Oldal: 22 / 42 ElsőElső ... 12202122232432 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (412) összesen
Like Tree8Likes

Téma: póker -> tőzsde.

  1. #211
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem azért, de ez a graf szerinted mennyi információt tartalmaz?
    Minden lényegeset Kötések száma (1000+, az már elég jó minta) és a trendet.

    Btw sejtem melyik robot(ok)ról van szó, sztem én is ugyanennek a cégnek vagyok kliense. Ha igen, akkor alá tudom támasztani ezeket az eredményeket. (Le lehet írni a nevét vajon? Ha lehet monitoros meg laptopos topic, akkor sztem ez se lenne gond, szóljon, akinek más a véleménye...)

  2. #212
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden lényegeset Kötések száma (1000+, az már elég jó minta) és a trendet.

    azaz 1k parti után van trend...
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  3. #213
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Hello
    Engem is érdekelne. Ha lehet akkor valami linket tehetnétek be.
    Előre is köszi.

  4. #214
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    wow, milyen érdeklődés lett, nem is gondoltam volna, nem akartam reklámozni...
    nincs sima netes regisztráció, és nem vásárolható meg a robot, egy "zárt" közösséghez lehet csatlakozni, ismerősön keresztül.
    azért bennem mindig megvan az "egészséges kétkedés", hogy egyáltalán van-e hosszútávon (az mennyi?) nyereséges robot, illetve mi lesz velük idővel, elkezdenek bukni, vagy csak simán nem hoznak profitot?

  5. #215
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden lényegeset Kötések száma (1000+, az már elég jó minta) és a trendet.

    Btw sejtem melyik robot(ok)ról van szó, sztem én is ugyanennek a cégnek vagyok kliense. Ha igen, akkor alá tudom támasztani ezeket az eredményeket. (Le lehet írni a nevét vajon? Ha lehet monitoros meg laptopos topic, akkor sztem ez se lenne gond, szóljon, akinek más a véleménye...)
    Igen, az. Tiltják a reklámot. De szerintem ha irunk róla, már az is reklám ;-)
    Én még tavaly decemberben csatlakoztam, amikor tőkét gyűjtöttek, már k.ra nem hittem benne, mert az előző 2 cégnek "nem sikerült", de egy alap számlával beszálltam. Aztán 3-4 hónap próbaidőszak (=kasza) után feltöltöttem, sőt a másik "kockázatos" robotjukból is indítottam egyet, az 2 hónap alatt csúnyán sokat hozott, hasonló grafikonnal. Pont ezért hihetetlen...

  6. #216
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Aztán ha majd elég sok embert beszerveztek, akkor kiderül, hogy a grafikonok hamisak, nincs semmilyen robot, a befektetett pénzekért meg lehet keresni a cégtulajt a világ másik felén.
    Mos komolyan, havi 4%? Pont annyira reális, mint egy 40bb/100-as pókerbot, meg az 1 hét nyelvtanulás után felsőfokú vizsgát hozó tanfolyam.

  7. #217
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aztán ha majd elég sok embert beszerveztek, akkor kiderül, hogy a grafikonok hamisak, nincs semmilyen robot, a befektetett pénzekért meg lehet keresni a cégtulajt a világ másik felén.
    Mos komolyan, havi 4%? Pont annyira reális, mint egy 40bb/100-as pókerbot, meg az 1 hét nyelvtanulás után felsőfokú vizsgát hozó tanfolyam.
    jaja, én sem nagyon hittem benne az elején, ezért nem is engedtem ismerősöknek hogy belépjenek.
    aztán feltettem az MT4et, ahol be tudsz jelentkezni a számládra, és látod élőben az összes kereskedést, illetve a robotot meló közben. A pénz pedig letéti számlán van, nem tud hozzányúlni senki, csak kereskedni azon, tehát ellopni nem tudják, csak "elbukni". Ez, meg az eltelt hónapok hozama engem meggyőzött...
    pókeres szemmel ez egy póker robot, csak itt teljesen legális a dolog...
    elvileg leszek a fórumtalin, ott megdumáljuk...

  8. #218
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    MT4-re egy csomó robotot írtak. Én is nézegettem párat, de nekem annyira nem jöttek be...
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  9. #219
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet GreEko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van ember akit ez ne érdekelne? engem is érdekel

    ebben én valahogy nem tudok hinni az évi 60% profit, ilyen nincs. Soros György, akit azért méltán tartanak az egyik legjobb befektetőnek (s ő is elsősorban devizapiacon bűvészkedett) évi 20% környékén hozott 30-40 év után, mindenki más (cöcö) ez alatt volt - jóval.

  10. #220
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Idézet nando42 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ebben én valahogy nem tudok hinni az évi 60% profit, ilyen nincs. Soros György, akit azért méltán tartanak az egyik legjobb befektetőnek (s ő is elsősorban devizapiacon bűvészkedett) évi 20% környékén hozott 30-40 év után, mindenki más (cöcö) ez alatt volt - jóval.
    Hát ezzel bőven tudok vitatkozni. Nemtom ki mennyire hallot már a WCC-ről (World Cup Championship) ami lényegében annyiról szól hogy a világ legjobb értékpapír, forex és határidős piaci traderek mérik össze tudásukat a hírnévért, díjakért stb. Namost ezeknek a tradereknek az éves hozama igen gyakran van 100% felett és nem ritka a 200-300% hozam is. Namost létezik egy olyan szolgáltatás hogy a te pénzeddel pontosan ugyanaz fog történni mint amit a traderek csinalnak a sajátjukkal (http://www.worldcupadvisor.com/), tény, hogy ezeknek a hozamoknak az ennek megfelelő kockázati szintje is fenn áll, de akinek van "felesleges" pénze annak jobb lehetőség ennél sztem nincs.

    Valamint tudok olyan magyar fejlesztésű forexes robotról ami 7 hónapja fut, és a 7 hónap alatt egyetlen nap sem zárt minuszban, átlagosan pedig havi 6-7% nál tart most. A lényeg, hogy igen is vannak éves szinten 10-20%nal jóval több hozamot kínáló lehetőségek csak épp ekkora kockázat tűrő képesség is kell hozzá.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •