Oldal: 303 / 709 ElsőElső ... 203253293301302303304305313353403 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.021 - 3.030 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #3021
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    értem, köszi srácok.
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  2. #3022
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Én arra lennék kiváncsi, hogy mikor számolják fel az 1,99%-os átváltási költséget? Ha bankkártyáról vettem ki ATM-ből akkor csak a 2,56$-os fee-t vonták le.

  3. #3023
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Egy hete kértem ki visára de még mindig semmi,ahogy visszaolvastam most akkor a régi 2-3 munkanap helyett számolhatok 9-10-el?

  4. #3024
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy hete kértem ki visára de még mindig semmi,ahogy visszaolvastam most akkor a régi 2-3 munkanap helyett számolhatok 9-10-el?
    Én múlt hét kedden kértem ki és tegnap kaptam meg.

  5. #3025
    Lelkes újonc aceman08 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    ózd
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Létszives segítsetek. Nyitottam egy számlát a Moneybookersen, de amikor a visa kártyát hozzá akartam adni, nem vonta le az összeget a számlámról.
    A kérdésem az lenne, hogy kell-e előtte a folyószámláról egy befizetést csinálni a Money. felé vagy sem?

  6. #3026
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Szeretném törölni a HUF alapú számlámat és $ alapút nyitni, és szeretném megtartani az előző bankszámlaszámomat, már fel is vettem a kapcsolatot a supporttal, kaptam email-t amiben valamin felakadtam:

    Therefore, if after considering all the provided information you would like to close your current Moneybookers account and register a new one, please send us a confirmation through: 'My Account' > 'Email Support' > 'Account/Security' > 'You have requested information and/or documents from me'. Please make sure that you enter your correct Ticket Number in the cell provided and include also as information your new Customer ID.

    Itt, ha jól értem azt írja, hogy adjak meg egy ticket number-t, ami meg is van az email tárgyában és egy new customer ID-t. Szóval akkor először töröljem a mostani accountot és regisztráljak egy újat és annál adjam meg ezeket az adatokat (mivel elvileg new customer ID akkor lesz)?
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  7. #3027
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Valaki próbálta a netelleres dombornyomottról a befizetést Moneybookersre? Csak azért kérdezem, mert még anno "poénból" megpróbáltam vele egy limitemelést csinálni, és akkor azt írták az MB-től, hogy használhatom az adott számú kártyámat depositra (nem tudom látták-e, hogy netelleres), csak a limit emeléséhez nem fogadják el, mivel nem magyar bankhoz kötődik.

    Kénytelen leszek Netellerre kiszedni pénzt (ritkán használom), viszont Moneybookersen kellene felhasználnom a nagyját, ezért nyilván a legegyszerűbb út a deposit lenne a netelleres Mastercardról az átmozgatáshoz. Csak nem szeretném, ha mégis csesztetnének miatta, esetleg zárolnának valamilyen ürüggyel ideiglenesen.

    Ha valakinek van ilyen jellegű tapasztalata, és esetleg megosztja velem itt, azt nagyon megköszönöm előre is!

  8. #3028
    Lelkes újonc SziZo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Regisztráltam MB-re, minden jól ment a kártya hitelesítéséig. Hétfőn zároltak 399 Ft-ot, de nekem ezt dollárban kellene megadnom. Először csak megpróbáltam itthon kiszámolni, az nem volt jó, majd ma bementem egy fiókba, ahol a kishölgy nem tudta megmondani, mert még csak zárolva van és Ő addig nem látja dollárban. Utána felhívott valakit, aki megmondta, hogy 2 dollár. Kérdeztem, hogy biztosan annyi, kereken? (De már előtte is mondtam, hogy centre pontosan kell.) Igen, annyi. Most írtam be, hogy 2 dollár, persze nem volt jó? Elképzelhető, hogy az otp-ben akit, felhívott a hölgy, hogy csak kerekített... mindegy, visszamegyek. De ha nem kerekítettek és a 2 dollár nem jó, akkor hogyan tovább? Volt már vkinek hasonló problémája?
    "Akinek nincsenek irreális céljai, az a reálisakat sem fogja elérni soha."

  9. #3029
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet SziZo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Regisztráltam MB-re, minden jól ment a kártya hitelesítéséig. Hétfőn zároltak 399 Ft-ot, de nekem ezt dollárban kellene megadnom. Először csak megpróbáltam itthon kiszámolni, az nem volt jó, majd ma bementem egy fiókba, ahol a kishölgy nem tudta megmondani, mert még csak zárolva van és Ő addig nem látja dollárban. Utána felhívott valakit, aki megmondta, hogy 2 dollár. Kérdeztem, hogy biztosan annyi, kereken? (De már előtte is mondtam, hogy centre pontosan kell.) Igen, annyi. Most írtam be, hogy 2 dollár, persze nem volt jó? Elképzelhető, hogy az otp-ben akit, felhívott a hölgy, hogy csak kerekített... mindegy, visszamegyek. De ha nem kerekítettek és a 2 dollár nem jó, akkor hogyan tovább? Volt már vkinek hasonló problémája?
    Valszeg kerekített, mert nem értenek hozzá. Amennyiben van online felületed, megnézheted rajta, vagy becsörögsz az ÜF szolgálatra. Ott megmondják.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  10. #3030
    Lelkes újonc SziZo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Oké, köszi. Nincs internetbankom és gondoltam, hogy élőben hatásosabb lesz, mint telefonon. Tévedtem De most várnom kell 24 órát...
    "Akinek nincsenek irreális céljai, az a reálisakat sem fogja elérni soha."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •