Oldal: 654 / 888 ElsőElső ... 154554604644652653654655656664704754 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.531 - 6.540 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #6531
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet zpeti77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Ha a Pokerstarson játszok SNG-t, vagy MTT-t az asztalon nem jelenik meg a HUD. Rá kell húznom azt a kis piros négyzetet és utána jó. Ha egy adott versenyen új asztalra kerülök nem lesz új Hud, hanem újra rá kell húzni a piros négyzetet. Sajnos több asztal mellett ez elég körülményes.
    A cash game esetében nincs problémám a HUD-al.
    Másnál is van ilyen?
    Mit kell tenni hogy automata legyen?
    Eredeti Holdem Managerem van, de nem professional verzió csak small stakes.

    Előre is köszi a segítséget.
    Peti
    A kliens legyen angol nyelvű.

  2. #6532
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 21.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    Kicsit konkretizálva a dolgot a PostgreSQL progival van gondom, ez már volt telepitve a gépemen de mielött inditanám a HM-et (amit most tettem fel) uninstalláltam és ujra fel akartam tenni. A service configurationnál nem fogadja el a postgres account nevet mert már létezik ezért átirtam postgres1-re és megadtam a jelszót, ezt elfogadta de az initialize database cluster menüpontnál elakadtam, ott nem enged tovább. Ha valaki tudna segiteni irjon pls privátot, vagy irjon ide a topicba, fontos lenne.

  3. #6533
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 21.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    Találtam egy telepitési utmutatot de annál a pontnál ahol vagyok a PostgreSQL telepitése során ilyen hibaüzenetre nem mond megoldást ezért a segitségeteket kérném.
    "The PostgresSQL data directory must be on an NTFS formatted volume

    If u wish to install the data directory on another type of particion u must initalize the databse cluster manually by running initdb.exe."

  4. #6534
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet Matador77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy telepitési utmutatot de annál a pontnál ahol vagyok a PostgreSQL telepitése során ilyen hibaüzenetre nem mond megoldást ezért a segitségeteket kérném.
    "The PostgresSQL data directory must be on an NTFS formatted volume

    If u wish to install the data directory on another type of particion u must initalize the databse cluster manually by running initdb.exe."
    Nincs rá lehetőséged, h ntfs-re telepítsd? Másik vinyó vagy másik partíció vagy valami? Ha mindenképp fat-ra telepítenéd, akkor ezzel az exe-vel kell próbálkozni, de közel sem biztos, h működni is fog.

  5. #6535
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Matador77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit konkretizálva a dolgot a PostgreSQL progival van gondom, ez már volt telepitve a gépemen de mielött inditanám a HM-et (amit most tettem fel) uninstalláltam és ujra fel akartam tenni. A service configurationnál nem fogadja el a postgres account nevet mert már létezik ezért átirtam postgres1-re és megadtam a jelszót, ezt elfogadta de az initialize database cluster menüpontnál elakadtam, ott nem enged tovább. Ha valaki tudna segiteni irjon pls privátot, vagy irjon ide a topicba, fontos lenne.
    hali Nekem ez oldotta meg a postgreSQL problémát:Holdem Manager

  6. #6536
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 05.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet Tieru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A probléma továbbra is fenn áll. :S Ezek közül mindegyik működik... Egyéb 5let?

    Update: Átnéztem még egyszer és ott kiemelte az angol szoftvert, töröltem a klienst, újra raktam angolul és működik ****án! Köszi!!!
    Utoljára módosítva: eL_Finito által: 2011. 08. 26. 11:31

  7. #6537
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 21.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    Olyan problémám lenne, hogy az asztalon bejön rendesen a HUD de van egy plusz kis HUD ablak is amiben mindig másik játékos neve van és értelmetlen szám mellette és nem tudom eltüntetni, tehát pl 6max asztalon 7 db HUD ablakom van, az egyik semmire sem való, mindig másik játékos neve van benne és ilyen számok pl h "720$/800$". Tour asztalrol van szó. Hogy tudom eltüntetni?

  8. #6538
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    Idézet Matador77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan problémám lenne, hogy az asztalon bejön rendesen a HUD de van egy plusz kis HUD ablak is amiben mindig másik játékos neve van és értelmetlen szám mellette és nem tudom eltüntetni, tehát pl 6max asztalon 7 db HUD ablakom van, az egyik semmire sem való, mindig másik játékos neve van benne és ilyen számok pl h "720$/800$". Tour asztalrol van szó. Hogy tudom eltüntetni?
    a hud beállításoknál az appearance fülnél vedd ki a number of potot, meg a show table avarage-t.

  9. #6539
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 11.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás Hyper-turbo sng EV

    Sziasztok!
    HM miért nem mutatja a hyper-turboknál az ev szerinti eredményt (Pokerstars a terem)?
    Pontosabban tök azonos a normál eredmény és az $EV adjusted eredmény.
    Ez valami beállítási probléma, vagy... ?
    köszi

  10. #6540
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 21.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    Miért van az , hogy a hand végén amikor mutatja, hogy kinél mi volt rossz emberek mellé rakja a lapokat? Hogy tudom beaállitani , hogy jo helyen mutassa öket?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •