Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (37) összesen
  1. #11
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Tetszik, hogy mindenki meg akarja magyarázni, hogy mi a helyes lépés a hs pro-k játékában, de még egyiküket sem láttam kiállni velük játszani.... főleg, hogy annyi omaha pro van az akadémián....
    A pénzt meg felesleges számolgatni. BB-ben kell nézni és kész. Az meg ugyanaz minden téten. Ha átszámolgatod, akkor már régen rossz, legalábbis szerintem.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  2. #12
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Danfiu: is, #6-ra is.
    Miert ne sickezhetnem le az o 5bet calljat?Nyilvan nem ismerem a pontos range-eiket, meg kb senki itt kozulunk, de attol meg lehet velemenyem...Mert nekem csak az tunt fel, hogy az o lapjai amivel callozta az 5betet elegge trash-sek es konnyen vannak dominalva tok mindegy h milyen szinten jatszol.

  3. #13
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Nem mondtam, hogy ne sickezhetnéd le, csak azt mondtam, hogy meredek. A második mondatoddal 100%-an egyetértek, az utolsóval egyáltalán nem.
    “I'd rather be lucky than good.”

  4. #14
    Tag szencsike avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 19.
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    még hogy becsődölt vicc amilyen hirek itt mennek

  5. #15
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tetszik, hogy mindenki meg akarja magyarázni, hogy mi a helyes lépés a hs pro-k játékában, de még egyiküket sem láttam kiállni velük játszani.... főleg, hogy annyi omaha pro van az akadémián....
    A pénzt meg felesleges számolgatni. BB-ben kell nézni és kész. Az meg ugyanaz minden téten. Ha átszámolgatod, akkor már régen rossz, legalábbis szerintem.
    Miért, Neked meglenne a rollod hozzá? Ha úgy érzed - márpedig ebből az jön le, hogy úgy érzed - megvan a tudásod, le mernél ülni Isi vagy Galfond esetleg Zigmund ellen játszani, ha valaki azt mondja, ha már ekkora szád, ad neked fél millát, hogy megpróbálj nyerni ellenük? Szerintem nem, vagy ha igen, hidd, el hogy ha nem nem vagy elég szerencsés szériában, pár óra alatt levennének. Én meg az ilyen pronak egyáltalán nem nevezhető fórumhuszárokat nem értem.. Miért nem Te vagy az akadémiás prok helyében, ha itt becsméreled őket? Meg úgy egyáltalán.. nevetséges. Kicsit más dimenzióban mozognak, jó lenne ha észrevennéd. Az akadémáis prok is, Isiék meg pláne. Bírom, mikor ilyen okoskodók próbálják megkrérdeőjelezni, hogy azok, akik letettek már valamit az asztalra, és ezt nagy nyilvánosság előtt is megmutatják, ugyan már hogy kommentelhetik egy HS pro leosztását akár szakmai, akár más szemszögből. A pénz pedig számolva jó, ez nagy igazság. BB -ben kifejezve is a pénz akkor is pénz.

    Egyébként meg világos, hogy nem csődölt be. Az előző cikk is így kezdődött: "Isildur1 a teljes Pokerstarsos rollját elvesztette". Ez nem jelenti azt, hogy nem csücsül a számláján akár 2 milla dollárban, hogy bármikor tudja folytatni. Továbbá szerződése van a PS -el, nyilván ha arról van szó, adnak neki pénzt játszani. Hatalmas reklám az oldalnak, szerintem amennyi szerencsehajhász bebukta Isi történetéből fakadóan a rollját Starson, ez nekik belefér.

    Jah nem, én egyáltalán nem érzem felkészültnek magamat ahhoz, hogy leüljek velük játszani, még akkor sem, ha lenne rollom hozzá. Öngyilkosság.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 08. 26. 15:13
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #16
    Lelkes újonc SziZo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy átváltottak 3x9x-re, mert az elején Ziigmund felvetette az ötletet, csak akkor még Isi nemet mondott...
    "Akinek nincsenek irreális céljai, az a reálisakat sem fogja elérni soha."

  7. #17
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tetszik, hogy mindenki meg akarja magyarázni, hogy mi a helyes lépés a hs pro-k játékában, de még egyiküket sem láttam kiállni velük játszani.... főleg, hogy annyi omaha pro van az akadémián....
    A pénzt meg felesleges számolgatni. BB-ben kell nézni és kész. Az meg ugyanaz minden téten. Ha átszámolgatod, akkor már régen rossz, legalábbis szerintem.
    En azt irtam, hogy nem ertem a HS PLO jatekot.
    tudom, hogy BB, de az azert tenyleg meredek, hogy egy haz ara a pot, es hogy egy evi magyar allomfizu a 5bet.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    őrült ez a ziigi. őrültek ezek mindketten.

  9. #19
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    őrült ez a ziigi. őrültek ezek mindketten.
    Az a durva, hogy még Zigmund a csendesebb őrült
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #20
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért, Neked meglenne a rollod hozzá? Ha úgy érzed - márpedig ebből az jön le, hogy úgy érzed - megvan a tudásod, le mernél ülni Isi vagy Galfond esetleg Zigmund ellen játszani, ha valaki azt mondja, ha már ekkora szád, ad neked fél millát, hogy megpróbálj nyerni ellenük? Szerintem nem, vagy ha igen, hidd, el hogy ha nem nem vagy elég szerencsés szériában, pár óra alatt levennének. Én meg az ilyen pronak egyáltalán nem nevezhető fórumhuszárokat nem értem.. Miért nem Te vagy az akadémiás prok helyében, ha itt becsméreled őket? Meg úgy egyáltalán.. nevetséges. Kicsit más dimenzióban mozognak, jó lenne ha észrevennéd. Az akadémáis prok is, Isiék meg pláne. Bírom, mikor ilyen okoskodók próbálják megkrérdeőjelezni, hogy azok, akik letettek már valamit az asztalra, és ezt nagy nyilvánosság előtt is megmutatják, ugyan már hogy kommentelhetik egy HS pro leosztását akár szakmai, akár más szemszögből. A pénz pedig számolva jó, ez nagy igazság. BB -ben kifejezve is a pénz akkor is pénz.

    Egyébként meg világos, hogy nem csődölt be. Az előző cikk is így kezdődött: "Isildur1 a teljes Pokerstarsos rollját elvesztette". Ez nem jelenti azt, hogy nem csücsül a számláján akár 2 milla dollárban, hogy bármikor tudja folytatni. Továbbá szerződése van a PS -el, nyilván ha arról van szó, adnak neki pénzt játszani. Hatalmas reklám az oldalnak, szerintem amennyi szerencsehajhász bebukta Isi történetéből fakadóan a rollját Starson, ez nekik belefér.

    Jah nem, én egyáltalán nem érzem felkészültnek magamat ahhoz, hogy leüljek velük játszani, még akkor sem, ha lenne rollom hozzá. Öngyilkosság.
    Szerintem félreértetted castort. Nem írt olyasmit, hogy nem tudnak játszani, hanem, hogy mi (kívülállók, mivel nem ismerjük annyira a játékukat, mint ők egymásét, illetve nem ezeken a téteken játszunk) úgysem tudjuk megfejteni mi járt a fejükben.

    A pénzes része a kommentjének szerintem arról szólt, hogy gyakorlatilag annyira sok bi-t nem bukott isildur, csak a dollárt nézve hatalmas az összeg.

    az omaha pros rész pedig nem az akadémiás próknak szólt szerintem, hanem hogy sokan olyanok is véleményezik (nevezzük akkor nevén a gyereket: becsmérlik) a játékukat, akik összesen maximum 5-10K omaha handet toltak le, vagy annyit sem.

    Persze nem látok bele castor fejébe, de nekem nem tűnik ok nélkül beszólogatós embernek, és nem szeretném, ha egy félreértés miatt egymás torkának ugranátok
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •