Oldal: 103 / 185 ElsőElső ... 35393101102103104105113153 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.021 - 1.030 (1848) összesen
Like Tree395Likes

Téma: Fejlesztési ötletek

  1. #1021
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    sziasztok!

    szeritem az egyes híreknél található "Hozzászólok" link nem feltétlenül praktikus dolog, sokkal jobb lenne helyette, vagy akár mellette, egy olyan link, ami rögtön az adott hírhez tartozó fórumtopikra mutat, így mielőtt hozzászólnék végigolvashatnám a többiek véleményét is, és akár reagálhatnák rögtön azokra.

    bandus

  2. #1022
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az oktatok aloldalon kernem, hogy a legujabb komment legyen legfelul illetve legyenek datumozva a hozzaszolasok, mert nem teljesen mindegy hogy mikoriak, ugye...

    thx
    Felvettem a javítandó dolgok listájára.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  3. #1023
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felvettem a javítandó dolgok listájára.
    A képemet nem tudnátok megbarkácsolni, hogy jó legyen? Jó régóta ilyen már

  4. #1024
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!

    szeritem az egyes híreknél található "Hozzászólok" link nem feltétlenül praktikus dolog, sokkal jobb lenne helyette, vagy akár mellette, egy olyan link, ami rögtön az adott hírhez tartozó fórumtopikra mutat, így mielőtt hozzászólnék végigolvashatnám a többiek véleményét is, és akár reagálhatnák rögtön azokra.

    bandus
    Gyakorlatilag az utolsó 10 hozzászólást most is elolvashatod mielőtt írsz, hiszen ha lejjebb görgetsz azok is megjelennek.

    Ha pedig épp valakit idézni szeretnél, mindössze annyi, hogy fent a fórum fejlécében az adott fórumtopicra kattintasz és már ott is vagy.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  5. #1025
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A képemet nem tudnátok megbarkácsolni, hogy jó legyen? Jó régóta ilyen már
    A Tech admin szerint eléggé összetett dologról van szó, egy olyan hiba aminek javítása sok időt vesz igénybe, mert több érzékeny dologhoz is hozzá kell nyúlni. Sajnos most elég sok egyéb fontos dolog van, ami nagyobb prioritást élvez, de természetesen ez is rajta van a listán, és reméljük minél hamarább oda érünk, hogy ezt is megoldhassuk.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  6. #1026
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Az új háttér nagyon jó, amikor rákkatintok a főoldalra mindig elkezd csurogni a nyálam a finom rotyogó gulyás láttán. WP!

  7. #1027
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    A fórum szerkezetét nem szándékoztok valamikor a jövőben megváltoztatni?
    Szerintem valamilyen többlépcsős módszer jobban átláthatóbbá tenné, és úgy egyszerűbb lenne benne böngészni az egy kategóriába tartozó topicokat.
    (Pl. Cash game kategória, ebből nyílna NLHE, FLHE, PLO, Egyéb (ez csak egy ötlet, nem tudom mennyien játszanak például omaha8-et, ha sokan annak is mehetne külön alrész, ha flhe-t pedig kevesen játszanak, akkor az nem kéne természetesen), mondjuk rákattintok az NLHE-re, akkor ott lehetne választani SH, FR, HU között, katt mondjuk SH-ra, ott pedig micro, low, mid, high stakes között). Így töményebben kapnám az engem érdeklő topicokat, mivel erősebb "filter" lenne a fórumnál.

    Illetve én a cg kategóriába inkább csak hand elemzéseket, és elméleti kérdéseket (az adott pókerfajtával kapcsolatosakat) tennék, a felhasználói "naplókat" valamelyik másik helyre pakolnám.

    Lehet ez csak számomra tűnik jobban kezelhetőnek, vagy gyakorlatban nem válna be...de az is lehet, hogy felpörgetné a hand elemzős, stratégiai és egyéb hasonló topicokat, tehát szerintem érdemes megfontolni
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #1028
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    +1, NLHE-nek van sznitenként 3, plusz egy stratégiás aloldala, Omaha, draw játékok, Stud/Razz pedig egyben, nem túl átlátható és nincsenek is annyira külön handes topikok, inkább csak egy játékosnak egy ahová ömleszti a saját handjeit, de az kevésbé átláthatóbb, mintha külön külön threadban lennének.
    “I'd rather be lucky than good.”

  9. #1029
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan ez a szándékunk vele.
    Nem kötözködésből kérdem, de: arra vonatkozólag van tervetek, hogy a szakmai részt hogyan élénkítsétek fel? Arra gondolok, hogy mid. sakesre pl 8 db hand érkezett június óta. Lowra 18 ebben a hónapban, vagyis < napi 1. Nyilván azért nem postolnak az emberek handeket, mert nincsenek megelégedve azzal, amit kapnak (többségében olyan emberektől jön komment, akiknek a szakmaisága erősen megkérdőjelezhető, hogy finoman fogalmazzak {pár kivétel persze akad}).

    Ebben a tekintetben azon vagytok, hogy OK nyert a másik 2-3 (többé-kevésbé publikus) fórum + facebookos, skype-os csoportosulások, vagy lesznek lépések az ügyben, hogy a régebbi minőségi emberekből párat valahogy visszacsábítsatok?

    Amúgy pedig megeszem a sapkám (nyilvánosan a fórumtalin), ha az a jó pár idióta, aki teleszemeteli azt a kis szeletet, is amire még mondhatjuk, hogy van közelebbi köze is a pókerhez, majd ennek hatására nem fogja tenni.
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  10. #1030
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kötözködésből kérdem, de: arra vonatkozólag van tervetek, hogy a szakmai részt hogyan élénkítsétek fel? Arra gondolok, hogy mid. sakesre pl 8 db hand érkezett június óta. Lowra 18 ebben a hónapban, vagyis < napi 1. Nyilván azért nem postolnak az emberek handeket, mert nincsenek megelégedve azzal, amit kapnak (többségében olyan emberektől jön komment, akiknek a szakmaisága erősen megkérdőjelezhető, hogy finoman fogalmazzak {pár kivétel persze akad}).

    ....
    ez egy igazán jó meglátás.
    még május végén javasoltuk páran, hogy egy-egy pro team tag naponta egyszer megnézhetné azt az egy-két új handet ami felkerül, reakció sem volt rá
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •