Oldal: 11 / 14 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (136) összesen
  1. #101
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet spiderbond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs semmi added vagy garantált +nyeremény? Akkor nem értem miért lenne ilyen arcok ellen nagy +EV ez e verseny?
    Ráadásul a selejtezők is szinthez vannak köve hogy az alkalmi recreational gambler-eket jól kizárják.

    btw: Nézőként be lehet menni a versenyre?
    nyílván nem +EV egy ilyen verseny, de mikor játszhatsz máskor 5$-ból Negreanu ellen itthon?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #102
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Idézet zsugabubus23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy más módon be lehet jutni a versenyre.
    Közben olvastam hogy ez nem valami überbrutál szint, már rakom is be a zsetont a Starsra . A Gold miatt azt hittem valami magas szint, ami nehezen elérhető.

  3. #103
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet biztoslehetszbenne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neked mániád ez a trollozás? A mai napig nem értem egyetlen egy felhasználótól sem ezt a "trollozást" vagy mit. Vagy akinek a standard hozzászólásoktól eltérő stílusa vagy véleménye van, az már troll vagy mi a tök? Elég sokakat idegesítesz itt, nem lesz ennek jó vége fiam. Biztos lehetsz benne.
    nem akarok senki partjara sem allni, de hetek ota folyamatosan abba botlok bele itt az akademian, h Holdenper vkivel epp 'szocsatazik'

    kedves Holdenper! mi lenne ha eszrevenned, h ezekre nem kellene reagalnod, mert ezzel generalod a tovabbi hozzaszolasokat azoktol akik teged nem kedvelnek! Legyszives ha legkozelebb ilyet latsz, hideolt az illetot, szusszanj egyet es lepj tovabb mert kezd tenyleg nagyon uncsi lenni. : \

  4. #104
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet JustHoldPlz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem akarok senki partjara sem allni, de hetek ota folyamatosan abba botlok bele itt az akademian, h Holdenper vkivel epp 'szocsatazik'

    kedves Holdenper! mi lenne ha eszrevenned, h ezekre nem kellene reagalnod, mert ezzel generalod a tovabbi hozzaszolasokat azoktol akik teged nem kedvelnek! Legyszives ha legkozelebb ilyet latsz, hideolt az illetot, szusszanj egyet es lepj tovabb mert kezd tenyleg nagyon uncsi lenni. : \
    Ezzel egyetértek. Nem kell etetni a semmit mondókat.

    Szvsz nagyjából max 5-10 emberről lehet szó, akik rendszeresen újra regisztrálnak. Azt kell látni, hogy az Akadémián van majdnem 25.000 regisztrált felhasználó. Abból mondjuk 1000 aktív és 300 kiemelten aktív. Ebből az 5-10 fő nem sok, de sajnos elég sok kárt okozhatnak a közösség hangnemének alakulásában. Én személy szerint nem fogom tűrni, hogy ezek az emberek tönkre tegyék ezt a remek közösséget.

    A legnagyobb körültekintéssel kezeljük a moderálásokat és a bannolásokat. Igaz utóbbi időben keményebbek voltunk, és az is elképzelhető, hogy olyan valaki került bannolásra aki talán érdemelt volna még egy esélyt. Bár itt nagyon minimális számú felhasználóról beszélünk.

    Legkésőbb jövő héten kikerül az új részletes fórumirányelv, amihez mindenki tarthatja majd magát.

    Amíg ezen dolgozunk, megkérünk mindenkit, hogy gondolja át, hogy beszélne-e, ebben a megengedhetetlen hangnemben személyesen egy számára ismeretlen személlyel. Szerintem ha az utcán vagy egy szórakozóhelyen szóba keveredsz valakivel azt sem küldöd el egyből melegebb éghajlatra, vagy kezded el fikázni... Nicknév mögött is úgy kéne viselkedni mint egy civilizált ember!

    Ivánó és biztoslehetszbenne privát üzenetben figyelmeztetésben részesültek. Itt a lehetőségük, hogy bizonyítsák tudnak máshogy is kommunikálni.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  5. #105
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet JustHoldPlz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem akarok senki partjara sem allni, de hetek ota folyamatosan abba botlok bele itt az akademian, h Holdenper vkivel epp 'szocsatazik'

    kedves Holdenper! mi lenne ha eszrevenned, h ezekre nem kellene reagalnod, mert ezzel generalod a tovabbi hozzaszolasokat azoktol akik teged nem kedvelnek! Legyszives ha legkozelebb ilyet latsz, hideolt az illetot, szusszanj egyet es lepj tovabb mert kezd tenyleg nagyon uncsi lenni. : \
    Teljesen igazad van...csak sajnos nehéz megállni, hogy a folyamatos beszólásokra ne reagáljak.
    Azt azért nem szeretném, hogy úgy jönne ki a dolog, hogy esetlegén kezdem ezeket a felesleges péniszméregetési versenyeket, meg arctalanul beszólogatásokat, mert egyszer sem így történt. Egy idő után reagáltam rájuk, mert már nem bírtam magam visszafogni.
    De igazad van...hülye aki hülyékkel vitatkozik Ígérem megpróbálok nem reagálni az elkövetkezendőkben, mert én sem szeretném, hogy erről szóljon bármelyik fórum, meg az akadémia úgy egészébe véve
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #106
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    most 7-ik hely.

    Sikerült autó allinből visszajönni 35 vs KK.

    Felálltunk kb 10 BB-re.

    De aztán jött a csalás: 99 vs AA.

    Nem baj, holnap én csalok.

    Köszönöm a szurkolást Dodgy és Akinho. Ha nyerek egyet véletlenül, akkor megy az autogramm Akinho-nak és Holdenpernek

  7. #107
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    "Az élőversenyeken majdnem 15 millió dollárt nyerő kanadai Daniel Negreanu szeptemberben Budapestre érkezik, hogy egy exkluzív versenyen vegyen részt a PokerStars magyar játékosai ellen."

    No, ez talán nem egészen így igaz. Itt lesz, és ha már így van, igent mondott a részvételre

    Csak pillanatok kérdése a GS státuszom, aztán talán én is próbát teszek egyszer. Akinek nem sikerült, az minden este próbálkozhat? (Kivéve persze a nyertest...)
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

  8. #108
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Dinicsek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek nem sikerült, az minden este próbálkozhat? (Kivéve persze a nyertest...)
    Igen. Én ma sajnos elfelejtettem regelni Ma mikorra telt be kb? Nagyon kell igyekezni?
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #109
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Az első 45 gyors volt. Kb 1 perc.

  10. #110
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Na, ma már csak 27-en ültünk vigyázzban a register gomb felett :P

    GL mindenkinek, főleg nekem, mert ma tolom először :P

Oldal: 11 / 14 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •