Oldal: 3 / 15 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (146) összesen
  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Szarvas
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Ámen

  2. #22
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 01. 27.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet Bakfity eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki kétségbe vonja Isi tudását az egy fogalmatlan ember.Megfigyeltem,hogy amikor szopóágon van akkor tényleg az ág is húzza.Semmilyen húzólapok nem jönnek neki.A szettjeit meg a sorait lejavulják.Csinál hibákat azt nem mondom de hihetetlen mikkel bukott.De azért nem kell félteni.A személyes véleményem pedig az,hogy ujra erőltetnie kellene a NL hu-kat.Az omaha szemét egy játék.. :-)
    van nektek a leghalványabb fogalmatok az omaháról? setjeit meg sorait lejavulják? omahában? és? az ott semmi. a nutflusht is simán dobhatod, ha párosodott a board. tudomásul kéne venni, hogy túlértékeli a lapjait folyamatosan. omahában szerintem harmat gyenge. /mondjuk szerintem a hold'em is csak hot run, de ezzel nem szállok vitába/ szerintem az nem tudás, aki összeszed milliókat pár hónap alatt és azt többször nullára bukja órák alatt.

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Sok okos irkálhat itt össze-vissza hogy ilyen fish meg hotrun , nl hu-ba igen ott van a szeren , csak ugye omahába is lát fantáziát..NL HU-ba nem hiszem hogy bustora kerülne normál br managementel , ami az ő játékstílusához nagyon kéne..De nem állnak ki ellene , ezért marad az omaha..

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Király ez a gyerek! 2 hónap és viszanyeri az egészet.

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 13.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Nem gond, mert majd a Stars újra feltölti. Nekem lenne ilyen szponzorom. Felelőtlenül játszik, ne csodálkozzon, ha aztán sírás a vége.

  6. #26
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Szerintem azert az nem a teljes bankrollja volt!Nem hinnem hogy minden penze a starson lenne,foleg a fekete pentek utan,meg ezt ki mondja hogy az egesz bankrollja volt?A stars?vagy o maga?Mert e ketton kivul mas nem latja az accountjat!
    Mindenki lehet peches,Isildur nem a legjobb jatekos a vilagon PLO ban,NL HUban mar lehet!CSak mar nem tud abbol penzt kihozni,mert Higt stacksen mar senki nem HU-zik vele,ezert marad a plo,es mint tudjuk ott van varoancia rendesen,meg a legnagyobb profiknal is!
    En szeretem a sracot mert meg mindig egy bizonyos,misztifikacio lengi korul,es mert nem fel kockaztatni.
    O az igazi pokeres,nem fel elvesziteni a BR-jat,mert persze a penz szamit,de nala ez mar preztis kerdes.
    Szoval lehet utalni,meg szeretni,de azert o mar letett valamit az asztalra,lehet hogy elvesziti a penzet,de nem mi lakunk 1 millio fontos lakasba londonban!!!!!!!!!

  7. #27
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Isi egy őrült zseni.
    Ha lekapjuk az őrült vagdalkozó stílusát a játékáról, akkor nagyon kifinomult részeket is lehet találni.
    Viszont ehhez a stílushoz nagyon tight BRM kell, mert HU-ban (pláne omaha HU-ban), ilyen stílusnál szerintem simán elmegy napi 40-50bi is akár (lehet picivel több/kevesebb, csak tipp).

    Nem tudom mekkora a BR-ja, vagy a PS, ha busto mennyit hajlandó rááldozni, de én a helyében nem annyira akarnám tesztelgetni őket...mondjuk a site húzóneve, szóval szerintem lehet félretettek neki egy vaskosabb BR-t, ha esetleg megszorulna
    Szerintem NL HU-ban ott van a legjobb 5 között biztos. Omahában még nem, de abban is nagyon sokat fejlődött, szóval a legjobb 15 vagy 20-ban már tuti benne van. És hülyeség azt mondani, hogy hanyagolnia kellene az omahát...emberek! NLHE HU-ban már senki nem nagyon akar leülni mellé....valamit csak játszania kell

    És az, hogy Galfond elveri nem szégyen, he iz da beszt PepperoniF száját párszor már elkente, pedig ő is omaha spec...
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #28
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Biztos vagyok benne, hogy a PS jelenleg legnagyobb fennyel ovezett online pro-ja, akire minden fiatal skandinav felnez nem fog eltunni -700k utan...A terem erdeke.Szerintem is azert van neki felreteve a PS parnaja alatt par millio $$$Jah es igazi gambler, ilyen sracokat szeretem,akinek a csipojeben van a poker es nincs benne felelem...

  9. #29
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Ha a fórum összedob nekem mondjuk 100K dollárt én bármikor beülök mellé NL HUt játszani hogy megfialtassam egy kicsit a pénzt!
    Amúgy ezt honnan veszik hogy elbukta a teljes rollját? Leírta valahol vagy csak feltételezés? Ha meg tényleg így van és a stars sem ad neki többé az elég nagy gáz, mehet majd ő is havi 100K HUFért dolgozni a gyárba..

  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Szarvas
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Harmatgyenge omahában?Hmm.. Erről azért megoszlanak a vélemények Dr.
    Beszélhetünk itt bármilyen hotrunról meg ilyenekről de szerintem is csak az irígység beszél az emberekből.Mit nem adnék,hogy ujra lássam 500-1000en játszani a legnagyobakkal...Bankrollt meg felejtsük már el.Ugyanugy ujratöltenek mint egy microjátékos ha szükséges.Ziigyről is olvastam,hogy a sportfogadáson nyert millióiból rendszeresen ujratöltötte magát ha gatya volt a helyzet.De szerintem nem ő az egyetlen.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •