Oldal: 3 / 14 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (136) összesen
  1. #21
    Tag Hammmbekaplak avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 28.
    Hozzászólások
    164

    Alapbeállítás -

    Bocs de ez a poén kihagyhatatlan...
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #22
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FYP

    Amúgy hatalmas infóáradat van erről a versenyről...
    Konkrétan 17 fős lesz? Akkor 850K prizepool? Deep struktúra? FR?
    Nem szivárogtattak ki túl sok infót:-/
    Én azért ma megyek a satira 17:30-tól lehet regelni! (Azért érdekes, mert 53 fő CAP-es a verseny)
    53 fős verseny azért van mert minden nap csak egy belépőt akarnak kiosztani, és Magyarországon nem lehet 50.000 forintos versenynél nagyobbat rendezni póker klubban. 53x5$ = 265$ = 50.000 HUF

    Egy pókerklub külön termében lesz, hogy melyikben azt egyelőre nem szeretnék nyilvánosságra hozni.

    Résztvevők: 15 online bejutó, Tóth Richárd, Daniel Negreanu, és még 3 személy akinek kilétét még nem tudjuk. Azaz egy 2 asztalos sit and go verseny :-) A prizepool értelemszerűen 1.000.000 HUF. Szvsz 500k, 300k, 200k felosztásban. Bár lehet hogy a 4. vagy 5. helyet is díjazzák.

    Polgár Krisztina tudomásunk szerint nem fog játszani, hogy az eseményen részt vesz-e, azt nem tudjuk.

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 11. 08.
    Hely
    Nyergesujfalu
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Vajom mi/ki a közös ebben a két srácban??

  4. #24
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Nem tudom miért nem lehet örülni ennek, személy szerint nem sok ennél jobb hírt olvastam mostanában az akadémián. Ha megkapja a kellő és helyes hangvételű sajtóvisszhangot az esemény óriásit lendíthetne a póker hazai megítélésén, ami hosszú távon minden itt fröcsögő érdeke. Nem azzal kellene foglalkozni, hogy miért jön, inkább örülni kellene, hogy itt lesz.
    “I'd rather be lucky than good.”

  5. #25
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Hehe, pont most nézem a Jó, a Rossz és a Csúf-ot, hárman el is játszhatnák, Negro lehetne a Csúf, a miskolci különítmény meg majd elosztja a maradék 2 szerepet egymást közt

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom miért nem lehet örülni ennek, személy szerint nem sok ennél jobb hírt olvastam mostanában az akadémián. Ha megkapja a kellő és helyes hangvételű sajtóvisszhangot az esemény óriásit lendíthetne a póker hazai megítélésén, ami hosszú távon minden itt fröcsögő érdeke. Nem azzal kellene foglalkozni, hogy miért jön, inkább örülni kellene, hogy itt lesz.
    Nem lesz szerintem olyan nagy hírverés, hacsak le nem csap rá az RTL, vagy TV2, nem tudom melyik. Amúgy meg nyilván örülünk mi is, csak lubickolunk kicsit a témában.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Hammmbekaplak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs de ez a poén kihagyhatatlan...
    Hahaha, óriási !!

  8. #28
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Hammmbekaplak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs de ez a poén kihagyhatatlan...
    loool, nice job Kriszta feje meg a buborék epic

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    53 fős verseny azért van mert minden nap csak egy belépőt akarnak kiosztani, és Magyarországon nem lehet 50.000 forintos versenynél nagyobbat rendezni póker klubban. 53x5$ = 265$ = 50.000 HUF

    Egy pókerklub külön termében lesz, hogy melyikben azt egyelőre nem szeretnék nyilvánosságra hozni.

    Résztvevők: 15 online bejutó, Tóth Richárd, Daniel Negreanu, és még 3 személy akinek kilétét még nem tudjuk. Azaz egy 2 asztalos sit and go verseny :-) A prizepool értelemszerűen 1.000.000 HUF. Szvsz 500k, 300k, 200k felosztásban. Bár lehet hogy a 4. vagy 5. helyet is díjazzák.

    Polgár Krisztina tudomásunk szerint nem fog játszani, hogy az eseményen részt vesz-e, azt nem tudjuk.
    Kösziköszi! Mondjuk ezt a PS oldalán nem tudom miért nem tudták feltüntetni:-/
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #29
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    ez komolyan jó, de az hogy ezt goldstar vip szinthez kötik...hát...nem mondok semmit.

  10. #30
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez komolyan jó, de az hogy ezt goldstar vip szinthez kötik...hát...nem mondok semmit.
    300VPP-t azért nem olyan nehéz összeszedni
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •