Oldal: 377 / 509 ElsőElső ... 277327367375376377378379387427477 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.761 - 3.770 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #3761
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 23.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    biztos böngészik az akadémiát, mert most jelent meg az összeg
    GL!

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ez abból a szempontból megnyugtató, hogy valószínű náluk van valami gond és nem egyedi dolog. Mindenesetre nekem azt írták, hogy az illetékes részlegük utánanéz

  2. #3762
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet iluvcookies eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    biztos böngészik az akadémiát, mert most jelent meg az összeg
    GL!
    Szerencsére jóváírták nekem is most.

  3. #3763
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás bwin multitable problem

    Sziasztok!

    Az online bwin klienst szoktam néha használni, pár hét most kimaradt, és most meglepve tapasztaltam, hogy ha megnyitok négy asztalt, majd a rake melletti asztalrendező ikonra kattintok, akkor nem a maximális elérhető helyre rendezi a 4 ablakot, hanem egymásra a lehető legkisebb méretben.

    Valahogy vissza/be lehet állítani, hogy normálisan rendezze újra?

    Köszi

  4. #3764
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás Ingyen program

    Ha megszereztem a 8000 market pointot mennyi idő múlva kapom meg a reg számot?

  5. #3765
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha megszereztem a 8000 market pointot mennyi idő múlva kapom meg a reg számot?
    Nekem olyan 4-5 nap múlva küldték úgy rémlik.

  6. #3766
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha megszereztem a 8000 market pointot mennyi idő múlva kapom meg a reg számot?
    Nekem 1 nap alatt megküldték.

  7. #3767
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 22.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás kifizetési probléma

    Sziasztok...
    1 olyan problémám lenne, hogy elmentem nyaralni kicsit és visszatérve azt tapasztaltam, hogy a befizetési módoknál semmi változás nem történt. (visa, mastercard, banki átutalás, moneybookers, stb..)
    Azonban a kifizetéseknél eltűntek a hitelkártyás lehetőségek (engem főleg érintve a visa electron) és csak a moneybookers, neteller és a banki átutalás maradt. Tudtok valamit ezekről a változásokról???
    Előre is köszönöm a válaszaitokat.

  8. #3768
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    a visa és a mastercard valóban eltűnt egy időre, de nekem most a visa újra ott van a kifizetési lehetőségek között.

  9. #3769
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 07.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Nem tudom, h másnál is jelentkezett-e hasonló probléma, de engem nagyon zavar.
    A májusi nagy frissítés után nem volt hajlandó belépni nekem a rendes bwin kliens, így leszedtem a JPC változatot az oldalról, azzal ment is kb 1 héttel ezelőttig. Akkor viszont megint ugyanazt a hibaüzenetet kaptam: A belépés nem sikerült. Nem írok be rosszul semmit, ugyanúgy betöltött, csak nem engedett belépni. Letöröltem a bwin jpc-t, majd ismét leszedtem az oldalukról ugyanezt, bár a verziószáma teljesen ugyanaz volt. Feltelepítettem és be tudtam lépni (de miért? passssz). Majd ahogy bezártam a klienst, ez sem engedett be legközelebb. Ismét uninstall, és install és megint be tudok lépni. Tűzfal nem lehet, pedig májusban az kavart be (comodo), akkor ha lejjebb vettem a biztonsági szintet, beengedett. Most kikapcsolt comodoval se enged és azt se értem, h a frissen felrakott bwin jpc miért lép be, majd újbóli megnyitásával miért hiúsul meg. :S Ötletek?

  10. #3770
    Tag Bazsa23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 11.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Valaki adjon egy virtuális ölelést mert szanaszét mákolnak ma egész nap. Ennyi cooler nincs a földön. Köszönöm!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •