Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (50) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Milyen Tv-t vegyek?

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Nagytarcsa
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Van ennyi pénzért jó plazma, Panasonic P42CX3E.

    Továbbá sok hasznos infó itt: Plazma TV - hozzászólás elÅ‘tt olvasd el az #1. hozzászólást! - PROHARDVER! Hozzászólások

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Az tény, hogy parasztvakítás A LED-el kb annyit érsz el,h kevesebb lesz a fogyasztásod és jó vékony ezért falra szerelve jól is mutat a szobába.
    LEDes TV-t annyival többért nem éri meg venni mint amennyi. Ha valaki meg ennyire rá van kattanva a vékony TVk-re akkor várja meg amíg ker. forgalomba jön az OLED. Vagy nemtom itthon milyen nevet fognak neki adni. Csak az a baj,h abból még egy 15" is millánál kezdődik. Még.

    3D meg hatalmasat fog fejlődni még. Pont most megyek szept elején az IFA-ra kíváncsi leszek mikkel rukkoltak elő a "nagyok". Biztos nagyot fog ütni.

    Szal ha most tervezel TV-t és jó áron akkor LCD tökéletesen jó lesz. Vagy akár plazma de plazmám nem volt soha.
    Ami lényeg,h ha filmnézésre akarod használni BLU-ray-en DVDn vagy HDMI-n laptopról akkor jó a samsung is.
    Ha azonban sokat nézel otthon is tvt akkor érdemes olyan tvt nézni ahol nincs majdnem fényévnyi különbség aközött a képminőség között amit boltba látsz mert betesznek egy szép samsung demo filmet vagy amikor otthon nézed mondjuk a csupasz pisztoly 3-at a TV2n.

    Ha fontos,h a tv adások is nagyon szépek legyenek akkor SHARP vagy Philips. Mondjuk 130ért nem tudom érdemes-e venni. Nem tudom mennyiért van most Ambilight-os Philips. A 6os vagy 7es széria. A 6os olcsóbb mert régebbi de annak is nagyon szép képe van. Vagy a 7es ami újabb és drágább de annak is szép képe van. Ha drágább mint 130 akkor érdemes még gyűjtened mert semmivel nem leszel előrébb ha veszel egy alsó kategóriás 3éves tv-t 130ért aztán egy év múlva cserélhetnéd le mert nem tetszik.

    És ha már veszel tv-t akkor mindenképp nézd meg,h legyen rajta HDMI kimenet. Jó pár Panát láttam amin nem is volt. Ha mozizásra is használnád akkor fontos a jó képminőség. Az sem hátrány ha TV akár USB-n keresztül lejátszik MKV-t. (De ez is csak akkor szempont ha nagy filmezős vagy és szeretnél olyan szép filmet nézni mint amit a boltba láttál).

    Majd ird meg mit vettél, kíváncsi vagyok

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder psycho avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Mournhold, City of Light, City of Magic
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Ha monitort veszel (vagy projektort), amelyiken nincs HDMI (a HDMI-nél nem probléma), csak DVI, ott arra kell figyelni, hogy mindenképp támogassa a HDCP-t, mivel ez nélkül nem fog menni a PS3 (mint ahogy nekem se megy projektoron DVI-n).

    High-bandwidth Digital Content Protection - Wikipedia, the free encyclopedia

    Amúgy a projektort csak ajánlani tudom, ultra nagy fun 3 méteres képernyőn filmezni, PS3-mazni..
    Egyetlen hátránya, hogy kissé felfűti a szobát , de mennyezetre szerelve nem olyan vészes
    Utoljára módosítva: psycho által: 2011. 08. 26. 09:36

    "Csalni nem könnyű, de rendkívül gazdaságos." (ivan41)
    -- THE PASSION THAT UNITES US ALL!!--

  4. #14
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    huhh,köszi a sok infót, próbálom megemészteni
    A játék az nem játék...

  5. #15
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    samsungbol eddig 3 modellt probaltam ki es mindegyik teljes mertekben kielegitette az igenyeimet. bar nem nezek TV-t csak film nezesre hasznalom geprol elsosorban illetve mikor bulik voltak, akkor valami zenecsatornara nemitva radobtam.
    Samsungot cca 3/4 éve vettem egyet, fél év után kezdtek rajta cserélni ezt az, végül azt mondanám, hogy a mai napig szerintem csak a keretet, magát a képernyőt és a hangszórókat (amiket nem is használok) nem cserélték ki rajta

    Van egy nagy LG-m is, már vagy 3 éve kiválóan működik, így azt jobb szívvel ajánlom, de valahol talán szerencse kérdése az, hogy melyik hibásodik meg és melyik nem.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

  7. #17
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 25.
    Hely
    Szöged
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet Kia PRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez csodálatos

  8. #18
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet biztoslehetszbenne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez csodálatos
    biztoslehetszbenne

  9. #19
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Ha filmnézésre kell elsősorban, akkor plazma. A színek it a legszebek. Ez visznont csak 42" átmérő felett jöhet szóba. Plazbából csakis Panasonic, G sorozat ár-értékben nagyon jó. A plazma többet fogyaszt (nem annyival, mint amennyivel gondolják, de többet), de tükröződik, elsötétített szobában mutat a legjobban.

    Ha számítógépet is rá akarsz kötni, akkor LCD, 42" alatt csak ez van (kicsi plazmát nem éri meg gyártani). A LED-es LCD valóban szebb képet ad, és nem annyival drágább. A Frame-LED olcsóbb, keskenyebb, de kevésbé egyenletes a fénye. A Back-LED drágább, de egyenletesebb a fénye, a fekete árnyalata már megközelíti a plazmáét.

    LCD-ből Sharp vagy Samsung. A Sharp 4-színes megoldása (Quattron) kicsit marketingszagú varázslás, de tényleg szép a képe. A Sharp nagy pozitívuma, hogy röhejesen keveset fogyaszt. A Samsung minden hülye funkciót belenyom a tévéibe, ez nekem személy szerint nem kell. Sok modelljük van, biztos találsz benne megfelelőt. Az LG-val csak annyi a bajom, hogy nem jó helyen vannak a csatlakozói (falra szerelésnél lényeges), és üzetben a Samsung képe általában szebb (bár ez lehet az eladók sara, azt állítják be szépnek, amit aarnak...)

    Én most Sharpot vennék.
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  10. #20
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    A tévéadás képe attól függ hogy milyen jó az adott készülék képjavító algoritmusa, mert fel kell skáláznia a SD felbontású képet HD-re. Ha HD tévéadást nézel, ez nem lényeges, de a legtöbb adó még SD-ben megy. Itt tényleg csak az számít, amit a saját szemeddel megtapasztalsz. Itt viszont igaz az, hogy minél drágáb sorozat, annál jobb a képjavító algoritmus.

    Az USB-s filmlejátszás, na az valóban parasztvakítás. Ha jó minőségben akarsz filmet nézni, akkor ahhoz MKV formátumot ismernie kell a tévének, feliratfájlokat tudnia kell kezelni. Hiába írják oda, a gyakrolat néha mást mutat. Egy jó minőségű MKV fájl 10GB+, gratulálok annak, aki ezeket USB-stickről nézi... Aki meg 700MB-os AVI-kat néz HD tévén, az is megérdeli... Flmnézésre a legjobb, ha a számítógépedet kötöd rá a tévére, vagy veszel valami normális médialejátszót, 20-30e-ből megvan, itt a Popcorn Hour a standard.
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •