Oldal: 574 / 1746 ElsőElső ... 7447452456457257357457557658462467410741574 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.731 - 5.740 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #5731
    Tag zsugabubus23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    A GoldStar szint elérésekor elvileg egy 106$-os kézpénzes jutalmat lehet szerezni. Erről tud valaki, hogy hogy lehet megszerezni, esetleg meg kell venni a Vip áruházban?

  2. #5732
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet prims eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    cool story brah
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #5733
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    lol pic. még anno de szerettem super mariozni a super nintendómmal.

  4. #5734
    Tag SipKa avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet zsugabubus23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A GoldStar szint elérésekor elvileg egy 106$-os kézpénzes jutalmat lehet szerezni. Erről tud valaki, hogy hogy lehet megszerezni, esetleg meg kell venni a Vip áruházban?
    Gondolom ezen az oldalon:
    Poker Stars VIP Klub - Gold bónuszok és promóciók
    való $106+ os Készpénzes és verseny jutalmak-ra gondolsz GoldStar szint elérésekor.(abban a táblázatban).
    Ott van az alatta lévő táblázatban, és alatta apró betűkkel elmagyarázva.

  5. #5735
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet drpharm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy tudok dollár alapon utalni a terembe? Dollárszámlám van és nem szeretném ha a bank euró-dollár konverziós díjat számolna föl. Automatikusan euró alapon lehet utalni, amit kiír, hogy dollárban mennyi.
    moneybookersről meg netellerről tudsz pl
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #5736
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Baraka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ugy nez ki hogy amit pokoljaro belinkelt az mind igaz mert ezzel a bannolassal csak annyit ertek el hogy ez a honlap csak a pokertermek erdekeit vedi es az erem masik oldalat be sem mutatja csak es kizarolag a jo oldalat. Nagyot csalodtam ebben a honlapban mindig rendszeresen jarok fel olvasgatni hireket es forumokat de ketszer is meggondolom hogy amiket irtnak igaz e vagy az egesz egy hazugsag

    Alaptalanok a vádait. Bármilyen csalás történt mi írtunk róla az Akadémián és nem egyszer fogalmaztunk meg negatív kritikákat termekkel kapcsolatban.

    Viszont minden alapot nélkülöző állításokat mindig is törölni fogunk. Nem csak a termek kapcsán teszünk így hanem más témák esetén is.

    Itt van például nemrég Tentaculata esete, aki a Betssont vádolta meg azzal, hogy nem került egy buyin a számlájára. Töröltük? Nem, mivel egy nagyon régi elismert akadémiás tag, aki nem csak úgy kitalál valamit. Mi magunk egészen az Ongame hálózatig vittük az ügyet, hogy kiderítsük minden rendben volt-e vagy sem. De számtalan ilyet sorolhatnák az évek során.

    Ha egy játékos regisztrál és az első hozzászólásában különböző csalási lehetőségeket bemutató linket posztol, annak nem kell meglepődnie ha törlésre kerül és magát a felhasználót is töröljük.

    Szó sincs arról, hogy minden negatív dolgot törlünk. Ha például leírod hogy a teremnek a supportja milyen lassú, vagy épp nem utalnak időben, vagy egyéb negatív dolgokat mi csak örülünk, sőt a termek is örülnek hisz tudják hol van még mit fejlődni. Ugyanez vonatkozik az Akadémiára is. Olvasd el a fejlesztési ötletek topicot, konkrétan várjuk, hogy a negatív dolgokat jelezzétek.

    Csupán akkor kerül törlésre, ha nagyon alpári stílusban írodik a kritika, vagy 100%-ban alaptalan, csupán valaki agyszüleménye, mert épp tiltel, vagy mert épp veszített, vagy mert non stop veszít, vagy mert épp rossz napja van és hát azt a legjobb anonym egy nicknév mögött levezetni...

    Akinek nem ingje ne vegye magára.

    Amúgy itt a fórumtalálkozó, el lehet jönni és meg lehet velünk beszélni mindent, ahogy eddig is mindig lehetett.

    Ha elnézel vendégem vagy egy sörre vagy kettőre vagy háromra ...
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  7. #5737
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet tmate90 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Tudom, hogy mindenki torkig van már a "PokerStarson csalnak a termek" témával, de ezt muszáj leírnom, mert ami az elmúlt két napban történt, arra akkor is azt mondom, hogy élőben majdnem lehetetlen.

    Short stack vagyok az asztalnál (a stackem több mint 60%át vesztettem egy partiban, amikor riverig nálam volt a best hand, de tudtam, hogy riveren kiegészült a lyuksora(!) az ellenfélnek, hívott, egyértelmű fold. Jelzésértékű, hogy hányan vannak akik lyuksorhúzóval gyalogolnak a riverig, tartanak mindent, "hátha leesik"...) handet kapok:

    Ez egy tournament volt, buborék közelében voltunk, mindenki lassított a tempón, szóval ha UTG allin megyek tuti mindenki dob, én meg bezsebelhetem a vakokat. jobb ötletnek tűnt limpelni és remélni, hogy valaki behív, mire én visszaemelek allinig. Így is lett: kisvakig mindenki dob, ő a chipleader, persze, hogy behív. (BB dob) én raise allin. SB call.
    Showdown: én:
    SB:
    Flop:

    Turn:

    River:


    Búcsúztam.

    Ma délelőtt:

    Short stackként UTG allin megyek -val, chipleader megad: (dáma magas!!!)

    Flop:

    Turn:

    River:


    Ilyen nincs! Mind a két esetben úgy éreztem, mintha a terem el akarna pusztítani. Nem kell ide a short stack. Tök mindegy mivel megyek allin, Pokerstarson lemákolnak, ha nekem kevés a pénzem...
    Igen, ez élőben egészen biztos, hogy teljesen lehetetlen. Ott sosem húzzák túl a tuti lapodat riverre, élőben nem lehet 70 - 30at, de még talán 60 - 40et sem bukni. Élőben még talán a pakli sem olyan, mint a netes, meg egyáltalán, élőben senki nem tolja rád AT -vel, Q9 -el meg pláne nem. LOL

    Néznél velem végig egy 30 versenyes sessiont, hány ennél sokkal komolyabb coolert kapok, ez tök standard, bárhol, bármikor előfordulhat, ha pokerezel. Van, amikor az egyetlen tökéletes lap jön le riverre, amivel az enemy nyerhet. Akkor mi van? Csalás az is, nem? Teljesen világos, hogy a Te $3 BI -edre utazik a PS
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 08. 24. 19:45
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #5738
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    ok rendben szivesen mennek en csak 1 a gond hogy pest messze van kb 210km most per pillanat se penzem se idom nincs arra hogy elmenjek talalkozokra de kossz a meghivast zoltan ur

  9. #5739
    Tag SipKa avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    A steps ticketeket ki lehet váltani T$-ra?

  10. #5740
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet SipKa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A steps ticketeket ki lehet váltani T$-ra?
    Sajnos nem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •