elemek amikben jobb volt az oktatás ideje alatt, mint előtt, feltehetőleg a jövőre nézve beépülnek a játékába, tehát azután már mindig(???) aszerint fog játszani.
    Viszont ha helyettem játszik valaki, amíg én nem vagyok ott, akkor a játékom csak abban az időben lesz jobb, és ezért félrevezető. Szerintem ez a különbség.
    Amikor valakik videót készítenek és együtt hozzák a döntéseket, akkor ugyan úgy tanulnak egymástól, amit utána külön-külön is alkalmaznak. Nem is értem, hogy lehet összehasonlítani a kettőt.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #55
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    lehet magyarázkodni görcsösen, akkor is az az igazság, hogy a ghostolás és live coacholás között nagyon-nagyon vékony a határ és ha pl törvénybe kéne foglalni, nem lehetne különbséget tenni. valaki, aki ghostingol simán mondhatja, hogy "én csak coacholtam a srácot, "sugalltam" neki, hogy mit tegyen, nem volt kötelező hallgatnia rám"
    persze, ha egy az egyben játszik "X" ember "Y" helyett, az már jobban elhatárolódik, de a ghostolóknak jó kiskapu lehet a fent említett dolog.
    nem védem a ghostolókat és nem is beszélek a coacholás e formája ellen, de azért ne mondja már senki, hogy nem fedik egymást nagy %-ban.
    a srác pedig szerintem nem annyira idióta, mint amennyire annak próbáljátok beállítani, csak elég kényes dolgot feszeget.

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mivel nincsenek írásba foglalt szabályok, ezért nagyjából a játékosok és a termek morálján múlik alapvetően
    ez talán a legjobb megfogalmazás.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #56
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Értem amit a ghosting és a live coach közti különbségként írtok, de nincsen kicsi csalás, meg nagy csalás. Szerintem.

    Tehát ha én csak egy túró rudit lopok a tecsóból, akkor az nem is lopás? Csak ha plazma tévét? Az más kérdés, hogy más a büntetőjogi besorolása.

    Egyszerűen ez az a helyzet, amikor nem lehet a két dolog között semmilyen határvonalat húzni, tehát vagy mindenki elfogadja, hogy ez része az online pókernek (persze szeretni ezt még ettől nem kell), vagy továbbra is tilos más segítségével játszani/más nevén játszani.

    Tehát részemről értem, amit ArAnyAA feszeget és van benne igazság, még akkor is ha sokaknak ez nem tetszik.

    És most ezt nem trollkodásnak szántam.

    Peace
    Ispy

  7. #57
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Ispy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nincsen kicsi csalás, meg nagy csalás.
    Jaja, ez is igaz!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #58
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet Ispy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem amit a ghosting és a live coach közti különbségként írtok, de nincsen kicsi csalás, meg nagy csalás. Szerintem.

    Tehát ha én csak egy túró rudit lopok a tecsóból, akkor az nem is lopás? Csak ha plazma tévét? Az más kérdés, hogy más a büntetőjogi besorolása.

    Egyszerűen ez az a helyzet, amikor nem lehet a két dolog között semmilyen határvonalat húzni, tehát vagy mindenki elfogadja, hogy ez része az online pókernek (persze szeretni ezt még ettől nem kell), vagy továbbra is tilos más segítségével játszani/más nevén játszani.

    Tehát részemről értem, amit ArAnyAA feszeget és van benne igazság, még akkor is ha sokaknak ez nem tetszik.

    És most ezt nem trollkodásnak szántam.

    Peace
    Ispy
    De érted akkor ha vki handet postol a fórumba az is csalás, mert nem lenne szabad hh-kat megosztani másokkal, sőt a holdem manager használata is csalás azokkal szemben akik nem használnak, meg a sweat session is csalás stb...

  9. #59
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Tíccsuk be az onlány pókert a pic...ba, aztán nem kell ezzel foglalkozni. Vagy elfogadjuk, hogy egy pénzért menő játékban, ahol nem látod az ellenfeled, az összes lehetséges kis- és nagykapu ki lesz használva és te leszel a balek, ha nem használod ki ugyanúgy. Sajnálom, könyörtelen egy világ ez.
    Ja, botokról még senki nem beszélt, pedig az is milyen szép dolog... és létezik! le kell szarni, tolni tovább, edge mindig van, csak máshogy.

  10. #60
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 02. 05.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    1. nem ismerem azt a site-ot, amelyik engedi, akár a gósztingolást, akár a kócsingolást, akár azt, h bármely családtagom, csajom, haverom jáccon az accomon
    2. nem, nem tudjátok megmagyarázni nekem, h tisztességes azon ellenféllel szemben a dolog, aki épp a kócsingolás közben fut beléd, nem tisztességtelen azokkal szemben, akik a későbbiekben találkoznak a kócsingolt állapotoddal, ok, de ha tisztességról akarsz beszélni a min. h az ellen tudja, épp nem ellened játszik, hanem ellened és az edződ ellen
    3. ****om tudja melyikőtök hozzászólása miszerint nem fognám fel a különbséget sértő és személyeskedő
    4. tényleg leszarom, találkoztam már prostival, aki nem a saját képével hirdetett, oszt mégis megcsináltam, kb. uaz
    5. ezer olyan szituval találkozom ilyen olyan módon, h vki bekkel és kócsingol vkit, na trotty itt már végleg nem látom a különbséget, de hát hiába is magyarázom, falrahányt borsó, vagy hogy is mondtátok
    6. mindenesetre innen nézve tök ugyanaz a kettő, hidd el, kócsoljatok úgy vazze, h másik tanítvány ül a másik oldalon, vagy aki tudja mivel áll szemben és ok.

    remélem bannoltok, akármit is jelentsen az

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •