Oldal: 4 / 15 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (146) összesen
  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Hogy mennyire jó játékos, azt kb. Phil Galfond tudja, nem mi. De érzelmileg viszonyulhatunk, nekem pl. szimpi.

    Sunday Millionon indult múltkor, vicces volt látni, ahogy egyszercsak beleunt. 100k-n üldögélt, miközben az átlag olyan 10-20K között mozgott, még pénz előtt voltak, és akkor egyszercsak elkezdett mindenkinek megadogatni mindenféle érdekes lapokkal. Miközben már rég alkalmazkodtak hozzá, tudhatta, hogy amikor rátolják, az nem valami szutyok lesz. És kiesett pénz előtt. Nem mintha az a 300 dolcsi sok lenne, csak mégis, 100k zsetont elosztogatni bubble előtt 150-200 emberrel, az érdekes.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet MindenkiTancol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a fórum összedob nekem mondjuk 100K dollárt én bármikor beülök mellé NL HUt játszani hogy megfialtassam egy kicsit a pénzt!
    Amúgy ezt honnan veszik hogy elbukta a teljes rollját? Leírta valahol vagy csak feltételezés? Ha meg tényleg így van és a stars sem ad neki többé az elég nagy gáz, mehet majd ő is havi 100K HUFért dolgozni a gyárba..
    Kicsit hatásvadász lett a cím , amúgy ez a roll kérdés kétértelmü , mert lehet szó a ps rollról illetve all rollról is.Ha nem is volna pénze , bármikor talál magának befektetőt , szóval ez a srác soha életébe nem fog dolgozni 100k hufért sztem.
    Befektetőt NL HU-ba ellene tuti fogsz találni :d vagy az ő rolljára gondoltál megfialtatni?

  3. #33
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Idézet geryhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit hatásvadász lett a cím , amúgy ez a roll kérdés kétértelmü , mert lehet szó a ps rollról illetve all rollról is.Ha nem is volna pénze , bármikor talál magának befektetőt , szóval ez a srác soha életébe nem fog dolgozni 100k hufért sztem.
    Befektetőt NL HU-ba ellene tuti fogsz találni :d vagy az ő rolljára gondoltál megfialtatni?
    Természetesen az enyémre, miénkre. Az elején jól tiltre vágnám aztán meg levágnám mint a tyukot. Közel sem lehetetlen sőt!

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet geryhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit hatásvadász lett a cím , amúgy ez a roll kérdés kétértelmü , mert lehet szó a ps rollról illetve all rollról is.Ha nem is volna pénze , bármikor talál magának befektetőt , szóval ez a srác soha életébe nem fog dolgozni 100k hufért sztem.
    Befektetőt NL HU-ba ellene tuti fogsz találni :d vagy az ő rolljára gondoltál megfialtatni?
    Most komolyan, te (ti) adnál egy fontot is a kezébe ennek a gyereknek?

  5. #35
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Orult,de nem hulye!
    Biztos nem az All BR-at vesztette el,bar abban sem lennek biztos hogy ps BR bukta el,ki allitja hogy az osszeset elbukta?O maga valai forumba?vagy mi.
    Szerintem max 1-2 het es ujra latjuk jatszani!

  6. #36
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    NL HUban biztos,rabiznam mind a 2 dollaromat ami van:-)

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet nando42 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan, te (ti) adnál egy fontot is a kezébe ennek a gyereknek?
    ha van ilyen hülye én poénból 1 dolcsival hozzátudok járulni a dologhoz..

  8. #38
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Idézet nando42 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan, te (ti) adnál egy fontot is a kezébe ennek a gyereknek?
    Mármint nekem vagy Isildurnak?

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet MindenkiTancol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen az enyémre, miénkre. Az elején jól tiltre vágnám aztán meg levágnám mint a tyukot. Közel sem lehetetlen sőt!
    név , stat , limit , ego?
    Utoljára módosítva: geryhun által: 2011. 08. 22. 15:19

  10. #40
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet geryhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha van ilyen hülye én poénból 1 dolcsival hozzátudok járulni a dologhoz..
    Isaura kiszabaditasara osszegyult!Esmeralda szemmutetjere osszegyult,Isildur ujra kezdesere.......hhmmmm mar 3 dollar van:-)

Oldal: 4 / 15 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •