Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (50) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Milyen Tv-t vegyek?

  1. #31
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet Tori18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    már csak ezek vannak, kérdés,hogy mennyire ciki,hogy USBről nem tudnak MKV,divx,xvid formátumot lejátszani?
    Nem tudom miért erőlteted, hogy a tv tudja ezeket? Veszel 20-30K-ért médialejátszót és az neked meg fog kajálni mindent!

    kb. 1hónapja lehetett még kapni nagyon jó ár/érték aránnyal Himedia hd200b típusú lejátszót 9900Ft-ért. Igaz ezen nincs ethernet port, de ahogy látom az neked nem kell. Sajna kifogyott már belőle az üzlet és talán már ilyen nem is lesz.
    Árgép egy boltot dob ki rá, igaz ott 16K huf.

    Én közel 3év, LG 37colos készülék használat után akartam váltani plazma irányába (jah, semmi bajon nem volt az lg-el, 1pixel hibát láttam meg véletlenül fekete képnél 1 méter távolságból) a nagyobb képméter és színhűség miatt. Majdnem vettem egy 50 colos hd ready-t 160K-ért amikor felfigyeltem a projektoros fórumra és teljesen belebuzultam abba, hogy nekem az kell. Addig fajult a dolog, hogy tegnap átvettem a projektort.

  2. #32
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    projektorom már van
    A játék az nem játék...

  3. #33
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet Tori18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LCD TV, Plazma TV összehasonlítása paraméterek és árak szerint: Philips 42PFL4606H, Philips 37PFL5405H, Philips 37PFL4606H


    már csak ezek vannak, kérdés,hogy mennyire ciki,hogy USBről nem tudnak MKV,divx,xvid formátumot lejátszani?
    Én ezt konkrétan leszarnám...

    Ha van egy normális HD tévéd, nézz rajta normális minőségben filmeket (ehhez 1080p felbontásban 8-9 GB, 720p felbontásban 4-5 GB fájlméret kell minimum). Szerintem nincs ember (de ha van, majd megcáfol), aki egy 5-10-15 GB-os filmet feltesz egy pendrivre-ra, és onnan nézi. Akkor már egyszerűbb a PC-t vagy laptopot rákötni a tévére.

    AVI, Divx, Xvid és egyéb őskövületeket meg tessék elfelejteni, csak és kizárólag h264-ban kódolt MKV-t szabad letölteni/készíteni. Ha szar minőségű a videofájl, az egy nagy képernyőn lejátszva még szarabbul fog kinézni, mert nagyon feltűnő lesz, hogy elvesznek a részletek.
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  4. #34
    Fanatikus tag Pókó51 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Idézet Coix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezt konkrétan leszarnám...

    Ha van egy normális HD tévéd, nézz rajta normális minőségben filmeket (ehhez 1080p felbontásban 8-9 GB, 720p felbontásban 4-5 GB fájlméret kell minimum). Szerintem nincs ember (de ha van, majd megcáfol), aki egy 5-10-15 GB-os filmet feltesz egy pendrivre-ra, és onnan nézi. Akkor már egyszerűbb a PC-t vagy laptopot rákötni a tévére.

    AVI, Divx, Xvid és egyéb őskövületeket meg tessék elfelejteni, csak és kizárólag h264-ban kódolt MKV-t szabad letölteni/készíteni. Ha szar minőségű a videofájl, az egy nagy képernyőn lejátszva még szarabbul fog kinézni, mert nagyon feltűnő lesz, hogy elvesznek a részletek.
    Pedig van ember!
    Én egy Samsung G2 Portable 500GB használok! 5gb-t kb 2-2.5 perc neki!
    Most néztem árgépen 14K huf!

  5. #35
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet Pókó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig van ember!
    Én egy Samsung G2 Portable 500GB használok! 5gb-t kb 2-2.5 perc neki!
    Most néztem árgépen 14K huf!
    Pendrive-nak ez határeset, de elfogadom, hogy van ilyen ember...

    Nekem a legnagyobb méretű filmfájlom az Avatar a maga csekély 23 GB-jával. Tudom, hogy ez extrém eset, de ez a film konkrétan (csak) a látványról szól.
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  6. #36
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    TV-t akarok venni, de nagyon nem vagyok otthon a témában.

    200-250K körüli árkategóriában gondolkodok. 3D nem kell, wifi legyen rajta, meg rá tudjam kötni gépre.

    Index - Tech - Hogyan válasszon tévét?

    A cikk alapján 109cm+(de inkább 127cm) képátlójú kellene.

    Ezt néztem:

    Samsung PS51F5500A - vásárlás, összehasonlítás - Bemutatóterem - Műszaki Áruház és WebShop

    Esetleg tudtok valami okosságot mondani, hogy milyet érdemes venni?
    Utoljára módosítva: Krono által: 2013. 11. 20. 14:34

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    TV-t akarok venni, de nagyon nem vagyok otthon a témában.

    200-250K körüli árkategóriában gondolkodok. 3D nem kell, wifi legyen rajta, meg rá tudjam kötni gépre.

    Index - Tech - Hogyan válasszon tévét?

    A cikk alapján 109cm+(de inkább 127cm) képátlójú kellene.

    Ezt néztem:

    Samsung PS51F5500A - vásárlás, összehasonlítás - Bemutatóterem - Műszaki Áruház és WebShop

    Esetleg tudtok valami okosságot mondani, hogy milyet érdemes venni?
    Én amit tudok, hogy nézni kell az, hogy FullHD, 100 Hz meg vegye a digitális adást, de ekkora méretnél szerintem ez már alap dolognak kell, hogy számítson. Viszont a Smart funkciókról eddig nem jót hallottam, ill tapasztaltam, szóval sztem az csak egy felesleges funkció, amiért több pénzt kérhetnek el. Gépre meg mindet rá lehet kötni HDMI-vel, ill VGA-val. Ha kinéztél egyet, akkor érdemes elmenni valamilyen boltba és élőben is megnézni.

    Plazma v LED témában sokan a plazmára esküsznek, hogy mennyivel szebb képet ad, viszont az többet fogyaszt és hamarabb tönkremehet elvileg, én LED párti vagyok, mert olyan van és azzal maximálisan elégedett vagyok.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    ha állóképet akarsz rajta futtatni akkor plazmát semmikép nem vegyél csakis lcd-t

    ha meg filmezni kell akkor csakis plazmát sztem

  9. #39
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Elsőre azt tudom mondni, hogy itt nagyon drága. Pl árgép kiadja edigital-t is 230-ért.
    Másodszor meg ha szakiktól akarsz tanácsot kapni akkor szépen átmész prohardver plazma tv topicjába és adnak tanácsot, hogy ebben az árfekvésben mik jöhetnek szóba.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Át se kell menned, ott is ezt fogják mondani
    Ha 200e van rá Panasonic 42ST60
    ha ki tudod bővíteni a keretet 280e-re akkor pedig Panasonic 50ST60
    Egy bizonyos oldalon (nem tudom reklám lenne-e) 2+2 év garanciával megkapod ezeket a modelleket.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •