Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Isildurnak is volt egy hasonlóan spewy játéka (bár ott postflop pakolták be), rá érdekes mostanában már senki nem mondja szinte, hogy idióta...
    Hrek / Nemzetkzi pker hrek / Isildur1 becsdlt a PokerStarson | Online poker, Rakeback, Pker bnusz

    Én kérek elnézést.... :-)

  2. #12
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól mert gambler, és nem hallott még a BRM-ről, a konkrét játéka alapján nem mondja rá egy jó pókeres sem, hogy idióta (esetleg overaggro, spewy, ilyesmik, de tisztelik).

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @Holdenper én mégis azt mondanám, hogy idióta ,mert Deeb egy fishekkel teli mezőnyben, nagyon jó struktúrájú versenyen, ami ráadásul a ME, nagyon ritkán fog úgy 5betelni, hogy utána dob. Mert minek? Az a német srác már a berlini ept FT-jén is csinált olyat amitől kirázott a hideg, de mondjuk azt is behúzta.
    Ha valaki lightan fog ott 5betelni az pl Deeb, de én sem mondtam, hogy teljes mértékben egyetértek a játékával (szerintem is ultraspewy, és felesleges move). De Deeb interjújából azért kiderül, hogy ment a leveling rendesen közöttük. A Rofls-imitátor spewy megoldást választott, és túlgondolta a helyzetet...de emiatt nem biztos, hogy idióta. Ha jól emlékszem a kommentátorok azt mondták, hogy 1M-et már összegrindolt neten...

    Tavaly Cheongot is mindenki osztotta, hogy mekkora fishy move volt az 3handed (ha jól emlékszem...valami A7 körüli lappal tette be 4/5bet AI QQ ellen). Érdekes...tavaly is odaért, neten is elég jól megy neki, és idén is ott volt a harmadik napon az átlag 2-3szorosa zsetonnal. De ettől még lehet ő is idióta ofc
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tavaly Cheongot is mindenki osztotta, hogy mekkora fishy move volt az 3handed (ha jól emlékszem...valami A7 körüli lappal tette be 4/5bet AI QQ ellen). Érdekes...tavaly is odaért, neten is elég jól megy neki, és idén is ott volt a harmadik napon az átlag 2-3szorosa zsetonnal. De ettől még lehet ő is idióta ofc
    Cheong egészen más tészta. Ott a 5bet egy - ahogy te is mondtad - 3handed asztalnál volt, ami szerintem sem volt rossz játék. Na de az a fogalmatlan, egy 5bet után mondot all in-t egy TELE asztalnál. És nem SS poziból, nem a tour utolsó napján, nem az FT előtti asztalon, stb, stb. Egészen más a leányzó fekvése, ha jobban belegondolsz.

    BTW: Cheong véleményem szerint az egyik legjobb és legszimpatikusabb játékos a mai mezőnyben. Galfond, Durrr és Ő akiktől sokat tanulhatnék, és akik számomra A póker játékost megtesítik.

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cheong egészen más tészta. Ott a 5bet egy - ahogy te is mondtad - 3handed asztalnál volt, ami szerintem sem volt rossz játék. Na de az a fogalmatlan, egy 5bet után mondot all in-t egy TELE asztalnál. És nem SS poziból, nem a tour utolsó napján, nem az FT előtti asztalon, stb, stb. Egészen más a leányzó fekvése, ha jobban belegondolsz.

    BTW: Cheong véleményem szerint az egyik legjobb és legszimpatikusabb játékos a mai mezőnyben. Galfond, Durrr és Ő akiktől sokat tanulhatnék, és akik számomra A póker játékost megtesítik.
    Melyik videóban melyik percnél van ez a hand? Ha már annyit beszéltek róla. Nagyon szívesen kivesézném én is. Köszönöm.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet MindenkiTancol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik videóban melyik percnél van ez a hand? Ha már annyit beszéltek róla. Nagyon szívesen kivesézném én is. Köszönöm.
    WSOP 2011 Ep 08 - Main Event Part 2 - Free Poker Videos - Watch Poker Videos for Free

    36:20-tól.

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Megnéztem, nagyon csúnya!

  7. #17
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cheong egészen más tészta. Ott a 5bet egy - ahogy te is mondtad - 3handed asztalnál volt, ami szerintem sem volt rossz játék. Na de az a fogalmatlan, egy 5bet után mondot all in-t egy TELE asztalnál. És nem SS poziból, nem a tour utolsó napján, nem az FT előtti asztalon, stb, stb. Egészen más a leányzó fekvése, ha jobban belegondolsz.

    BTW: Cheong véleményem szerint az egyik legjobb és legszimpatikusabb játékos a mai mezőnyben. Galfond, Durrr és Ő akiktől sokat tanulhatnék, és akik számomra A póker játékost megtesítik.
    Egyetértünk nagyjából. Csupán a szóhasználattal voltak gondjaim. Lehet, hogy missclickelt, fáradt volt, túllevelingelte, ésatöbbi.
    Én sem lépném meg ezt a move-ot, és nem gondolom, hogy +EV-s. De, ez a srác jóóóval többet nyert nálam (és szerintem a fórumozók többségénél is), ergo nem hiszem, hogy nálam nagyobb fish-kacsa-fogalmatlan-idiótább lenne
    Btw remélem lesz vele valami interjú a handről...kíváncsi lennék a gondolatmenetére, és arra, hogy utólag helyes lépésnek találja-e (valszeg nem).

    ui.: Szerintem is ők azok a játékosok, akik az elit elitjébe tartoznak, és szimpatikus (többnyire) a személyiségük is. Nekem Galfond a top playerem, de Durrrr, subiime, és néhány DC-s és Bluefire-s oktatót is nagyon bírok (személyiség+tudás miatt)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #18
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Már hogy ne lenne idióta a gyerek? A 4-bet nem rossz, de 5-betre nem kérdés, hogy dobnia kell. Deeb sztem addigra pontosan felmérte milyen agro a srác, ergo sosem fog 5-bet-foldolni. Nagyon gyenge játék, remélem nem jut sokáig.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    még Deeb is mondta, hogy van csomó history közöttük és nyilván ment a leveling is. azonban ott abban a helyzetben a srác ezt érezte a legjobban +EV-nek, és egyetlen move alapján idiótának titulálni egy srácot, aki többet ért már el most mint a fórumozók nagy része, az azért kicsit nonszensz.

  10. #20
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és egyetlen move alapján idiótának titulálni egy srácot, aki többet ért már el most mint a fórumozók nagy része, az azért kicsit nonszensz.
    +11111111

    Idézet Mil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már hogy ne lenne idióta a gyerek? A 4-bet nem rossz, de 5-betre nem kérdés, hogy dobnia kell. Deeb sztem addigra pontosan felmérte milyen agro a srác, ergo sosem fog 5-bet-foldolni.
    És? Ez csak azt bizonyítja, hogy Deeb jobb játékos a srácnál...ezzel az idiótával te pedig azt állítod, hogy jobb pókeres vagy ennél a német fazonnál, ami azért elég erős túlzás (bár lehet, hogy te vagy Deeb, vagy durrrr...akkor sorry)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •